سرمایکس
video thumb

عرضه یک محصول جدید توسط کریپتوکامپر در واکنش به نگرانی‌ها در مورد داده‌های جعلی صرافی‌ها!

کریپتوکامپر (CryptoCompare)، شرکت ارائه دهنده داده های ارزهای دیجیتال که در لندن واقع شده است، محصولی را عرضه کرد که می تواند حجم مبادلات بیش از ۱۰۰ صرافی در سرتاسر جهان را ارزیابی کند.

طبق گفته‌ی کریپتوکامپر، این محصول جدید در واکنش به نگرانی های رو به رشد در این صنعت ارائه شده است. زیرا با توجه به تحقیقات مشخص شد که تعداد قابل توجهی از صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان از معامله شویی و سایر استراتژی ها از جمله جعل اسناد و طرح های تجاری انگیزشی استفاده استفاده می کنند تا به طور مصنوعی حجم مبادلات را افزایش دهند.

در این گزارش اعلام شد:

این مشکل به دلیل وجود صرافی های کم اعتبار (رتبه C الیD ) که سهم بازار را در ۱۲ ماه گذشته به مقدار ۳۰ درصد افزایش داده اند، بدتر نیز شده است. با توجه به این مشکل، نیاز برای یک روش رتبه بندی که متکی به حجم های دروغین نباشد، لازم به نظر می رسد.

به منظور مقابله با این مشکل و ارائه یک بینش قابل اطمینان تر برای اندازه گیری حجم مبادلات صرافی ها ، کریپتوکامپر معیار ارزیابی خود را با استفاده از یک رویکرد کمی (کیفیت بازار بر اساس دفتر سفارش و داده های تجاری) و کیفی (که ناشی از سعی و کوشش است) طراحی کرده است.

به جای تکیه بر حجم مبادلات تجمیعی، این معیار از همبستگی حجم با نوسانات و انحراف معیار استاندارد آن به عنوان داده های ورودی برای بیش از ۳۰ نوع متریک استفاده می کند.

کریپتوکامپر با استفاده از متریک های سنجش به منظور تحلیل و تجزیه داده ها در ماه مسالی ۲۰۱۹ نشان می دهد که ده صرافی معتبر در جهان، عبارتند از: کوین بیس، پولونیکس، بیت استمپ، بیت فلایر، لیکوئید، ایت بیت، کراکن، بایننس، جمینی و بیت هامب.

این گزارش عنوان می کند که این معیار از شاخص های کلیدی کریپتوکامپر به منظور ایجاد نرخ مرجع برای صرافی های درجه یک تغذیه می کند تا داده های کاملا صحیحی را به سرمایه گذاران و معامله گران ارائه کند. گفتنی است که همراه این محصول، توضیحات دقیقی در مورد روش سنجش مبادلات توسط واحد تحقیقاتی کریپتوکامپر منتشر شده است.

همانطور که قبلا گزارش شده است، یک تحلیل از ارائه دهنده شاخص مدیریت دارایی های دیجیتال بیت وایز (Bitwise)، در ماه مارس به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال شد که ادعا می کرد ۹۵ درصد از حجم مبادلات صرافی های غیر مجاز، به نظر جعلی یا غیراقتصادی می رسد.

تجزیه و تحلیل بیت وایز تائید کننده تحلیل های قبلی است مبنی بر اینکه افزایش حجم مبادلات جعلی در صنعت ارزهای دیجیتال رواج یافته است.

لازم به ذکر است که طی چند روز گذشته، کریپتو کامپر از همکاری با نزدک به منظور انتشار یک محصول قیمت گذاری ارز دیجیتال جدید برای سرمایه گذاران نهادی خبر داد.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version