سرمایکس
video thumb

مسدود کردن حساب های EOS

تولید کنندگان بلاک به اتفاق آرا حساب های کاربری را مسدود  کردند

تصمیم تولید کنندگان بلاک EOS

در ۱۷ ژوئن، ۲۱ تولید کننده بلاک EOS به اتفاق آرا برای freeze کردن چندین حساب کاربری بر روی این بلاکچین اقدام کردند که ادعا هایی مبنی بر سرقتی بودن آنها وجود داشت. بر اساس اعلام اعضای تولید کنندگان بلاک و EOS۹۱۱ (سیستمی که در معرض خطر قرار گرفتن کلید های EOS را نمایان می کند)، بازیگران مخرب با استفاده از حملات فیشینگ و دیگر اشکال مهندسی اجتماعی می توانند کلید های افراد را به سرقت ببرند. هفت حساب کاربری مسدود شدند ولی به نظر می رسد شکایات بیشتری در مورد در معرض خطر قرار گرفتن کلید ها وجود دارد.

بی میلی EOS نیویورک برای مسدود کردن حساب های کاربری

با وجود اینکه تمامی ۲۱ تولید کننده بلاک به اتفاق آرا برای freeze حساب های کاربری اقدام کردند، EOS نیویورک اعلام کرده است علی رغم اینکه به تصویب یک فهرست سیاه حساب های کاربری رأی مثبت داده است در این سازمان تردید هایی در مورد این رأی وجود دارد.

تولید کننده بلاک مستقر در نیویورک اعلام کرد:

“EOS نیویورک تصمیم گرفت تا این freeze را تصویب نماید چرا که باور داریم ما روح نظام حاکمیتی را دنبال کردیم که به عنوان یک جامعه به دنبال ساخت آن هستیم؛ هر چند که چنین حاکمیتی به صورت رسمی وجود ندارد. EOS یک پلتفرم به منظور راه اندازی راه حل هایی است که از زندگی، آزادی و اموال محافظت می کند و این چیزی است که ما اعتقاد داشتیم که از طریق این اقدام اضطراری انجام دادیم.”

تلاش EOS نیویورک برای رفع مسدود سازی حساب ها

EOS نیویورک تأکید کرد: در حال حاضر، هیچ جدول زمانی برای تعیین زمان لغو یا تعیین ضمانت اجرایی برای حساب های کاربری freeze شده توسط ECAF وجود ندارد. وجود حساب های کاربری مسدود شده ی خارج از فرآیند های رسمی و فاقد هر گونه جدول زمانی یا گام های بعدی رسیدگی، نمی تواند مناسب باشد. ما از ECAF درخواست می کنیم که تا تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۱۸ نسبت به صدور حکم رسمی در مورد پرونده اقدام نماید. اگر تا آن زمان حکمی صادر نشود، EOS نیویورک به لغو مسدودیت اقدام خواهد کرد. شایان ذکر است که freeze حساب های کاربری بدون توافق همه ۲۱ تولید کننده بلاک امکان پذیر نخواهد بود.

با این وجود، EOS نیویورک اظهار داشت اگر چنین اتفاقاتی ادامه دار باشد ممکن است از بستن حساب های کاربری حمایت نکنند مگر اینکه وضعیت شبکه در حالت بحرانی قرار داشته و به راه حل ایجاد لیست سیاه نیاز باشد. و در ادامه بیان شد:

“ما هر روز با این مشکلات مواجه هستیم و از ابزار های مناسب برای رسیدگی مناسب به آنها بی بهره ایم.”

تلاش EOS نیویورک برای حذف freeze

دیگر زنجیر های شناخته شده با توانایی بستن حساب های کاربری

تصمیم اتخاذ شده در میان شرکت کنندگان این بلاکچین بحث برانگیز بود و جامعه مربوط به ارز رمزنگاری شده به طور کلی می گویند که حداقل این موضوع یکبار دیگر به بحث در مورد زنجیر های متمرکز و غیر قابل تغییر دامن زده است. بسیاری از مردم در مورد غیر متمرکز بودن بلاکچینی با گره های متمرکز و توانایی freeze حساب های کاربری شکاک هستند. در گذشته، ریپل (XRP) نیز به عنوان سومین بزرگ ترین شبکه ارز رمزنگاری شده، چندین بار به اجرای روند انجماد حساب های کاربری

مشکلات بی پایان بلاکچین EOS

مشکلات بی پایان بلاکچین EOS

لیست سیاه EOS به فاصله بسیار کوتاهی از راه اندازی رسمی این شبکه ایجاد شده است؛ چرا که این شبکه همین هفته گذشته با رأی ۲۱ تولید کننده بلاک برای شروع زنجیره، راه اندازی گردید ولی بلافاصله بعد از راه اندازی با مسائل متعددی در زمینه تولید بلاک

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version