سرمایکس
video thumb

پولونیکس (Poloniex) ارائه ۹ ارز دیجیتال را در ایالات متحده متوقف خواهد کرد!

طی یک پست منتشره از طریق یک وبلاگ عنوان شد که صرافی پولونیکس (Poloniex) به دلیل وجود قوانین نامطمئن، ارائه ۹ ارز دیجیتال را در ایالات متحده متوقف خواهد کرد.

بر اساس این خبر، صرافی پولونیکس از تاریخ ۲۹ ماه می، فروش ارزهای دیجیتال آدر (ARDR)، بایت کوین (BCN)، دیکرید (DCR)، گیم کردیت (GAME)، گس (GAS)، لیسک (LSK)، ان اکس تی (NXT)، اومنی لیر (OMNI) و آگر (REP) را به مشتریان خود در ایالات متحده آمریکا متوقف خواهد کرد، اما گفتنی است که تجارت با این دارایی های ذکر شده برای مشتریان خارج از ایالات متحده همچنان در دسترس خواهد بود.

پولونیکس اظهار داشت که این تصمیم به جهت محیط قانونی ناامن در این کشور اتخاذ شده است. این صرافی عنوان کرد: مشخص نیست که آیا قانون‌گذاران ایالات متحده، این دارایی ها را به عنوان اوراق بهادار در نظر می گیرند یا خیر؟

وضعیت قانونی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده همچنان نامشخص است. همانطور که قبلا نیز گزارش شده، Valerie Szczepanik، مسئول تام‌الاختیار ارزهای دیجیتال در کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) عنوان کرد: پلتفرم هایی که به دنبال لیست کردن توکن های عرضه اولیه صرافی (IEO) به خاطر دریافت کارمزد هستند، اگر دارای یک صادرکننده یا خریدار در بازار ایالات متحده باشند، موقعیت قانونی خود را به خطر خواهند انداخت.

در اوایل ماه آوریل، کمیسیون بورس و اوراق بهدار ایالات متحده چارچوبی ارائه داد که توسط Szczepanik و بیل هینمن (Bill Hinman)، یکی دیگر از اعضای کمیسیون توسعه داده شده بود تا از این طریق به شرکت کنندگان در بازار اطمینان دهد که آیا دارایی های دیجیتال به عنوان یک قرارداد سرمایه‌گذاری یا به عبارت دیگر یک اوراق بهادرا محسوب می شود یا خیر.

جی کلایتون (Jay Clayton)، رئیس هیئت مدیره کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و جی. کریستوفر جیانکارلو (J. Christopher Giancarlo)، رئیس کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) اهمیت آژانس هایی را که در اوایل این ماه در زمینه دارایی های دیجیتال و فناوری بلاک چین آگاهی پیدا کردند را یادآور شدند. جیانکارلو افزود که کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده باید قادر باشد تا به صورت مستقل و بدون وابستگی به سازمان های خود تنظیم و واسطه های بازار، اطلاعات بازار را در میان داده های منابع مختلف، از جمله بلاک چین ها و شبکه های غیرمتمرکز تجزیه و تحلیل کند.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version