سرمایکس
video thumb

۵ بازی مهیج برای کسب بیت کوین رایگان!

آیا شما از اینکه بتوانید بیت کوین مجانی بدست آورید تعجب خواهید کرد؟ برای بسیاری از ما، بدست آوردن بیت کوین مانند پیدا کردن یک غذای ارگانیک کار بسیار مشکلی به نظر می‌رسد. ممکن است بتوانیم بیت کوین را به راحتی هم بدست آوریم، اما قدر مسلم اینکه این کار بسیار هزینه بر خواهد بود و از سوی دیگر ممکن است برای بدست آوردن بیت کوین یک معامله بد و پر ضرر انجام دهیم. چراکه واقعا نمی دانیم چه باید بکنیم.

اگر شما نحوه انجام یک معامله بیت کوینی را به خوبی ندانید، این به سود تجاری خواهد بود که بیت کوین‌های خود را به قیمت دلخواه به شما بفروشند و این موضوع قطعا به ضرر شما خواهد بود. اما راه‌های دیگری نیز برای کسب بیت کوین رایگان وجود دارند که ما آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

اما پیش از شروع بحث در خصوص چگونگی بدست آوردن بیت کوین، اجازه بدهید این موضوع را روشن کنیم: اگر بخواهید تبدیل به یک سرمایه دار شوید، هیچ راهی جز سرمایه گذاری مناسب و کار جدی برای نیل به این مقصد وجود ندارد. بدست آوردن بیت کوین رایگان آن هم تنها با یک کلیک و یا چرخ زدن در وب سایت‌های مختلف کار بسیار مشکلی است.

اما با اینحال راه‌هایی در فضای بیت کوینی وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آنها بیت کوین بدست آورید. البته این راه‌ها در ارزهای دیگر وجود نداشته و تنها مختص بیت کوین هستند. هیچ اپراتوری به شما بیت کوین مجانی نخواهد داد، و اگر هم چنین شانسی نصیب شما شود، مطمئن باشید این کار برای اپراتور نیز خالی از سود نخواهد بود. بدست آوردن بیت کوین رایگان مطمئنا آن قدری پر سود نخواهد بود که شما را به سرمایه قابل توجهی برساند. اما اگر احساس می‌کنید وقت آزاد قابل توجهی دارید، می‌توانید این راه ها را امتحان کرده و مقدار کمی بیت کوین رایگان بدست آورید. در ادامه این مطلب برخی از این راه ها را به شما معرفی خواهیم کرد:

  • بازی Block Chain:

مطمئنا یکی از راه‌های سرگرم کننده بدست آوردن بیت کوین رایگان، بازی Bitcoin Flapper خواهد بود. البته اپلیکیشن این بازی تنها بر روی اپ استور موجود بوده و کاربران اندرویدی امکان استفاده از آن را نخواهند داشت. به همین دلیل این بازی از محبوبیت چندان زیادی برخوردار نیست. اما بازی دیگری نیز در فروشگاه Google Play وجود دارد که اتفاقا بازی محبوبی نیز به نظر می رسد. این بازی Blockchain Game نام دارد و برای انجام آن باید تنها با استفاده از ایمیل خود در سامانه بازی ثبت نام کرده و سپس آدرس بیت کوینی خود را به این سامانه بدهید و بازی را آغاز کنید.

دور کامل این بازی یک هفته طول کشیده و لذا هر هفته می‌توانید دور جدیدی از آن را آغاز کنید. البته باید بگوییم که بازی بلاک چین نیز مانند بسیاری از بازی‌های رایگان دیگر، پر از تبلیغات درون برنامه‌ای است که این موضوع ممکن است کمی از حوصله شما خارج باشد.

بازی با این برنامه بسیار مهیج بوده و ممکن است حتی اعتیاد آورد هم باشد. در این بازی مانند سایر بازیها، شما از مرحله مبتدی کار را آغاز کرده و در صورت موفقیت تا سطوح پیشرفته به جلو خواهید رفت و در این صورت بالاترین سطح جایزه بیت کوینی خود را دریافت خواهید کرد. انجام بازی Blockchain Game تا حد زیادی به مهارت شما بستگی خواهد داشت.

آغاز بازی در سطح مقدماتی کار بسیار ساده‌ای خواهد بود. اما با کمی حرکت رو به جلو، بلاک‌ها با سرعت بیشتری جا به جا خواهند شد که همین موضوع کار را سخت‌تر می‌کند. پس از طی کردن هر ۱۰ مرحله، شما میتوانید جایزه خود را به صورت بیت کوین دریافت نموده و یا به مراحل بعدی بازی بروید.

 

  • بازی Pop Bubbles

بازی Pop Bubbles یا همان ترکاندن حباب‌ها یکی دیگر از بازی‌هایی است که می‌توانید جایزه برنده شدن خود در این بازی را به صورت بیت کوین دریافت نمایید. البته این بازی برای کاربران اندرویدی به نام Bitcoin Popper معرفی شده است. البته شیوه این بازی به گونه‌ای است که ممکن است در آخر کار حتی هیچ جایزه‌ای هم دریافت نکنید.

البته این بازی با پرداخت درون برنامه‌ای به سطح ویژه تبدیل خواهد شد که در اینصورت به عنوان مثال زمان قرار داده شده در اختیار شما برای انجام بازی افزایش خواهد یافت. همین موضوع منجر به کمتر بودن طرفداران این بازی نسبت به دیگر بازی‌های رایگان بیت کوینی شده است. البته در عوض شما حجم تبلیغات کمتری را تحمل خواهید کرد.

برای بدست آوردن پیروزی در این بازی، باید چند ستاره یکسان بدست آورید. پس از آن برای بدست آوردن هر ستاره بیشتر باید هزینه آن را پرداخت نمایید. بازی Bitcoin Popper در نگاه نخست بازی سختی به نظر می‌رسد. اما تلاش بیشتر شما منجر به کسب پیروزی در این بازی خواهد شد. پس از انجام دو بازی باید چند دقیقه تا آماده شدن بازی بعدی صبر کنید. البته هدف طراحان این بازی تجاری بوده و با این حساب هر قدر بازیکن جدید به شبکه Bitcoin Popper جذب شود، درآمد شرکت طراح بازی نیز بالاتر خواهد رفت و در نتیجه جوایز بزرگتری در انتظار بازیکنان خواهد بود. به هرحال این بازی یکی از بهترین بازی‌های موجود در بازار جهت بدست آوردن بیت کوین رایگان به حساب می‌آید. تنها مشکل اپلیکیشن این بازی، سنگین بودن آن است. اگر در هنگام انجام بازی Bitcoin Popper، گوشی شما هنگ کرد، می‌توانید با بازگشت به منوی اصلی گوشی، از برنامه آن خارج شده و آن را ری استارت کنید.

 

  • کتابخوانی!

یکی از راه های کسب بیت کوین، پدیده فرهنگی و جذاب مطالعه کتاب های کلاسیک است که می‌توانید آنها را از سایت PaidBooks.com دریافت نمایید. این هم یکی از راه‌های بدست آوردن بیت کوین است که می توانید از آن استفاده نمایید.

 

  • بازی Roll and Ball

این بازی هم یکی از بازی‌های مهیج برای دست آوردن بیت کوین رایگان است. نحوه انجام آن نیز بسیار ساده است. توپ ها و شدت ضربه را با استفاده از گوشی تلفن همراه هوشمند خود انتخاب کرده و سعی کنید سکه‌های نمایش داده شده روی میز را با توپ هدف قرار داده و سکه بیشتری برای خود جمع آوری کنید.

البته پس از تکمیل هر مرحله از بازی، باید یک ویدئوی تبلیغیاتی را نیز تحمل کنید. لازم به ذکر است کسب پیروزی در این بازی کار ساده‌ای نیست. اما با کمی تمرین می‌توانید پیروز میدان مسابقه این بازی باشید و بیت کوین رایگان به عنوان جایزه دریافت نمایید.

 

  • طاس بازی

طاس بازی یکی از بازی‌های مشهور و محبوب مردم از زمان گذشته تا به امروز بوده است. اکنون نیز سایت های مشهور زیادی در زمینه برگزاری آنلاین این بازی فعالیت دارند که از جمله می‌توان به PrimeDice و یا ۹۹۹Dice اشاره کرد. البته این بازی همانطور که می‌دانید نوعی قمار محسوب شده و انجام آن به هر شکلی در کشور ما مجاز نیست. اما به هر حال در بسیاری از کشورها نیز آن را بازی کرده و می‌توانند مقداری بیت کوین را نیز به عنوان پاداش از این طریق کسب نمایند.

حقیقت این است که راه‌های زیادی برای کسب بیت کوین رایگان وجود دارند که نمونه‌های آن عبارتند از: Free Bitcoin، Bitcoin Zebra و Moon Bitcoin. برای بدست آوردن فهرست کامل این سایت‌ها می توانید به سایت Land of Bitcoins مراجعه کنید.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version