یک میلیارد بیبی دوج هدیه
video thumb

مردم چین سانسور دولتی را با استفاده از تکنولوژی بلاک چین دور زدند

تریدر های آمریکایی، روسی و چینی بزرگ ترین قربانیان حملات سایبری

در گزارشی که در ژانویه ۲۰۱۸-زمانی که حملات سایبری ۷۰۰٪ در میانگین ماهانه نسبت به سال ۲۰۱۷ افزایش یافت- منتشر شد، بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ اطلاعات خصوصی مشتریان صرافی رمز ارز ها ۳۶۹٪ رشد داشته است. متخصصان معتقدند اکثریت قریب به اتفاق این مشکلات ناشی از سهل انگاری کاربران نسبت به امنیت خودشان است. همچنین مشخص شده زیر ساخت های استفاده شده برای این حملات سایبری عمدتا در ایالات متحده (۵۶٪)، هلند (۲۱.۵٪)، اوکراین (۴.۳٪) و روسیه (۳.۲٪) بوده است.

فزونی تقاضا برای خدمات هکر ها

طبق مطالعات دیگری که با تجزیه و تحلیل تعدادی از وب سایت های ارائه دهنده سرویس های تخصصی در دارک نت به دست آمده، سفارش برای تولید برنامه های مخرب سه برابر بیشتر از میزان تولید شده ی فعلی است. ۳۲٪ درخواست ها برای ورود به ایمیل، و ۶٪  برای هک شبکه های اجتماعی بوده که به ۳۳٪ درصد آنها پاسخ مثبت داده شده است.

در سال ۲۰۱۷، زمانی که بازار رمز ارز ها در حال بزرگ شدن بود، محبوب ترین نرم افزار های مخرب، نرم افزار های استخراج مخفی رمز ارز ها (Cryptojacking) بودند که ۲۰٪ تقاضا ها را شامل می شدند. به گفته تحلیل گران تقریبا یک چهارم تمام حملات سایبری در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ و با استفاده از چنین برنامه هایی رخ داد.

بر اساس گزارش دیگری که توسط Bleepingcomputer منتشر شد، محققان امنیتی باند عظیم حملات رمزگشایی به روتر های Mikrotik را شناسایی کردند. این بدافزار پیکربندی خود را تغییر می دهد تا یک کپی از Coinhive را در بخشی از مرورگر کاربران استخراج کننده ی رمز ارز ها تزریق کند. این حمله از برزیل آغاز شد و سپس سراسر جهان را هدف قرار داد.

نهاد سانسور چین متخصصین رمزنگاری استخدام می کند

در حالی که تقاضای زیادی برای استخدام هکر ها در سراسر جهان وجود دارد، جمهوری خلق چین نیز به دنبال استخدام متخصصین رمزگشایی برای سازمان سانسور خود است. درمورد وظایف مرتبط با بلاک چینِ

مردم چین با استفاده از تکنولوژی بلاکچین سانسور دولتی را دور زدند

استفاده از بلاک چین برای دور زدن سانسور دولتی

طبق گزارش رسانه های محلی، کاربران چینی اخیرا از شبکه اتریوم

مردم چین با استفاده از تکنولوژی بلاکچین سانسور دولتی را دور زدند

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نیست و نباید به آن نسبت داده شود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ