video thumb

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ریپل، استلار، لایت کوین، کاردانو، آیوتا و ای او اس

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ریپل، استلار، لایت کوین، کاردانو، آیوتا و ای او اس در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۸: اطلاعات آماری وبسایت Google Trends نشان می دهند که جستجوی کلمه “Bitcoin” در موتورهای جستجوگر به میزان ۷۵ درصد در سال ۲۰۱۸ کاهش یافته است.

این امر نشان می دهد که بیشتر افرادی که به دنبال روش های کسب درآمد اینترنتی بوده اند، دیگر علاقه ای به ارزهای رمزپایه ندارند. در حالی که این کاهش علاقه یک خبر بد برای معامله گران محسوب می شود، خبر خوبی نیز برای سرمایه گذاران به شمار می آید، زیرا می توانند ارز دیجیتال مورد نظر خود را در سطوح قیمت پایین تری خریداری کنند.

از سوی دیگر نمودار قیمت ارزهای دیجیتال اطلاعات بسیاری در اختیار تحلیلگران قرار می دهند که در تحلیل قیمت ۱۷ خرداد ۹۷ به بررسی آنها نیز خواهیم پرداخت.

Steve Wozniak، یکی از بنیانگذاران اپل، معتقد است که بیت کوین (BTC) تنها طلای دیجیتال است و به آن کاملاً باور دارد. از سوی دیگر James Chanos، سرمایه گذار آمریکایی، علاقه مند به ارزهای رمزنگاری شده نیست و هیچ کاربردی برای آنها در آخرالزمان نمی بیند. هر تکنولوژی جدیدی همواره شک و تردید هایی با خود به همراه دارد. جالب اینجاست که بیت کوین حدوداً ۳۰۰ بار در معرض نابودی قرار گرفته، اما همیشه قوی تر از قبل عمل نموده و این بار نیز استثناء نخواهد بود.

بانک های مرکزی در سراسر جهان از طریق ارزهای مجازی تهدید می شوند. اخیراً نمایندگان بانک مرکزی کانادا و بانک ملی سوئیس به این نتیجه رسیدند که اگر تصمیم مناسبی اتخاذ ننمایند، پایان ارزهای فیات و اسکناس های کاغذی به زودی فرا خواهد رسید.

در این مطلب تحلیلی خواهیم دید که در حال حاضر باید کدامیک از ارزهای رمزپایه را خریداری نموده یا منتظر قیمت های بهتر برای کدامیک از آنها باشیم. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا به تحلیل قیمت ۱۷ خرداد ۹۷ ارزهای دیجیتال بپردازیم و ببینیم که الگوشناسی نمودارها در این باره چه می گویند.

نکته مهم : IranCryptoMarket.com تنها براساس نمودارها، پیش بینی خود را ارائه می کند که صرفاً جنبه افزایش سطح آگاهی و راهنمایی به کاربران را دارد و هیچگونه مسئولیتی در قبال تصمیمات سرمایه گذاران نخواهد داشت.

تحلیل قیمت بیت کوین به دلار

بیت کوین در روز ۴ ژوئن از میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه خود سقوط کرد، اما در روز ۵ ژوئن یک حمایت ۷۴۳۳٫۳۴ دلاری ثبت نمود. هم اکنون سیگنال های نزولی در برابر رسیدن قیمت بیت کوین به میانگین متحرک بیست روزه و سطح ۷۹۴۱٫۶۸ دلاری مقاومت می کنند.

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین ۱۸ خرداد ۹۷

جفت ارزی BTC/USD قدرت بیشتری را از سطح ۷۹۴۱٫۶۸ دلار به دست خواهد آورد. در رابطه با کانال صعودی اهداف ۸۵۰۰ دلار، ۹۰۰۰ دلار و ۱۰,۰۰۰ دلار مشاهده می شود. در کانال نزولی نیز این اهداف به ۷۳۱۷٫۶ دلار، ۷۱۰۶ دلار و ۶۷۵۰ دلار خواهد رسید.

هم اکنون نرخ رشد میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه کاهش داشته و EMA بیست روزه در حال سقوط است که نشان می دهد کمترین مقاومت در کانال نزولی وجود دارد. شکست RSI در رسیدن به سطح بالاتر از ۵۰ نیز به سیگنال های نزولی اضافه می کند. سیگنال های صعودی در سطح بالای EMA بیست روزه مشاهده خواهند شد. تا آن زمان، پیشنهاد می کنیم که معامله گران در حاشیه قرار بگیرند.

تحلیل قیمت اتریوم به دلار

قیمت اتریوم (ETH) در سه روز گذشته نزدیک خط مقاومت کانال نزولی قرار گرفته است که احتمال وقوع شکست در کانال را افزایش می دهد.

تحلیل و پیش بینی قیمت اتریوم ۱۸ خرداد ۹۷

معامله گران می توانند اتریوم را تا رسیدن به قیمت ۶۳۰ دلار با حد ضرر ۵۷۰ دلار خریداری نمایند. هدف این معامله، رسیدن به سطح ۷۴۵ دلار است. یک مقاومت جزئی در SMA پنجاه روز وجود دارد، اما انتظار میرود که از آن عبور کند.

در حرکات منفی بازار، جفت ارزی ETH/USD در نزدیکی خط روند حمایت خواهد داشت؛ اما اگر دوباره وارد کانال شود می تواند به سمت خط حمایت کانال تغییر قیمت دهد. از این رو پیشنهاد می شود زمانی که قیمت ها به درستی در کانال مشخص شد، سرمایه گذاران اقدام به خرید اتریوم و نگهداری آن در بلند مدت نمایند.

تحلیل قیمت بیت کوین کش به دلار

قیمت بیت کوین کش (BCH) در سه روز گذشته بیش از EMA بیست روزه خود بوده است که نشانه مثبتی محسوب می شود. EMA بیست روزه که روند صعودی را طی کرده است، در حال حاضر با کاهش نرخ رشد همراه است در حالی که SMA پنجاه روزه روند رو به رشد خود را ادامه می دهد. همه اینها نشان می دهد که در مسیر صعودی، مقاومت در برابر افزایش قیمت ها کم است.

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین کش ۱۸ خرداد ۹۷

به لحاظ تاریخی، SMA پنجاه روزه بیت کوین کش به عنوان یک مقاومت بزرگ عمل نکرده است. از این رو، ما انتظار نداریم که مانع بزرگی در این سطح وجود داشته باشد. با این حال قیمت ۱۳۰۶٫۵۵۸۵ دلار ممکن است به عنوان یک مقاومت عمل کند. بالاتر از این سطح، احتمال بازگشت دوباره به ۱۶۰۰ دلار وجود دارد.

در روند نزولی، ۱۰۶۰-۹۵۵ دلار اولین منطقه پشتیبانی است. جفت ارزی BCH/USD منفی خواهد بود اگر به زیر ۸۷۸ دلار کاهش یابد. اگرچه بیت کوین کش در مسیر صعودی قرار دارد، اما ما هیچ نشانۀ قابل اعتمادی را پیدا نکرده ایم؛ از این رو، هیچ گونه معامله ای را با آن پیشنهاد نمی کنیم.

تحلیل قیمت ریپل به دلار

ریپل (XRP) در حوزه EMA بیست روزه خود پشتیبانی می شود، اما جهش قوی از خود نشان نداده است. تطبیق هر دو میانگین متحرک اشاره به تثبیت قیمت در کوتاه مدت دارد.

تحلیل و پیش بینی قیمت ریپل ۱۸ خرداد ۹۷

جفت ارزی XRP/USD مثبت خواهد شد اگر خط نزولی مثلث نزولی شکسته شود و منفی خواهد شد اگر به زیر ۰٫۴۵ دلار نزول کند. ما هیچ توصیه خریدی را در سطوح فعلی پیدا نکردیم.

تحلیل قیمت استلار به دلار

استلار (XLM) در حال تلاش برای رسیدن به سطح بالاتر از ۰٫۳۰۳ دلار است. با این حال نوسانات مثبت کوچک این ارز دیجیتال پس از بازگشت از EMA بیست روزه در روز ۰۴ ژوئن، نمی تواند آنقدرها هم امیدوار کننده باشد.

تحلیل و پیش بینی قیمت استلار ۱۸ خرداد ۹۷

ما پیشنهاد می کنیم که موقعیت های خرید خود را با تعیین حد ضرر کمتر از ۰٫۲۷ دلار حفظ نمایید؛ زیرا نرخ رشد SMA پنجاه روزه کاهش یافته و EMA بیست روزه نیز روند نزولی دارد. از این رو باید ریسک معامله خود را کاهش دهید. اگر جفت ارزی XLM/USD بالاتر از ۰٫۳۰۳ دلار بسته شود، می تواند به سمت SMA پنجاه روزه با قیمت ۰٫۳۴۶ دلار و بالاتر از آن به سمت قیمت ۰٫۳۸ دلار حرکت کند.

تحلیل قیمت لایت کوین به دلار

لایت کوین (LTC) در هفت روز گذشته، در محدوده قیمتی ۱۱۵ تا ۱۲۷ دلار قرار داشته است. در صورتی که ۱۲۷ دلار شکسته شود، هدف اول در این حرکت صعودی رسیدن به سطح ۱۴۰ دلاری و نزدیک به SMA پنجاه روزه است. اگر از این سطح نیز عبور کند، نوسان قیمت می تواند به خط روند نزولی مثلث نزولی گسترش یابد.

تحلیل و پیش بینی قیمت لایت کوین ۱۸ خرداد ۹۷

اگر جفت ارزی LTC/USD نتواند از سطح ۱۲۷ دلار افزایش یابد، نوسان آن به مدت چند روز ادامه خواهد داشت. در مسیر نزولی، حمایت قوی ۱۱۵ دلاری و زیر آن ۱۰۷ دلاری وجود دارد.

پیشنهاد ما ایجاد یک موقعیت خرید در صورت رسیدن قیمت به بیش از ۱۲۷ دلار با حد ضرر نزدیک به ۱۱۵ دلار است. توصیه می کنیم تنها ۵۰ درصد از سرمایه خود را درگیر نمایید؛ زیرا این ارز دیجیتال هنوز در داخل یک الگوی مثلث نزولی قرار دارد.

تحلیل قیمت کاردانو به دلار

کاردانو (ADA) در سه روز گذشته نزدیک به سطح ۰٫۲۳ دلار معامله شده است، اما هنوز به پیشنهاد ما برای خرید در قیمت بالاتر از ۰٫۲۳ دلار دست نیافته است. نرخ رشد میانگین های متحرک کاهش داشته که در کوتاه مدت به نوسانات قیمتی اشاره می کند.

تحلیل و پیش بینی قیمت کاردانو ۱۸ خرداد ۹۷

حتی اگر سطح ۰٫۲۳ دلار شکسته شود، جفت ارزی ADA/USD ممکن است دوباره با مقاومت ۰٫۲۶۳ دلار و سطح ۰٫۲۸۶ دلار مواجه شود. در روند نزولی، حمایت در سطح ۰٫۱۷ دلاری وجود دارد. خرید کاردانو به لحاظ نسبت ریسک به سود، سرمایه گذاری جذابی محسوب نمی شود و باید منتظر فرصت های بهتر بود.

تحلیل قیمت آیوتا به دلار

اگر چه آیوتا (IOTA) در طول دو روز گذشته از پشتیبانی بحرانی خود در قیمت ۱٫۶۳ دلار برخوردار بوده، اما در تلاش است تا بالاتر از EMA بیست روزه باقی بماند که نشان می دهد عدم حمایت خرید در سطح فعلی وجود دارد. نرخ رشد هر دو میانگین متحرک کاهش داشته است که باعث تحکیم قیمت ها در جفت ارزی IOTA/USD می شود.

تحلیل و پیش بینی قیمت آیوتا ۱۸ خرداد ۹۷

این روند تنها هنگامی منفی خواهد بود که حمایت ۱٫۶۳ دلار شکسته شود. همچنین اهداف صعودی بلند مدت می تواند به سطح ۲ دلار و ۲٫۲ دلار برسد. معامله گران باید موقعیت خرید خود را پس از یک جهش قوی از حمایت کلیدی ۱٫۶۳ دلار ایجاد کنند.

تحلیل قیمت ای او اس به دلار

ای او اس (EOS) حمایت ۱۲٫۹۸۷۰ دلاری خود را حفظ کرده است که یک نشانه صعودی محسوب می شود. در حال حاضر ای او اس با مقاومت SMA پنجاه روزه خود مواجه است. هر دو میانگین متحرک افزایش داشته اند که نشان می دهد مقاومت در برابر افزایش قیمت ها کم خواهد بود.

تحلیل و پیش بینی قیمت ای او اس ۱۸ خرداد ۹۷

معامله گران می توانند برای جفت ارزی EOS/USD صبر کنند تا در تایم فریم چهار ساعته بالاتر از SMA پنجاه روزه قرار گیرد و سپس اقدام به خرید با هدف ۱۸٫۶۷ دلار نمایند. حد ضرر را می توان در حدود ۱۲٫۵ دلار نگه داشت. اگر این ارز دیجیتالی برای شکستن مقاومت ۱۵٫۵۴۵ دلاری تلاش کند، موقعیت های خرید باید بسته شود.

نوسانات ممکن است در کوتاه مدت باقی بماند؛ زیرا EOS یک رویداد بزرگ را به اتمام رسانده و شبکه اصلی خود را اجرا نموده است. خرید EOS یک تجارت با ریسک بالا به شمار می آید.Also published on Medium.

جدیدترین بروز رسانی این مطلب :۲۷ دقیقه قبل

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ