یک میلیارد بیبی دوج هدیه
video thumb

پیش‌بینی افزایش قابل توجه قیمت بیت‌کوین بعد از گردهمایی نیویورک

تام لی مدیر شرکت Fundstrat اعلام کرده محققان این شرکت پیش‌بینی می‌کنند که پس از کنفرانس بلاک‌چین پیش‌رو در منهتن، قیمت بیت‌کوین

چند وقتی است که محققان Fundstrat(یک شرکت مستقل تحقیقاتی که توسط تام‌ لی اداره می‌شود و ارائه‌دهنده‌ی استراتژی‌های بازار است) پس از برگزاری آخرین کنفرانس‌های همایش مشترک مرتبط با رمزارزها ، بر پیش‌بینی خود در مورد رفتار قیمت بیت‌کوین تاکید می‌کنند. تام لی(یکی از مدیران بلندپایه در شرکت Fundstrat Global) در یک بیانیه خطاب به مشتریان اعلام کرد که افزایش قیمت امسال بسیار بیشتر از سال گذشته خواهد بود. او همچنین ادامه داد که هر زمان که حضور افراد در این کنفرانس(Blockchain Week New York) به شکل چشم‌گیری با افزایش روبرو باشد، قیمت بیت‌کوین نیز پس از آن فورا افزایش می‌یابد.

Fundstrat Global

در سال ۲۰۱۷ تعداد افراد حاضر در کنفرانس نسبت به سال گذشته دو برابر شده بود و در آن زمان قیمت بیت‌کوین در طول این جلسات نزدیک به ۶۹ درصد افزایش یافت. تنها پس از گذشت دوماه از همایش، که قیمت بیت‌کوین بار دیگر و به میزان ۱۳۸ درصد افزایش یافت. لی معتقد است که این الگو از سوی بیت‌کوین حفظ می‌شود و شاید حتی نتایج امسال از سال‌های گذشته نیز قابل توجه‌تر باشد. باید خاطر نشان کرد که بیش‌ از ۲۷۵۰ نفر در کنفرانس سال ۲۰۱۷ در منهتن ایالات متحده شرکت کرده بودند و انتظار می‌رود که امسال تعداد افراد شرکت کننده نسبت به سال گذشته دو برابر شود.

این گردهمایی در واقع یک نشست سالانه است که در آن کارشناسان برجسته‌ی صنعت بلاک‌چین به سخنرانی می‌پردازند. می‌توان گفت که این گردهمایی اساسا یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین مراسمات مرتبط با بلاک‌چین است و امسال از روز ۱۴ می(۲۴ اردیبهشت) تا ۱۶ می(۲۶ اردیبهشت) برگزار خواهد شد. محل برگزاری کنفرانس امسال در Hilton Midtown در شهر نیویورک است و انتظار می‌رود که بیش از ۲۵۰ کارشناس صنعت بلاک‌چین در این گردهمایی به سخنرانی در مورد موضوعات مختلف بپردازند.

عدم اطمینان از قانون‌گذاری باعث تضعیف اشتیاق در این صنعت می‌شود

به عنوان بخشی از بیانیه‌ی تام لی که خطاب به کاربران نوشته شده بود، او اظهار داشت که مسائل مربوط به عدم اطمینان از قانون‌گذاری در مورد وضعیت برخی از رمزارزها اصلی، ممکن است باعث کاهش شور و شوق افراد نسبت به آن‌ها شود. وی همچنین گفت که در حال حاضر بحث‌های پیش آمده در مورد تبدیل برخی از رمزارزها به اوراق بهادار نیز ممکن است به طور کلی باعث کاهش تقاضا برای رمزارزها شود.

تام لی از ابتدای سال تا کنون توانسته دید مثبت خود را در مورد بازار رمزارزها حفظ کند، حتی در خلال سقوط قیمت‌های بازار که در شروع سال ۲۰۱۸ رخ داد، تام لی یکی از معدود افرادی بود که انتظار بازگشت قیمت بیت‌کوین را داشت. در آن زمان او پیش‌بینی کرده بود که قیمت بیت‌کوین تا اواسط سال جاری به ۲۰ هزار دلار و تا انتهای سال به ۲۵ هزار دلار خواهد رسید.

نظر شما در رابطه با گفته‌های تام‌ لی چیست؟ آیا قیمت بیت‌کوین تا انتهای سال ۲۰۱۸ به ۲۵ هزار دلار خواهد رسید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ