video thumb

جان‌ مک‌آفی نرخ تعیین می‌کند!

جان‌ مک‌آفی برنامه نویس کامپیوتر و موسس آنتی ویروسی به همین نام چند سالی است که جذب رمزارزها شده است. جان به تازگی افشاء کرده است که برای هر پست در توییتر که در رابطه با تبلیغات پروژه های رمزارزها و محصولات مرتبط باشد، ۱۰۵,۰۰۰ دلار دریافت خواهد کرد.

انتشار راهنما برای تبلیغات در حساب کاربری مک‌آفی در توییتر اعلام شد.
انتشار راهنما برای تبلیغات در حساب کاربری مک‌آفی در توییتر اعلام شد.

مک‌آفی هفته پیش در توییتر خود اعلام کرد که تیم رمزارز مک‌آفی راهنمایی را برای تبلیغات رمزارزها

در این راهنما آمده است که طبق تعدادی رأی‌گیری که بوسیله مک‌آفی در توییترش انجام شده است، ۲۵۹,۰۰۰ نفر از دنبال‌کنندگانش بیش از ۵۰% دارایی هایشان را در رمزارزها سرمایه‌گذاری کرده‌اند و همچنین ۲۲۴,۰۰۰ از دنبال‌کنندگانش حداقل ۴٫۴۸ میلیارد دلار در رمزارزها سرمایه گذاری کرده اند.

نمونه تبلیغات مک‌آفی در توییترش

وب‌سایت مک‌آفی محاسبه ساده ای را برای محاسبه نرخ هر توییت ارائه داده است و ۱۰۵,۰۰۰ دلار برای هر توییت را اگر بر تعداد دنبال کنندگان توییتر مک‌آفی “۸۱۰,۰۰۰” تقسیم کنیم، نرخ تبلیغات بیش از ۰٫۱۳ دلار (۱۳ سنت) برای هر فرد نخواهد بود، مرتبه بزرگی این تبلیغات کوچکتر از دیگر روش ها برای تبلیغ خواهد بود. او اعلام کرده است که تنها محصولات و سرویس هایی را حمایت و تبلیغ خواهد کرد که واقعاً به آنها اعتقاد دارد.

شایان توجه است که در مصاحبه ای که با کوین‌تلگراف در ژانویه ۲۰۱۸ انجام داده است از او پرسیده شده آیا تا به حال فردی برای تبلیغات پروژه یا محصولی حاضر به پرداخت مبلغی به او شده است یا خیر، پاسخ منفی داده و این چنین از سوال سر باز زده است:

می‌توانم بگویم قطعاً تلاش کرده اند که مبلغی را به من پرداخت کنند. من در رابطه با مسائل مالی شخصی ام که از کجا و یا از چه کسی درآمد کسب می‌کنم. من این موضوع را بعنوان کسب و کارم معرفی کرده ام و باید برای دیگران همین‌گونه مطرح باشد. فکر می‌کنم طرح کردن چنین سوالاتی از افراد بی ادبی باشد. البته قصد بی ادبی ندارم. John McAfee

نظرتان را در رابطه با این اقدام با ما به اشتراک بگذارید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ