سرمایکس
video thumb

آیا با بیت کوین ناآشنا هستید؟ در اینجا به چگونگی طی کردن مراحل اولیه می پردازیم

اگر با بیت کوین ناآشنا هستید پس خوش آمدید!
ما یک جامعه متشکل از افراد از سرتاسر جهان هستیم و همانطور که برای شما قابل تصور است همانند سایر افراد زندگی می کنیم و در پی آینده پول می باشیم.
اجازه دهید از اصطلاحات فنی و فلسفی چشم پوشی کنیم و فقط به نحوه استفاده از آن بپردازیم.

بیت کوین مانند هر چیز جدیدی ابتدا گیج کننده بنظر می رسد.

با وجودیکه چهار سال از پذیرش بیت کوین
او می نویسد:

“رشد اینترنت به شدت کاهش یافته است و اکثر افراد چیزی ندارند که به یکدیگر بگویند.تا سال ۲۰۰۵ یا همین حدود آشکار می شود که تاثیر اینترنت بر اقتصادی  بر پایه استفاده از دستگاه فکس می باشد و نه بیش از آن.”

وقتی که کمی به گذشته نگاه کنیم تایید می کنیم که هیچکس بطور کامل قدردان فناوری از زمان آغاز آن یا حتی سالهای اولیه تکمیل و تصحیحِ آن نبوده است.
این حقیقت در مورد بیت کوین هم صدق می کند یا خواهد کرد.
نظرات و تحلیل ها راجع به استفاده مجرمانه از بیت کوین یا علاقمندی به استفاده از آن در چنین مسیری تا امروز چندان مورد توجه مردم نبوده است و این درحالی ست که برخی افراد(معمولا حکومیت های اقتدار گرا) به ادامه این مسیر(نشان دادن جنبه های کلاه برداری) تمایل دارند ولی بسیاری دیگر از استخراج کنندگان یا دارندگان بیت کوین از آن دسته افرادی محسوب می شوند که به یک سیستم پرداخت قابل اطمینان و پولی که ارزش آن از خطرات و مشکلات قابل حفظ است(یا بهتر قابل حفظ است)، تمایل دارند.

هرگونه تصور غلو آمیز را کنار بگذارید، چه تصور خوب چه بد، بجای آن اصول بیت کوین را بعنوان یک شبکه و بعنوان نوعی وجه نقد در نظر بگیرید.

آیا با بیت کوین ناآشنا هستید؟ در اینجا به چگونگی طی کردن مراحل اولیه می پردازیم

یک کیف پول روی تلفن همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید

به این نوع کیف پول به چشم یک صندوق پست الکترونیک(ایمیل) نگاه کنید.
شما واقعا نمی دانید که ایمیل چطور کار می کند، اما از آن جهت برخی ارتباطات خود از آن استفاده می کنید. این در مورد سایر رسانه های اجتماعی نیز صدق می کند و شما قدردان قدرت آنها هستید چرا که آنها را تجربه کرده اید.
برای اینکه بتوانید بیت کوین در اختیار داشته باشید باید از آن استفاده کنید و آنرا به نحو عملی تجربه نمایید. اولین اقدام این است که یک کیف پول را دانلود کنید.
کیف پول یک قطعه نرم افزاری است که روی گوشی های هوشمند شما یا کامپیوترهای خانگی تان نصب می شود. با یک آدرس ایمیل کار ادامه خواهد یافت، شما آدرس ایمیلتان را وارد می کنید اما تنها برای کسب درآمد.
گزینه های بسیاری وجود دارد و  از این لینک می توانید لیستی متنوع از کیف پول ها را مشاهده و مقایسه کنید.
پیامهای کیف پول را دنبال کنید. پنجره های کوچک جالبی را خواهید دید که به شما کدهای کیو آر (QR) را که از مربعی حاوی مستطیل های سیاه و سفید و مربع های دیگر درون یک سری مربع دیگر می باشد، نشان می دهد. در زیر آنها یک ردیف از حروف و اعداد، کوچک و بزرگ، قرار دارد.
کد کیو آر و حروف الفبا و اعدادی که در زیر قرار دارند در واقع یک چیز هستند. آنها همه آدرس ایمیل شما… ببخشید آدرس وجوه نقدِ شما هستند!
از این مرحله شما می توانید به هر میزانی که مایلید بیت کوین دریافت و ارسال کنید.

آیا با بیت کوین ناآشنا هستید؟ در اینجا به چگونگی طی کردن مراحل اولیه می پردازیم

خریدِ بیت کوین، خرید با بیت کوین

اکنون که شما کیف پول خود را جهت دریافت و ارسال نصب نموده اید، ممکن است تمایل داشته باشد تعدادی بیت کوین دریافت کنید. چندین روش جهت انجام این کار وجود دارد.
یکی از روش ها این است که اگر شما دوستی دارید که تعدادی از آنها را در اختیار دارد و تا کنون اقدام به ارسال آنها نکرده است بطور آزمایشی می توانید از او درخواست کنید برای شما این ارز را ارسال کند.
مشورت با یک فرد آگاه و متخصص و بررسی و تحقیق اجمالی آینده پول می تواند بسیار مفید فایده باشد.
روش دوم این است که اگر شما چندان عجله ای ندارید و می توانید منتظر بمانید، تلاش کنید چند بیت کوین کسب کنید. می توانید ببینید آیا کسی در ازای خدماتی که ارائه می دهید یا کالایی که بفروش می رسانید، بیت کوین به شما پرداخت می کند. بررسی کنید تا دریابید چنین شخصی وجود دارد یا خیر. ممکن است چنین شخصی وجود داشته باشد که به این کار تمایل دارد و شما از آن شگفت زده شوید.
سومین روش ساده ترین آن است. فقط کافیست اندکی تلاش کرده یک صرافی(معتبر و مناسب) پیدا کنید.
از این مرحله شما می توانید خرید کنید یا به سهولت آنرا در کیف پول خود پس انداز نمایید. توصیه من این است که حداقل یکبار خرید کنید.
اما سوار شدن بر موج قیمت بیت کوین هم می تواند سرگرم کننده باشد. (نکته: موج آن همیشه سعودی نیست).

مسائل فنیآیا با بیت کوین ناآشنا هستید؟ در اینجا به چگونگی طی کردن مراحل اولیه می پردازیم

من عمدا از طرح مسائل فنی مثل شناخت ارزهای دیجیتال، نرخ هش (hash-rates)، گره ها(nodes)، بلوک ها(blocks)، تمرکز زدایی(decentralization)، فورک ها(forks) و هر آنچه باعث می شود عمیقا در مفاهیم بیت کوین فرو رویم اجتناب می کنم(در آینده نزدیک آموزش های جامع و کامل تری ارائه خواهد شد)

این مسائل جهت بررسی بسیار هیجان انگیز هستند و شما در نهایت پس از آنکه پی بردید بیت کوین واقعا چیست، قدردان آن خواهید بود. اما اکنون فقط کافیست مقدار اندکی از پول خود را خرج کنید، تنها برای اینکه امتحان کرده باشید.

من تصور می کنم شما می توانید آینده بسیار خارق العاده ای را با آن تجربه کنید.

چه نکاتی در بیت کوین و ارزهای دیجیتال و بلاکچین برای شما جذاب است؟ به نظر شما چه بخش هایی در کشور برای شناخت این موارد فعال و تقویت شوند؟ در حال حاضر جامعه چه بخش از این صنعت را به سرعت مورد پذیرش قرار خواهد داد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version