یک میلیارد بیبی دوج هدیه
video thumb

تام لی: بیت‌ کوین به راحتی به بالاترین سطح خود خواهد رسید!

تام لی، یکی از بنیان گذاران شرکت مشاوره جهانی Fundstrat، در مصاحبه با CNBC عنوان کرد که بیت کوین (BTC) می تواند به راحتی به بالاترین سطح خود برسد. لی طی سخنان خود عنوان کرد که بیت کوین در حال تبدیل شدن به یک اندوخته‌ی ارزی در فضای ارزهای دیجیتال است. وی در ادامه عنوان کرد که ارزش این ارز دیجیتال در حال حاضر به بالای ۹۰۰۰ دلار رسیده است. وی ادامه داد:

“من فکر می کنم که بیت کوین به راحتی می تواند به بالاترین قیمت خود برسد.”

راه‌اندازی ارز دیجیتال لیبرا از سوی فیس‌ بوک، به فضای ارزهای دیجیتال مشروعیت بخشیده و مسیرهای پیش روی بیت کوین را گسترده‌تر خواهد کرد. علاوه بر آن سبب می‌شود تا بیت کوین، درنهایت به یک اندوخته‌ ارزی در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

تام لی قبل از این پیش بینی های قیمت بیت کوین نیز عنوان کرد که پروژه لیبرای فیس بوک، فضای ارزهای دیجیتال مشروعیت بخشیده و مسیرهای پیش روی بیت کوین را گسترده‌تر خواهد کرد. وی همچینین عنوان کرد، من این کار، باور “من به بلاک چین اعتقاد دارم، نه بیت کوین|” را از بین خواهد برد.

لی همچنین نظر خود را مبنی بر اینکه با وجود اینکه عقیده دارد، لیبرا یکی از استیبل کوین های غالب خواهد شد، اما سایر استیبل کوین ها نیز همچنان باقی خواهند ماند. وی عنوان کرد:

“من فکر نمی کنم که ارزش سایر استیبل کوین ها در حال پایین آمدن باشد، زیرا بسیاری از آنها به عنوان وثیقه عمل می کنند، من فکر می کنم که آن دسته از استیبل کوین هایی که به طور الگوریتمی پایدار هستند، ممکن است اثر شبکه ای نداشته باشند.”

هنگامی که از تام لی سوال شد که آیا بانک ها در آینده به حمایت از لیبرا می پردازند یا خیر، وی عنوان کرد که عدم تمرکز مالی در حالی که برای پردازنده های پرداختی مناسب است، اما منجر به بازگشت منفی سرمایه به بانک ها می شود. وی افزود:

“یکی از چیزهایی که باید مد نظر داشته باشید، این است که درآمد سالانه فیس بوک به ازای هرکاربر، ۵۰ دلار است. این میزان احتمالاً کمی زیاد به نظر می‌رسد اما یک بانک متوسط، در ازای هر مشتری، نزدیک به هزار دلار درآمد خواهد داشت. بنابراین، اگر فیس‌بوک خدمات بانکداری خود را آغاز کند، ۲۰ برابر کمتر از بانک هزینه دریافت خواهد کرد. پس مشخص است که چرا بانک‌ها نسبت به عملی شدن این کار اشتیاقی از خود نشان نمی‌دهند.”

پیش از این نیز، رئیس بانک مرکزی بریتانیا عنوان کرد که ارز دیجیتال جدید لیبرای فیس بوک در صورتی که با خواسته های قانونی مطابقت کند، می تواند دارای موارد کاربرد واقعی باشد.

همانطور که کوین تلگراف در ماه می گزارش داد، تام لی در آن زمان عنوان کرده بود که زمستان ارزهای دیجیتال به پایان رسیده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ