video thumb

برگزاری جلسه بحث بر سر ارز دیجیتال و چارچوب مقررات بلاک چین در سنای ایالات متحده امریکا

مجلس سنای ایالات متحده امریکا هفته آینده، در کمیسیون بانکداری و حسابرسی، جلسه‌ای را برای بحث گسترده بر سر مقررات ارز دیجیتال و چارچوب مقررات بلاک چین برگزار می‌کند.

کمیسیون در اعلامیه رسمی، خبر از برگزاری جلسه دادخواستی تحت عنوان «بررسی مقررات چارچوب ارزهای دیجیتال و بلاک چین» در ۳۰ ام جولای داد. جرمی آیلر، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت پرداخت سیرکل که از طرف اتحادیه بلاک چین صحبت خواهد کرد، ربکا ام نلسون، یک متخصص در تجارت بین‌الملل و امور مالی اتاق فکر کنگره و خدمات تحقیق کنگره و مهرآسا برادران، استاد حقوق از مدرسه حقوق آیرین واقع در دانشگاه کالیفرنیا، شاهدان برنامه‌ریزی خواهند بود.

دادخواست در ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی برگزار و به صورت زنده از رسانه‌ها پخش می‌شود.

قانون گذاران چشم‌اندازهای نظارتی را فراتر از لیبرا می‌دانند

دادخواست اعلام شده در اوایل ماه جاری همانطور که قبلا در جلسات کمیته‌های کنگره مطرح شده، در خصوص پرونده لیبرای فیس بوک برگزار می‌شود. همانطور که در این گزارش آمده است، کمیسیون بانکداری و حسابرسی مجلس سنای ایالات متحده امریکا، غول شبکه‌های اجتماعی، فیسبوک را به دلیل برنامه‌ ارزهای دیجیتال خود به عنوان لیبرا در خصوص نگرانی‌هایی در خصوص حفظ حریم خصوصی و خودداری از انطباق با قوانین و اعتماد سازی تحت فشار قرار داد.

پس از ارائه دادخواست کمیسیون بانکداری و حسابرسی کنگره، مایک کراپو، نماینده مجلس سنا و شرود براون، عضو رتبه بندی، سایر نگرانی‌های خود را در این رابطه با مجلس مطرح و به اشتراک گذاشتند. در همین زمان کراپو گفت:

ما باید در مورد ساختار چگونگی ایجاد حفاظت از داده‌ها در ایالات متحده بررسی کنیم […] ما باید به سمت رسیدن به یک رویکرد جامع حرکت کنیم. این که دقیقا این ساختار چیست را نمی‌توانم به شما بگویم.

در طول دادخواست در کمیته امور مالی امور خارجه ایالات متحده آمریکا که در روز بعد برگزار شد، یکی از نمایندگان از دیوید مارکوس مدیر عامل خدمات کیف پول فیسبوک به نام کالیبره پرسید که قانون گذاران چگونه می‌توانند به شرکتی اعتماد کنند که به دلیل جمع‌آوری، نگهداری و سوء استفاده از اطلاعات کاربران ۵میلیارد دلار جریمه شده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ