video thumb

ویتالیک بوترین: حداکثر میزان صدور ETH 2.0 سالانه ۲ میلیون توکن خواهد بود

ویتالیک بوترین اظهار داشت که با انتشار اتریوم ۲٫۰، صدور توکن اتریوم بسیار کاهش می یابد. ویتالیک بوترین، بنیان گذار اتریوم گفت که در مصاحبه با پادکست POV Crypto موسوم به “پول اینترنتی” ، صدور نسخه ارتقاء اتریوم ۲٫۰ به شدت کاهش می یابد. بوترین در مورد برخی از تفاوت های بین بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) ، توضیح داد که چرا این تیم اثبات سهام را به عنوان مکانیزم اجماع ارتقا یافته انتخاب کرده است. وی عنوان کرد:

یکی از دلایلی که ما اثبات سهام را انجام می دهیم این است که ما می خواهیم صدور کارت را به میزان قابل توجهی کاهش دهیم. بنابراین، در مشخصات ETH 2.0 فکر می کنم محاسبه ای را ارائه کرده ایم که حداکثر صدور تئوری آن چیزی برابر با ۲ میلیون در سال خواهد بود.

وی اظهار داشت که مشارکت فعلی شبکه آزمایشی چیزی حدود ۱۰۰۰۰۰ اتریوم صادر شده در سال را می بیند. شبکه فعلی اتریوم سالانه حدود ۴٫۷ میلیون اتریوم صادر می کند. ضمناً صدور Eth 2.0 بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۲ میلیون در سال پیش بینی می شود که احتمالاً سناریوی آن این است که بسیار کمتر از ۲ میلیون تون باشد.

سوزاندن به منظور کاهش عرضه

بوترین همچنین خاطرنشان کردکه کل عرضه در گردش می تواند به دلیل اینکه بخشی از هر هزینه سوزانده می شود، در زمان حجم معاملات زیاد شاهد کاهش خالص باشد. وی گفت: ” این پارامتر هزینه پایه وجود دارد که پروتکل آن را شارژ می کند.” و توضیح داد هنگام ارسال تراکنش هزینه مبادله به دو قسمت تقسیم می شود – بخش اول به عنوان انعام به ماینر پرداخت می شود، در حالی که بخش دیگر به سادگی سوخته می شود.

اندازه بلاک، یک متغیر جدید است

یکی دیگر از قابلیت های اصلی ارتقاء شبکه اتریوم، تنظیم اندازه های بلاک به نسبت هزینه در واکنش به فعالیت شبکه است. وی گفت: “به جای داشتن نوسان در هزینه های تراکنش، در اندازه بلاک ها بی ثباتی دیده می شود.”

این امر به کاهش برخی از مشکلاتی که کاربران در حال حاضر با آن روبرو هستند مانند مشکل در پیش بینی مقدار هزینه بهینه یک تراکنش و زمان پردازش بیش از حد طولانی کمک خواهد کرد.

پشتیبانی از ETH 2.0 رو به رشد است

حمایت از شبکه آزمایشی همچنان ادامه دارد و با انتشار خبری مبنی بر اینکه یک استخر معدن بزرگ که توسط OKEx اداره می شود به عنوان یک اعتبار سنج به آزمایشگاه ETH 2.0 Topaz پیوسته است حاکی از حمایت های روبه رشداست. این شبکه آزمایشی در حال حاضر دارای ۲۴۰۰۰ اعتبار سنج فعال است و در طی چهار روز به بیش از ۲۰،۰۰۰ اعتبار سنج رسیده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ