video thumb

سود آوری ۹۸ درصدی بیت کوین برای سرمایه گذاران !

وب سایت holdcalc.com با انتشار گزارشی مدعی شد که ارز دیجیتال بیت کوین از زمان پیدایش تا کنون، به میزان ۹۸٫۲ درصد اوقات برای سرمایه گذاران بر روی این ارز دیجیتال سود آور بوده است.
بنا بر اطلاعات موجود در این گزارش، طی ۳۸۳۰ روز گذشته به این سو یعنی از ژانویه سال ۲۰۰۹ و یک روز پس از هشینگ «بلاک جنسیس»، ۳۶۷۱ روز از این تعداد در زمره روزهایی قرار دارند که صاحبان بیت کوین با افزایش قیمت این ارز در بازار مواجه بوده و منجر به سود آوری برای آنها شده است.
از تعداد روزهای مذکور، تنها ۶۹ روز در زمره روزهایی قرار دارند که کاهش قیمت بیت کوین در بازار منجر به تحمیل ضرر اقتصادی به سرمایه گذاران شده که البته عمده این روزها را واپسین روزهای منتهی به پایان سال ۲۰۱۷ تشکیل می دهند که بیت کوین از قیمت افسانه ای ۲۰ هزار دلاری خود وارد مرحله سقوط قیمت شد.
اما بیشترین روزهای غیر سودزا برای خرید بیت کوین نیز بازه زمانی ۲۵ الی ۲۹ زوئن سال جاری اعلام شده که دلیل آن هم نوسان شدید قیمت این ارز دیجیتال بین ۱۱۱۷۰ تا ۱۲۹۰۷ دلار بوده است.
فارغ از تمامی فراز و نشیب قیمت های این ارز دیجیتال در بازار، مجموعه تحقیقاتی CL با انتشار پیامی توئیتری در تاریخ ۲۴ ژوئن خاطر نشان کرد که بیت کوین وارد «فاز خفاشی» بازار خود شده و در حال بازگشت به قیمت های افسانه ای خود در سال ۲۰۱۷ است؛ ادعایی که به نظر می رسد تاکنون درست از آب درآمده است.
همچنین بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی Google Trends، آمارهای استنباطی نشان می دهند که ادعای ورود بیت کوین به فاز خفاشی کاملا درست بوده و رشد لگاریتمی قیمت این ارز دیجیتال در بازار نیز تایید کننده همین موضوع است.

لازم به ذکر است ادامه روند صعودی قیمت بیت کوین در بازار همچنان در هاله ای از اختلافات میان کارشناسان به سر می برد. در حالیکه بسیاری از وب سایت های تحلیلی از جمله CryptoKea پیش بینی کرده اند که قیمت بیت کوین به احتمال زیاد به رقمی بین ۶۶۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار باز خواهد گشت، بسیاری از کارشناسان دیگر نیز معتقدند این رقم برای بازار گاوی بیت کوین کم بوده و پیش بینی می کنند قیمت این ارز دیجیتال بر روی رقم ۹۵۰۰ دلار به تعادل و تثبیت خواهد رسید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ