video thumb

پشتیبانی یک کارگزار بورس و اوراق بهادار دیگر از رمزارز ها

Robomarkets به عنوان یک کارگزار بورس و اوراق بهادار که در بازار اروپا فعالیت می‌کند، امکان دسترسی به تریدینگ CFD بر مبنای ارز های رمزنگاری شده برای مشتریان را فراهم آورده است. تعدادی از محبوب ‌ترین ارز های رمزنگاری شده بیت کوین، بیت کوین کش، دش، اتریم، لایت کوین و ریپل به لیست ابزار های قابل معامله اضافه شده اند.

 کارگزار بورس و اوراق بهادار Robomarkets و معامله ۲۴/۷ ارز های رمزنگاری شده

به گزارش ارزجو به نقل از بیت کوین نیوز، Robomarkets به عنوان یک شرکت سرمایه گذار در کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس[۱] (CYSEC) ثبت شده است.

این شرکت اعلام کرد که قرارداد در ازای مابه التفاوت[۲] (CFD) برای ارز های رمزنگاری شده بیت کوین، بیت کوین کش، دش، اتریم، لایت کوین و ریپل در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

قرارداد در ازای مابه التفاوت نوعی قرارداد مابین فروشنده و خریدار است که فروشنده/ خریدار تفاوت مابین ارزش فعلی دارایی و ارزش آن در زمان عقد قرارداد را به طرف مقابل پرداخت می کند.

ابزار هایی که به آن ها اشاره شد، با حداکثر لوریج[۳] ۱:۵ در ترمینال های R Trader شرکت و MetaTrader 4، MetaTrader 5 و پلتفرم Webtrader قابل دسترسی است. علاوه بر این، پلتفرم R Trader امکان خرید ارز های رمزنگاری شده با ارزش لوریج ۱:۱ و بدون هزینه مبادله را نیز فراهم می نماید.

 

 

 

 

 

 

این شرکت هم زمان با معرفی مفهوم جدید به مشتریان خود اعلام کرد که ارز های رمزنگاری شده بر خلاف اکثر ابزار های سنتی تریدینگ CDF می توانند به صورت ۲۴/۷ مورد معامله قرار گیرند. بازه زمانی ۲۴/۷ شامل آخر هفته ها نیز می باشد که ارز های رایج، کالا ها و سهام برای عملیات تریدینگ در دسترس نمی باشند.

بر اساس اعلام این کارگزار، این فاکتور به تریدر ها اجازه می دهد تا به استراتژی های ترید بیشتری دسترسی داشته باشند؛ ولی برای این کار باید زمان بیشتری نسبت به یک هفته کاری معمولی صرف کنند.

تغییر همزمان به تغییرات روز

کنستانتین راشپ[۴] به عنوان مدیر توسعه بخش اروپایی این کارگزار بورس و اوراق بهادار اعلام کرده است که “RoboMarkets همواره به تغییرات توجه دارد و سعی می کند تا از راه حل های مربوط به لبه فناوری استفاده کند.

همزمان با ادامه گسترش فعالیت در بازار اروپایی، مفتخریم که کلاس جدید از دارایی هایی قابل ترید را به مشتریان خود معرفی می کنیم.

با اضافه کردن ارز های رمزنگاری شده به ۸۷۰۰ ابزار دیگر قابل معامله در RoboMarkets، نه تنها پاسخی به درخواست برای آن ها ارائه شده است بلکه لیست سرویس ها گسترش یافته و کیفیت آن ها بهبود یافته است”.

[۱] Cyprus Securities and Exchange Commission (CYSEC)

[۲] Contracts For Difference

[۳] Leverage

[۴] Konstantin Rashap

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ