سرمایکس
video thumb

۴۰۰ میلیون دلار بیت کوین فروختم، باز هم می‌فروشم!

وکیل مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه “ام تی گاکس” (Mt. Gix) اعلام کرد بیش از ۴۰۰ میلیون دلار بیت کوین و بیت کوین کش در شش ماه گذشته به فروش رسانده است. با ارزجو از اخبار ارزهای رمزپایه مطلع باشید.

مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه ام تی گاکس زمانی غول این نوع مراکز به حساب می‌آمد. در حدود ۷۰ درصد از معاملات بیت کوین در این مرکز مبادلاتی به سرانجام می‌رسید. با این وجود، با هک شدن ام تی گاکس و به سرقت رفتن ۸۵۰٫۰۰۰ بیت کوین از این مرکز، آن‌ها اعلام ورشکستگی کردند.

در آن زمان، این میزان بیت کوین ارزشی معادل ۴۵۰ میلیون دلار داشت و این رقم کمتر از رقم ۵۳۰ میلیون دلار سرقت شده از کوین چک است که به صورت ارز رمزپایه ان ای ام به سرقت رفت، اما آن مقدار بیت کوین اکنون نزدیک به ده میلیارد دلار ارزش دارد!

اکنون، وکیل توکیو نشین مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه

وکیل مدافع “نوبوکی کوبایاشی”، اعلام کرد که با مشورت با دادگاهی که در زمینه مطالبات طلبکاران ام تی گاکس تشکیل شده است، برای پرداخت این مطالبات، این مقدار بیت کوین و بیت کوین کش را فروخته است.

طبق اظهارات کوبایاشی، از ۴۰۰ میلیون دلار به دست آمده، حدود ده درصد از فروش بیت کوین کش و نود درصد باقی مانده نیز از فروش بیت کوین به دست آمده است. این سخنان در جلسه دهم دادگاه رسیدگی به مطالبات طلبکاران ام تی گاکس عنوان شد.

کوبایاشی ادعا کرد “لازم و معقول” بود که بخشی از بیت کوین و بیت کوین کش را پس از جلسه نهم دادگاه در تاریخ ۲۷ سپتامبر به فروش رساند تا بتواند مقدار مشخصی پول برای توزیع در میان طلبکاران را تأمین کند.

او اضافه کرد:

“من تلاش کردم با توجه به قیمت‌های بازار ارزهای رمزپایه، بیت کوین و بیت کوین کش را در قیمت‌های بالا به فروش برسانم.”

جزئیات دیگری که از این فروش‌ها فاش شده، این است که تقریبا ۳۵ هزار بیت کوین توسط این وکیل با قیمت میانگین ۱۰٫۱۰۰ دلاری به فروش رفته است.

400 میلیون دلار بیت کوین فروختم، باز هم می‌فروشم!

هنگامی ام تی گاکس، بزرگترین مرکز مبادله بیت کوین در جهان در سال ۲۰۱۴ اعلام ورشکستگی کرد، مدیرعامل معروف آن، “کارپلس” با چند اتهام از جمله اختلاس مواجه شد و به زندان رفت. او از دادگاه درخواست اعلام بی‌گناهی کرد و گفت در این ماجرا مقصر نبوده است.

در حال حاضر، از ذخایر بیت کوین ام تی گاکس ورشکسته، در حدود ۱۶۶،۳۴۴ بیت کوین به ارزش تقریب ۱٫۷ میلیارد دلار باقی مانده است. کوبایاشی اصرار دارد که او به دنبال به دست آوردن پول بیشتر حاصل از فروش بیت کوین و بیت کوین کش در آینده است. او می‌گوید با این اقدام، در نهایت نزدیک به ۲۵،۰۰۰ ادعای پذیرفته شده از سوی طلبکاران را می‌تواند بازپرداخت کند.

کوبایاشی اظهار داشت: “من قصد دارم با دادگاه مشورت کنم و اجازه فروش مقادیر بیشتری از بیت کوین و بیت کوین کش را کسب کنم.”

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version