سرمایکس
video thumb

آیا ایلان ماسک، بیت کوین خود را می فروشد؟

بر اساس گزارش های منتشر شده، توئیت اخیر ایلان ماسک این سؤال را ایجاد می کند که آیا بنیان گذار تسلا در حال فروش فروش دارایی های ناچیز بیت کوین خود می باشد؟ در بخشی از سری توئیت های اخیر ایلان ماسک، بنیان گذار تسلا، وی برنامه هایی برای فروش تمام دارایی های فیزیکی خود ابراز کرده است. آیا دارایی های بیت کوین (BTC) وی نیز در برنامه های فروش وی گنجانده شده است؟

ماسک در پستی در توئیتر عنوان کرد: من تقریبا تمام دارایی های فیزیکی را می فروشم و حتی خانه ای نیز نخواهم داشت.

ماسک ماه مه را با انتشار پست های عجیب و غریب شروع کرد

ماسک توئیت فروش اموال خود را با اظهار نظری در مورد بالا بودن قیمت سهام تسلا دنبال کرد و همچنین با یک توییت خواستار بازگشت آزادی به عموم شد.

چندین توییت اضافی شامل اشعار تصادفی از سرود ملی ایالات متحده، ادعایی در مورد عصبانیت دخترش نسبت به او و غیره بود.
در فوریه ۲۰۱۹، ماسک عنوان کرد که او فقط ۰٫۲۵ بیت کوین را در اختیار دارد. آیا فروش تمام دارایی های فیزیکی وی شامل فروش بیت کوین او نیز خواهد بود؟ آیا او بیت کوین را دارایی فیزیکی می داند؟

ماسک می توانست یک تن بیت کوین بخرد

چند تن از اعضای جامعه ار دز دیجیتال در واکنش به توئیت ماسک، نظراتی را ابراز کردند. جاستین سان، بنیان گذار ترون به سادگی به این مدیر فناوری مالی گفت “بیت کوین” خریداری کند، در حالی که Hodlonaut سؤال کرد که آیا این میلیاردر سود فروش اموال خود را در ارزهای یجیتال پس انداز خواهد کرد یا خیر.

بعید است که ماسک پس از فروش دارایی خود، تمام دارایی خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کند، وی باید راهی برای برداشت تقریباً ۳۹ میلیارد دلار از دارایی دیجیتال پیدا کند.

آمار و ارقام کوین مارکت کپ حاکی از آن است که کل بازار بیت کوین در زمان نگارش این مطلب ۱۶۱،۵۶۹،۱۸۰،۹۶۲ دلار ارزش دارد. از نظر تئوری، ماسک می تواند حدود ۲۴ درصد از کل بیت کوین موجود در گردش را خریداری کند.

با این حال، ماسک زمان سختی برای خرید این مقدار بیت کوین خواهد داشت. اخیراً کوین تلگراف از دو کارشناس در مورد یک وضعیت مشابه نظرسنجی کرد و عنوان کرد که چه اتفاقی می افتد اگر جف بزوس (Jeff Bezos)، مدیرعامل آمازون سعی کند تمام بیت کوین های موجود در گردش را بخرد. شوهاد نشان می دهد که احتمالاً این تلاش عملی نخواهد بود.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version