video thumb

ارائه‌ی یک کارت بدهی جدید توسط بنیاد لایت کوین

بنیاد لایت کوین یک کارت بدهی جدید ارائه کرده است. نسخه‌ی ویژه‌ی این کارت که به زودی عرضه می به کاربران امکان می دهد تا ارز دیجیتال خود را به صورت آنلاین و در مکان های فروشگاه فیزیکی یا هر جایی که در دنیا کارت اعتباری می پذیرند، خرج کنند. این کارت از لایت کوین (LTC)، توکن بیباکس (BIX) و ترنیتو (TERN) پشتیبانی می کند.

نسخه ویژه بلاک کارت لایت کوین (Litecoin BlockCard) تلاش مشترک توسط سه شرکت ارزهای دیجیتال لایت کوین، صرافی بیباکس و ترنیتو است. این کارت برای خریداران و مصرف کنندگان روزمره که مایل به استفاده از ارز دیجیتال مانند پول نقد هستند، طراحی شده است.

بر اساس این اطلاعیه،، کاربران آمریکایی، اولین مشتریان می باشند و صرافی بیباکس به عنوان اولین متصدی سرمایه کاربران عمل می کند و از بیش از ۲۰۰ میلیون دلار حجم معاملات تجاری استفاده می کند تا به واریز و خرج کردن پول کاربران کمک کند. در این اطلاعیه عنوان شده است:

نسخه ویژه این کارت اعتباری ابتدا برای شهروندان مقیم آمریکا عرضه خواهد شد و به زودی در دسترس کاربران غیر آمریکایی قرار خواهد گرفت. صرافی بیباکس و بنیاد لایت کوین، این کارت بدهی را مستقیما به صرافی بیباکس و کیف پول لوف والت (LoafWallet) که کیف پول رسمی لایت کوین است وارد خواهند کرد. کاربران می توانند که در این اکوسیستم مستقیما به کارت های خود دسترسی پیدا کرده و قابلیت پرداخت آنی داشته باشند.

چارلی لی، خالق لایت کوین بیان کرد این کارت های جدید به لایت کوین کمک می کنند تا در مسافرت، هتل ها، خرده فروشی ها، خدمات ها، سرگرمی ها و خرید به عنوان ارز اصلی باشد. وی عنوان کرد:

همکاری پلتفرم بلاک کارت شرکت ترنیو با صرافی بیباکس به دارندگان لایت کوین، دسترسی بی نظیر به استفاده از لایت کوین های خود در فروشگاه های سراسر جهان می‌دهد.

لایت کوین می‌ گوید که در هفته های آینده در مورد اعلام دستورالعمل های لازم برای ثبت و دسترسی به کارت ها، با مشتریان آمریکایی خود تماس خواهد گرفت.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ