video thumb

اینفوگرافی؛ چرا سال ۲۰۱۸ سال اتریوم خواهد بود؟

اتریوم در کنار بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتال معروف است. برخی معتقد هستند که رشد اتریوم در سال ۲۰۱۸ زیاد خواهد بود و در این سال اتریوم

بحث درباره ارزهای دیجیتال این روزها بسیار داغ است. اگر هنوز دقیق با مفهوم ارز دیجیتال آشنا نیستید و سوال‌هایی در این باره دارید پیشنهاد می‌کنیم مطالب وبلاگ در بخش ارز دیجیتال را مطالعه کنید. سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین و اتریوم، کمی مشکل و گیج کننده است. نوسان قیمت‌ها گاهی بسیار بالا است و گاهی هم قابل پیش بینی نیست. اما چیزی که واضح است آینده روشن این نوع ارزهای دیجیتال است. کشورهای زیادی اقتصاد خود را به روی ارزهای دیجیتال باز کرده‌اند. بیت کوین در سال گذشته نوسان قیمت زیادی داشت و بحث سر این که امسال چه سرنوشتی خواهد داشت بسیار است.

رشد اتریوم در سال ۲۰۱۸

اتریوم، شاخص‌ترین ارز دیجیتال این روزهای بازار پس از بیت کوین است که از اون به عنوان ملکه ارزهای دیجیتال یاد می‌شود. گرچه اتریوم(ethereum) عمر زیادی ندارد اما به خوبی جای خود را در بازار ارزهای رمز پایه باز کرده است.

بیشتر بخوانید:

اینفوگرافی؛ سرگذشت اتریوم چه بود و آینده اتریوم چه خواهد شد؟

تحلیل اتریوم(ethereum) نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال نسبت به بیت کوین و باقی ارزهای دیجیتال امن‌تر و سریع‌تر است. همچنین تراکنش‌های اتریوم(ethereum) بسیار ارزان‌تر از بیت کوین انجام می‌گیرند. از طرفی سیستم‌هایی که اتریوم در حال راه اندازی آن‌ها است، به این تراکنش‌ها سرعت و دقت بیشتری هم خواهند بخشید. در اینفوگرافی زیر همه این مزایایی که منجر به رشد اتریوم در سال ۲۰۱۸ خواهد شد را در قالب اینفوگرافی بیان کرده‌ایم.

رشد اتریوم در سال ۲۰۱۸

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ