سرمایکس
video thumb

پیش فروش اولیه و خصوصی ارز دیجیتال تلگرام

پیام رسان تلگرام

به نظر می‌رسد ICO میلیارد دلاری تلگرام وارد فاز جدیدی شده است. دیروز، ۲۸ بهمن ماه، طبق سند رسمی منتشر شده، پیام رسان محبوب تلگرام

امروز سندی به امضای مدیرعامل تلگرام، پاول دورف و تأیید برادرش، نیکولا در سایت رسمی کمیسیون بورس و تبدلات ایالات متحده (SEC) مبنی بر جذب سرمایه برای توسعه بلاک چین

پیش قروش ارز دیجیتال تلگرام
پیش قروش ارز دیجیتال تلگرام

مبلغ جمع آوری شده به احتمال قوی مختص به پیش فروش اولیه و خصوصی ارز دیجیتال تلگرام است. همان‌طور که ارز دیجیتال چند هفته پیش گزارش داده بود، در این عرضه اولیه (ICO)

گزارش کاملی از ارز دیجیتال تلگرام

طبق برنامه telegram، قرار بر این بود که قبل از عرضه عمومی توکن ها، در یک عرضه خصوصی با شرکت ثروتمندان و سرمایه گذاران بزرگ، حداقل ۶۰۰ میلیون دلار سرمایه جذب شود. تخمین زده می‌شود که در پیش فروش عمومی چیزی در حدود ۱٫۱۵ میلیارد دلار سرمایه جذب شود که با مبلغ پیش فروش خصوصی جمعاً به رقم ۲ میلیارد دلار برسد.

هنوز زمان عرضه عمومی توکن های گرام مشخص نیست اما به احتمال قوی در ماه آینده میلادی، یعنی مارس شاهد این اتفاق بزرگ باشیم. دورف فعلاً هیچ اظهار نظری در این باره نکرده است.

در هر صورت، به نظر می‌رسد که بزرگ‌ترین عرضه اولیه سکه (ICO) تاریخ وارد فاز جدیدی شده است. حتی مبلغی که فعلاً در پیش فروش خصوصی جمع آوری شده، بالاتر از بسیاری از ICO های بزرگ است.فاز جدید ارز دیجیتال تلگرام/ 850 میلیون دلار سرمایه اولیه جذب شد

به دلیل محبوبیت تلگرام و رضایت زیاد کاربران از آن، انتظار و تقاضا برای توکن های تلگرام بی سابقه بوده است. همین تقاضا باعث ورود موارد مجرمانه از قبیل ICO های کلاهبرداری telegram شده است. ارز دیجیتال چند هفته پیش درباره کلاهبرداری های احتمالی هشدار داده بود.

کلاهبرداری های ارز دیجیتال تلگرام

جدا از پروژه اصلی، تلگرام در تلاش است که در کنار پیام‌رسان، خدمات جدیدی را ارائه دهد:

  • ذخیره سازی فایل‌ها به صورت غیرمتمرکز
  • یک سرویس پروکسی برای ایجاد سرویس‌های V.P.N غیرمتمرکز
  • خدماتی برای قراردادهای هوشمند، برنامه‌های غیرمتمرکز و مرورگرهای وب امن
  • پرداخت‌های همتا به همتای درون برنامه‌ای

طبق گزارش عملکرد لو رفته، telegram تا چهار ماه آخر سال ۲۰۱۸ کیف پول رسمی گرام را ارائه خواهد داد و پیش‌بینی می‌شود که خدمات اصلی تا سال ۲۰۱۹ شروع به کار کنند.

علاوه بر اینها، در سال جاری محصولات جدید دیگری هم عرضه خواهد شد.

در اوایل این ماه، تلگرام نسخه جدیدی از تلگرام را به نام telegram X منتشر کرد که با توجه به سرعتش، مورد استقبال قرار گرفت.

اگر از ارزهای رایج خسته شده اید و می خواهید وارد دنیای جذاب ارزهای دیجیتالی شوید می توانید برای خرید و فروش این ارزها با ارزجو در تماس باشبد.
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version