video thumb

کاهش طرفداران XRP به دلیل کاهش نقدینگی ۲۶۳ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۹‌!

براساس یک گزارش سه ماهه، میزان تعاملات آنلاین XRP در توییتر در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ کاهش یافته است، این در حالی است که ریپل مجبور شده تا بسیاری از دارایی های خود را نقد کند تا جریان نقدی اش مثبت باقی بماند.

این گزارش، با پلتفرم سرمایه گذاری و معاملات اجتماعی eToro و همکاری استارتاپ مدیریت مالی و تجزیه و تحلیل  The Tie نشان می دهد که تعداد کاربران توییتری که درباره XRP بحث و تبادل می کنند، در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ حدود ۱۶ درصد کاهش یافته است. در عین حال، تعداد کاربران ” XRP Army “، حامیان این ارز دیجیتال از ژانویه سال ۲۰۱۸ حدود ۸۲ درصد کاهش یافته است.

XRP میزان پشتیبانی و ارزش خود را از دست می دهد؟

این اولین مشکلی نیست که XRP با تعاملات آنلاین داشته است. یک کاربر توییتر در تاریخ ۱۵ آوریل لیستی از گروه های تلگرام را گردآوری کرد که نشان می داد بیش از ۶۳ درصد ریپل از ژوئن سال ۲۰۱۸ تا کنون گروه های خود را ترک کرده اند.

اگرچه ارتباط بین فعالیت آنلاین و قیمت بین تمام ارزهای دیجیتال قطعی نیست، اما تحقیقات The Tie، نشان دهنده ارتباط بین قیمت XRP و تعداد کاربران توییتر آن در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ می باشد.

این توکن در زمان نگارش این مطلب، حدود ۰٫۱۹ دلار قیمت دارد که بسیار کمتر از اوج  قیمت آن در پایان سال ۲۰۱۷ است که در آن زمان حدود ۲٫۲۸ دلار قیمت داشت.

بیش از ۲۶۳ میلیون دلار XRP نقد شد

باید عنوان کرد که حتی قبل از سقوط ارزهای دیجیتال که تقریبا هر توکنی با سقوط مواجه شد، ریپل بدترین عملکرد را در بازار ارزهای دیجیتال داشت. گزارش Tie خاطرنشان کرد که این شرکت “در سال ۲۰۱۹ به نقدینگی XRP متکی شد تا جریان نقدی مثبت بماند”:

“در حالی که ریپل در سه ماهه چهارم ۲۰۱۹ تنها ۱۳ میلیون دلار از سهام XRP خود را نقد کرد (حداقل در سه سال) ، در سه ماهه سوم سال گذشته بیش از ۲۵۰ میلیون دلارXRP  را به فروش رساند. اما هنوز مشخص نیست که چه مقدار XRP در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ فروخته شده است. “

این نقدینگی ها ممکن است مربوط به دعوی صنفی باشد که این شرکت در حال حاضر در نیویورک با آن روبرو است. برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل این شرکت متهم شده است که ضمن نقد کردن دارایی های خود، به سرمایه گذاران آینده نگر برای خرید این توکن اصرار می ورزد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ