یک میلیارد بیبی دوج هدیه
video thumb

رویارویی Dispatch Labs با ضررهای عمده، علی‌رغم بهبود بازار ارزهای دیجیتال!

خبرگزاری Cryptobriefing گزارش داد که شرکت بلاک چینی Dispatch Labs ، علی رغم سرمایه گذاری گسترده و با وجود بهبود بازار ارزهای دیجیتال با ضررهای عمده ای روبرو شده است.

گفتنی است که در ابتدای امر، Dispatch Labs از تیم اجرایی خود تامین مالی دریافت کرد و پس از آن توانست در طول یک دوره در نیمه اول سال ۲۰۱۸ سرمایه خود را از طریق سرمایه گذارانی مانند شرکت چینی Fenbushi Capital، بیش از ۱۳ میلیون دلار افزایش دهد. با این حال، ارزش این سرمایه افزایش یافته به طور قابل ملاحظه ای پس از سقوط بازار ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول سال جاری کاهش یافت.

Matt McGraw، مدیرعامل این شرکت عنوان کرد که این تیم پس از رکود بازار ارزهای دیجیتال با مشکل روبرو شده است، با این حال، Dispatch Labs در حال حاضر سهام کافی ندارد تا بتواند میلیون ها دلار ارز دیجیتال را به پول نقد تبدیل کند.

گفتنی است که در حال حاضر مجموع سرمایه گذاری باقی مانده Dispatch Labs به نصف کاهش پیدا کرده و از ۱۳ میلیون دلار به ۶٫۵ میلیون دلار رسیده است. با این وجود، McGraw بیان کرد که سرمایه این شرکت برای فعالیت در نیمه باقی مانده‌ی سال جاری کفایت می کند، به خصوص با توجه به این موضوع که بازار ارزهای دیجیتال نیز با بهبود مواجه شده است.

گفتنی است؛ Dispatch Labs، اولین شرکتی نیست که پس از زمستان بازار ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شده است. ETCDEV، ارائه دهنده‌ی اتریوم کلاسیک (ETC) نیز در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ پس از کاهش عظیم قیمت این ارز دیجیتال به حالت تعطیل درآمد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ