video thumb

شبکه لایتنینگ اختصاصی Bitstamp راه اندازی می شود

شرکت اروپایی مبادلات ارزی Bitstamp با انتشار توئیتی رسمی از تصمیم خود برای راه اندازی شبکه اختصاصی لایتنینگ (LN) خود برای افزایش ظرفیت های شبکه خود خبر داد.
این شبکه لایتنینگ برای انجام تراکنش های سریع و کاملا رایگان بیت کوین بین کاربران طراحی شده و به عنوان لایه دوم این شبکه عمل می کند. این شبکه لایتنینگ همچنین به منظور حل مشکل مقیاس پذیری بیت کوین از طریق نگهداری عمده تراکنش ها در خارج از زنجیره شبکه این ارز دیجیتال است.
بر اساس توئیت منتشر شده، هدف Bitstamp از راه اندازی شبکه لایتنینگ اختصاصی خود، کمک به رشد شبکه و همچنین تشویق صنعت ارزهای دیجیتال به اتخاذ تکنولوژی مشابه است.
Bitstamp همچنین اعلام کرده که اضافه کردن نودهای بیشتر به شبکه لایتنینگ منجر به فعال باقی ماندن شبکه و تشکیل واحدی از مجموعه این نودها خواهد شد. نودهای بیشتر پایه گذار کانال های بیشتر پرداخت، افزایش جریان در شبکه و در نهایت منجر به افزایش قابلیت های موجود بر روی شبکه خواهد شد.
لازم به ذکر است، پلتفرم بزرگ و به نام مبادلات ارزهای دیجیتال Coinbase نیز به تازگی از راه اندازی سرویس های شبکه لایتنینگ خود با همکاری سیستم خدمات مالی Bitrefill خبر داده بود. Bitfinex نیز در اواخر ماه مه از تصمیم خود برای راه اندازی شبکه لایتنینگ مستقل خود با همکاری ارز دیجیتال Tether خبر داده بود.
Bitstamp در حال حاضر عنوان سی و نهمین پلتفرم مبادلاتی جهان را در اختیار دارد. گردش مالی روزانه این پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال نیز رقمی معادل ۱۷۵ میلیون دلار اعلام شده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ