سرمایکس
video thumb

تحقیقات جدید عنوان می‌کنند که فوموی بیت‌ کوین تنها پس از عبور قیمت این ارز دیجیتال از ۲۰٫۰۰۰ دلار آغاز می‌شود

یک تحقیق جدید در این هفته عنوان می کند که عبور قیمت بیت کوین از ۱۰،۰۰۰ دلار، تنها نشان دهنده‌ی وقوع یک بازار گاوی است و مرحله پارابولیک (سهمی وار) واقعی بعد از عبور از سطح ۲۰٫۰۰۰ دلار آغاز خواهد شد.

بیت کوین در حال حاضر در مرحله‌ی هم پوشانی قرار دارد

طبق گفته های یک تحلیلگر بازار که در رسانه های اجتماعی با نام CL شناخته می شود، بازگشت قیمت بیت کوین به سطح ۱۰،۰۰۰ دلار، برای شرکت کنندگان قدیمی بازار هیجان انگیز است نه برای عموم. وی عنوان کرد:

تنها زمانی که قیمت بیت کوین از حدود قیمت ۲۰٫۰۰۰ دلار عبور کند، نشان از بهره وری واقعی آن دارد.

CL ادامه داد:

چیزی که حیرت آور و یا نا امید کننده است، این است که چگونه اطلاع عموم مردم در مورد این موضوع کم است. عده‌ی کمی از مردم با اطلاع همچنان فکر می کنند که ایجاد بیت کوین فقط یک دیوانگی بود یا اینکه ارزش آن برابر با صفر است.

علاوه بر این، اطلاعات نشان می دهد که بیت کوین در حال حاضر به طور مخفیانه در حال ورود به بازار گاوی خود می باشد. این بدان معناست که بازار گاوی بیت کوین با تازگی شروع شده و قبل از شروع سیکل رشد بعدی خود، همچنان جای رشد دارد.

گزارش فوق الذکر در روز ۲۴ ژوئن منتشر شد، زمانی که قیمت بیت کوین ۱۱،۰۰۰ دلار بود. از آن زمان تاکنون، یک اوج قیمت جدید تا سطح ۱۳،۸۰۰ دلار برای این ارز دیجیتال قبل از کاهش قیمت به به سطح ۱۰٫۳۸۰ دلار رقم خورد.

قیمت بیت‌کوین در روز جمعه دوباره به سطح ۱۱٫۰۰۰ دلار بازگشت و در حال حاضر، قیمت جفت ارز بیت‌کوین دلار حدود ۱۱٫۸۰۰ می باشد.

مضرب مایر: قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ به ۲۱٫۰۰۰ دلار می رسد

ارزهای دیجیتال به لطف مقالات زیادی که به انتقاد از نوسانات بازار این ارزها می پردازند، به آرامی با آگاهی مردم روبرو می شوند. اگرچه، از نظر CL، وقوع اتفاقاتی نظیر بالارفتن سرچ ارزهای دیجیتال در گوگل سرچ (Google search) تنها در پس ماجرا قرار دارند.

وی افزود: این مرحله پنهان با رشد قابل توجه بیت کوین مشخص شده است، اگرچه توجه عموم نسبت به آن کم است.

در واقع، میزان جستجوهای گوگل در حال حاضر که قیمت بیت‌کوین به بیش از ۱۰٫۰۰۰ دلار افزایش یافته، به همان میزانی است که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۳ و به قیمت بیت کوین تنها ۱٫۰۰۰ دلار بود.

میزان نظریه ها از ارز دیجیتال فیس بوک، آشکار کننده‌ی علاقه نهادی و عدم قطعیت ژئوپولیتیک می باشد، در حالی که شاخص های فنی تلاش می کنند تا نمودارهایی را که احتمالا در آینده اتفاق می افتند، بررسی کنند.

با توجه به مضرب مایر، شاخصی که توسط سرمایه‌گذار و مجری پادکست تریس مایر (Trace Mayer) ایجاد شده است، به عنوان «مضرب قیمت فعلی بیت‌کوین طی میانگین متحرک ۲۰۰ روزه» تعریف می‌شود، قیمت منصفانه‌ی بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۱۹، ۲۱٫۰۰۰ دلار می باشد.

احتمالا، این کار بیت کوین را به مراتب بالاتر از تمام زمان های اوج خود قرار می دهد، به طوری که منافع عمومی CL و پتانسیل مرتبط با فومو (ترس از دست دادن فرصت) به وقوع می پیوندد.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version