video thumb

ایاس (EOS) بزرگترین ICO تاریخ را با ۴ میلیارد دلار به پایان خواهد رساند !

ایاس (EOS) بزرگترین ICO تاریخ را با ۴ میلیارد دلار به پایان خواهد رساند !Reviewed by محمد آذرنیوار on May 30Rating: ۵.۰

در نزدیکی پایان پیش فروش توکن‌های EOS، میزان سرمایه جذب شده از آن حدود ۴ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال، تیم ایاس در پایان ICO ای که چند روز بیشتر از آن باقی نمانده است، مجموعا حدود ۴٫۲ میلیارد دلار سرمایه جذب کرده است. این ICO یا همان پیش فروش توکن‌های EOS از ۲۶ ژوئن ۲۰۱۷ آغاز شد و در اول ژوئن سال جاری میلادی ( دهم خرداد) پایان خواهد یافت.

برنامه Block one، به عنوان شرکت توسعه دهنده ایاس، برای استفاده از این سرمایه تاحدود مبهم است و طبق نقشه راه تعریف شده نرم افزار EOS را خود توسعه دهندگان ارتقا خواهند داد. با این حال این شرکت متعهد شده است تا از تیم‌هایی که قصد برنامه نویسی روی نرم افزار EOS را دارند، حمایت کند.

ایاس (EOS) بزرگترین ICO تاریخ را با 4 میلیارد دلار به پایان خواهد رساند !

 

پیش فروش یا جمع سپاری توکن‌های EOS در حال حاضر بزرگترین و طولانی ترین ICOی تاریخ ارزهای دیجیتال است که حدود ۳۵۵ روز به طول انجامید. البته سایت‌های رتبه بندی ICO فقط ۵ روز اولیه این پیش فروش را که بخش اصلی بود، در نظر گرفته اند. در پنج روز اولیه این ICO حدود ۱۸۵ میلیون دلار سرمایه جذب شد.

بر خلاف اغلب ICO ها، توکن‌های EOS پس از خریداری قابل تجارت در صرافی‌ها بودند. در این طرح، ۱ میلیارد واحد توکن EOS در فواصل زمانی مشخص فروخته شد.

همچنین بخوانید: ایاس (EOS) چیست؟

پس از ایاس، تلگرام با جذب ۱٫۷ میلیارد دلار سرمایه از ۲۰۰ سرمایه گذار مطرح در پیش فروش خصوصی خود در رده دوم ICOهای بزرگ قرار دارد. در صورتی که این پیامرسان پیش فروش عمومی را آغاز کند، احتمالا قادر به رسیدن به ایاس خواهد بود که البته زمزمه‌هایی از لغو شدن آن وجود دارد.

طبق برنامه اعلام شده، نرم افزار EOS در ماه ژوئن سال جاری میلادی ارائه خواهد شد.

 

منبع: wsj

اشتراک در تلگرام

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ