سرمایکس
video thumb

سرمایه گذاری مشترک شرکت های tZERO و BOX Digital در اولین اکسچنج توکن های اوراق بهادار

به گزارش ارزجو به نقل از Business Wire، شرکت tZERO و شرکت مسئولیت محدود BOX Digital Markets  که با نام BOX Digital شناخته می شود، از یک سرمایه گذاری مشترک برای راه اندازی اولین اکسچنج تحت مقررات تنظیم شده در صنعت توکن های اوراق بهادار

اکسچنجی برای معامله عمومی توکن های اوراق بهادار

اکسچنج جدید تحت مالکیت یکسان هر دو سرمایه گذار یعنی tZERO و BOX Digital قرار خواهد گرفت و هر دو شرکت به تعداد مساوی در هیئت مدیره عضو خواهند داشت که به همراه یک مدیر مستقل منتخبِ هر دو طرف، شرکت جدید را اداره خواهند نمود. Lisa Fall که در حال حاضر در مقام مدیر ارشد اجرایی BOX Digital و مدیر کل BOX Options Exchange فعالیت می کند ممکن است به عنوان مدیر ارشد اجرایی شرکت جدید  منسوب شود.

به گفته Lisa Fall، شرکت tZERO، یکی از شرکت های پیشگام در توسعه و استفاده عملی از فناوری بلاکچین

 

قابلیت های متمایز کننده

tZERO بر روی موجودی نقدی و مجوز فناوری بلاکچین خود برای عملیات در بازار توکن اوراق بهادار برنامه ریزی کرده است. BOX Digital نیز بر روی تخصص و پرسنل خود برای دستیابی به تأیید و تصویب عملیات در بازار توکن اوراق بهادار تأکید دارد. تصویب کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (U.S. Securities and Exchange Commission) پس از انجام مستند سازی های نهایی پیگیری خواهد شد.

ایجاد سرمایه گذاری مشترک، تابع ارائه ی اسناد نهایی و سایر شرایط مرسوم است. Saum Noursalehi که به تازگی به عنوان مدیر ارشد اجرایی در شرکت tZERO  انتخاب شده است اعلام کرد که شراکت ما با BOX Digital Markets نقطه عطف مهمی است که اولین اکسچنج تحت مقررات تنظیم شده ی SEC برای توکن اوراق بهادار را ایجاد می کند که انجام مبادلات کارا در زمینه ی اوراق بهادار رمزنگاری شده را مهیا می سازد. رهبری، شهرت و تجربه عمیق Lisa Fall در صنعت مبادله اوراق بهادار یکی از مهمترین مزیت های ما در دستیابی به این هدف خواهد بود.

او در ادامه می گوید که ما به همراه یکدیگر، کار بر روی توکن های اوراق بهاداری که تحت مقررات تنظیمی قرار دارند را ادامه خواهیم داد. این پلتفرم، اولین در نوع خود می باشد که بازار های سرمایه بلاکچین را با سیستم بازار ملی ایالات متحده (U.S. National Market System) تجمیع می نماید.

درباره BOX Digital

شرکت مسئولیت محدود BOX Digital Markets  که با نام BOX Digital شناخته می شود در زمینه ایجاد و توسعه بازار هایی برای تریدینگ دارایی های دیجیتال در محیط های مقررات گذاری شده فعالیت می کند. BOX Digital یکی از شرکت های تابعه BOX Holdings Group است که مالکیت و عملیات BOX Market را در اختیار دارد.

درباره tZERO

شرکت tZERO یکی از شرکت های وابسته به Overstock.com است که بر روی توسعه و تجاری سازی تکنولوژی مالی (FinTech) بر مبنای اوراق بهادار رمزنگاری شده و دفتر کل توزیع شده یا همان بلاکچین، متمرکز است. این شرکت از زمان آغاز فعالیت خود تلاش کرده است تا بهره وری و شفافیت بیشتر را از طریق به کارگیری فناوری بلاکچین به بازار های سرمایه وارد نماید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

 

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version