video thumb

مدیرعامل Circle امیدوار است که نیازهای منحصربه فرد لیبرای فیس‌بوک منجر به یک قانون‌گذاری مثبت شود!

جرمی آلیر (Jeremy Allaire)، یکی از بنیان گذاران و مدیرعامل شرکت پرداختی Circle در گفتگو با بلومبرگ عنوان کرد که که لیبرای فیس بوک در صورت دریافت مجوز اجرا خواهد شد.

آلیر در طول مصاحبه اش اشاره کرد که نحوه پیاده سازی های استیبل کوین ها با توجه به رویکردهای قانون گذاری آنها متفاوت است. وی توضیح داد:

بین استیبل کوین هایی که برای اجرا شدن نیاز به مجوز دارند مانند لیبرای فیس بوک و استیبل کوین هایی که به طور عمومی در اینترنت اجرا می شوند یک تفاوت کلیدی وجود دارد.

آلیر همچنین مشخص کرد که تفاوت بعدی، رویکرد USDCoin می باشد، استیبل کوینی که به طور مشترک توسط شرکت پرداختی Circle و صرافی ارزهای دیجیتال آمریکایی کوین بیس منتشر می شود. وی همچنین اظهار داشت که امیدوار است تا لیبرا توسعه سیاست های ملی مربوط به دارایی های دیجیتال را آغاز کند. وی عنوان کرد:

دیدگاه ما این است که، شما می دانید، ارزهای دیجیتال و بلاک چین ها، به نوعی ساختار اقتصاد قرن بیست و یکم را ارائه می دهند و در این صورت، فرصتی برای ایجاد سیاستی وجود دارد که به ما اجازه می دهد تا آنها را در یک مقیاس گسترده شکوفا کنیم، همانطور که اینترنت نیز از اواسط تا اواخر دهه نود شکوفا شد و گفتنی است که سیاست کشورها در این زمینه بسیار حیاتی بود.

همانطور که کوین تلگراف در ماه می گزارش داده است، آلیر قبلا اشاره کرده بود که فضای ارزهای دیجیتال مطمئنا نیاز به قانون گذاری دارد و تعریف کنونی ارزهای دیجیتال بیش از حد گسترده است.

آلیر همچنین در طول مصاحبه اش عنوان کرد، انتظار دارد که دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) با پذیرش گسترده مواجه شود، او همچنین پیش بینی کرد که استیبل کوین ها نیز با پذیرش گسترده زیادی روبرو خواهند شد.

همچنین آلیر اخیرا با کوین اولیری (Kevin O’Leary)، یک بازرگان کانادایی گفتگویی انجام داده است. اولیری عنوان کرده است که ارزهای دیجیتال، صنعت خدمات مالی را با چالش های جدی همراه می کند.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ