video thumb

لوکال بیت‌ کوینز حذف مبادلات نقدی محلی را از پلتفرم خود تائید کرد!

صرافی ارزهای دیجیتال همتا به همتای لوکال بیت کوینز در یک توئیت رسمی، تائید کرد که انجام مبادلات با استفاده از ارزهای فیات محلی را حذف کرده است.

همانطور که قبلا گزارش شد، این صرافی فنلاندی مبادلات با پول نقد را از تاریخ ۱ ژوئن از روی پلتفرم خود حذف کرده بود که باعث خشم و نگرانی افراد زیادی از جامعه ارزهای دیجیتال شد.

در بیانیه رسمی لوکال بیت کوینز اشاره شده است که وظایف این شرکت توسط قانون تشخیص و پیشگیری از پولشویی و تامین مالی تروریستی تعیین می شود، که لازم است صرافی برخی از تحریم ها و محدودیت ها را اعمال کند.

لوکال بیت کوین نوشت:

به منظور انطباق با محیط نظارتی فعلی، ما مجبور شدیم سیاست خود را در مبادلات نقدی محلی و همچنین در مناطقی که خدمات ما در دسترس است، بررسی کنیم. در نتیجه اعلام آگهی و اعلام های مربوط به بخش نقدی پلتفرم (مثل مبادلات نقدی) محلی) از روز شنبه ۱ ژوئن در پلتفرم ما غیرفعال شد.

این حرکت بر پایه اخباری است که در سال جاری توسط دولت فنلاند، قانون جدیدی برای دارایی های دیجیتال به تصویب رسید. لوکال بیت کوینز به زودی توسط اداره نظارت مالی فنلاند تحت نظارت و بررسی قرار می گیرد.

گفتنی است که در اواخر ماه می، لوکال بیت کوینز بر اساس قوانین اروپا، استفاده کاربران ایرانی را از پلتفرم خود ممنوع کرد.

در همین حال، بیت کوین (BTC) از روز ۱ ژوئن کاهش قابل ملاحظه ای را تجربه کرده است و قیمت آن پس از عبور از ۹۰۰۰ دلار در هفته گذشته، به کمتر از ۸۰۰۰ دلار کاهش یافته است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ