سرمایکس
video thumb

کره جنوبی ممنوعیت ICO‌ها را لغو خواهد کرد

طبق یک گزارش جدید، طی چند ماه آینده، ممنوعیت عرضه‌های اولیه سکه‌های دیجیتالی (ICOها) در کره جنوبی برداشته خواهد شد.

بر اساس گزارشی که روزنامه معتبر کره تایم منتشر کرده است. ممنوعیت ICOها به طور جزئی بر طرف خواهد شد و تیم‌هایی که شرایط لازم را داشته باشند می‌توانند اقدام به فروش توکن‌های خود نمایند.

یک منبع ناشناس به این روزنامه کره‌ای گفت:

مقامات مالی در حال مذاکره با آژانس مالیاتی کشور، وزارت دادگستری و سایر ادارات دولتی مربوطه برای دریافت اجازه فعالیت ICOهای معتبر و دارای شرایط لازم هستند.

با وجود ممنوعیت محلی، بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال در کره هنوز در ICO های بین‌المللی شرکت می‌کنند. کانگ یانگ سو، ناظر سیاست‌های تجارتی ارزهای دیجیتال در کمیسیون خدمات مالی (FSC)، از اظهار نظر درباره ICO ها سرباز زد.

کره جنوبی ممنوعیت ICO‌ها را لغو خواهد کرد

یانگ سو تأکید داشت که دولت قصد ارتقا فناوری‌های بلاک چینی را دارد. به گفته او دولت کره هدف ایجاد زیرساخت‌های بهتری برای تنظیم معاملات ارزهای دیجیتال را دارد.

با این حال، بازار بین‌المللی ارزهای دیجیتال چالش بزرگی برای قانون‌گذاران است.

ساکنین خارج از کشور امکان خرید و فروش در صرافی‌های داخلی کره‌ را ندارند. دولت دلیل این محدودیت را جلوگیری از جرم و پول‌شویی اعلام کرده است. در همین حال، مقامات کره جنوبی در حال گفتگو با همتایان ژاپنی و چینی خود برای بررسی همکاری‌های نظارتی هستند که به معنای گسترش این صنعت در این کشورها خواهد بود.

از سوی دیگر، چین هیچ حرکتی مبنی بر لغو ممنوعیت ICOها از خود نشان نداده است. دولت چین قبل از کره جنوبی، در سپتامبر ۲۰۱۷، تمام پیش فروش‌های سکه‌های دیجیتالی را ممنوع کرد.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version