video thumb

معرفی ارز دیجیتال OmisGO

ارزهای زیادی وجود دارند که به عنوان والت یا قراردادهای هوشمند برای ارزهای دیگری فعالیت می‌کنند. OmisGo یا OMG هم نوعی والت به حساب می‌آید که برای پلتفرم‌های قرارداد هوشمند ساخته شده است و تحت نظر توکن اتریوم یا ERC-20 فعالیت می‌کند.

الگوریتمی که اومیسگو برای خود استفاده می‌کند همان اثبات سهام یا به اختصار PoS است و موجودی کلی آن حدود صد و چهل میلیون است که صد و بیست میلیون آن در جریان است و استفاده می‌شود. اومیسگو را می‌توان یک بانک غیرمتمرکز دانست که دارای صرافی و بلاک‌چین است که درون آن دارایی وجود دارد. توسعه‌دهندگان اومیسگو در نهایت به دنبال این هستند که به یکی از بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال بلاک‌چین تبدیل شوند. آنها می‌خواهند بلاک‌چین‌های غیرمتمرکز را به همدیگر متصل کنند و ارتباطی بین یکدیگر ایجاد کنند. مثلا ارز ریپل را به یکی از بلاک‌چین‌های غیرمتمرکز، متصل کنند.

اومیسگو همچنین به کاربرها کمک می‌کند که خدمات بانکی را نیز داشته باشند. در حقیقت اومیسگو خدماتی که در بانک‌ها وجود دارد را درون پلتفرم خود برای کاربرها ایجاد می‌کند و به دنبال تبادل پذیری بالا میان بلاک‌چین‌های غیر متمرکز است. اومیسگو حتی دارایی‌هایی همچون مسافت هوانوردی را درون پلتفرم خود اضافه کرده است.

ویژگی اومیسگو

توکن OMG سعی در معتبر ساختن تراکنش‌های درون پلتفرم را دارد و این توکن می‌تواند حکم تایید یک بلاک را درون این پلتفرم بدهد. در حقیقت اشخاصی که توکن OMG را درون والت خود داشته باشند دارای سهام می‌شوند و از آنجا که هر تراکنش کارمزدی برای خود دارد، دارندگان OMG به سود می‌رسند. به طوری که این کارمزد میان دارندگان توکن تقسیم می‌شود و شخصی که درون والت خود توکن بیشتری داشته باشد، سود و سهام بیشتری را برای خود دریافت می‌کند و در قرارداد‌ها نقش مهمی برای خود ایفا می‌کند.

ارزش اومیسگو

اومیسگو در ابتدا که معرفی شد از ارزش بالایی برخوردار بود و افرادی که Trading و استخراج را انجام می‌دادند تمرکز زیادی بر روی این ارز کرده بودند و به دنبال تغییر قیمت آن بودند. حال اومیسگو توانسته است خود را بر روی سه دلار نگه دارد و سعی کند که در شوک‌های اقتصادی ارزهای دیجیتال قیمت خود را از دست ندهد اما با این حال می‌توان امیدی برای پیشرفت قیمت آن داشت.

یکی از دلیل‌هایی که باعث می‌شود اومیسگو ارز مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد این است که این ارز قرارداد‌های زیادی را با شرکت‌های بزرگی ایجاد کرده است که تاثیر زیادی بر روی سرمایه این پلتفرم خواهد داشت و باعث رشد اقتصادی پلتفرم می‌شود.

والت و استخراج اومیسگو

اومیسگو مانند بیت‌کوین هم به کاربرها بلاک می‌دهد. در حقیقت کاربری که می‌خواهد استخراج کند می‌تواند بلاک دریافت کند و آنها را به فروش برساند. به این طریق می‌تواند به سوددهی برسد و استخراج خود را ادامه دهد. البته استخراج اومیسگو هم مانند دیگر ارزها نیازمند به سیستم سخت‌افزاری قوی است تا بتوان به یک سوددهی مناسب رسید.

بهترین والت برای اومیسگو، نسخه وب خود اومیسگو است اما بسیاری از صرافی‌ها هم از اومیسگو پشتیبانی می‌کنند و می‌توان از آنها به عنوان یک والت نگاه کرد. البته خود توسعه دهندگان اومیسگو درحال ساخت یک والت برای موبایل هستند که کار کاربرها آسان‌تر شود.

همچنین بخوانید: خرید و فروش ارز دیجیتال، قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت تتر، قیمت پولکادات، خرید پرفکت مانی

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ