اتریوم از مشخصات نسخه ۲٫۰ پلتفرم جدید این ارز دیجیتال رونمایی کرد

اتریوم از مشخصات نسخه ۲٫۰ پلتفرم جدید این ارز دیجیتال رونمایی کرد

«ویتالیک بوترین»، از بنیانگذاران اتریوم از ارائه نسخه شماره ۲٫۰ این ارز دیجیتال به بازار در آینده نزدیک خبر داد. بوترین در جریان برگزاری نشست اتریوم در شهر سان فرانسیسکو آمریکا ضمن خبر دادن از تدوین جدول زمانبندی ارائه این پلتفرم جدید به بازار در خصوص اهمیت آن برای سیستم مالی بلاک چینی اتریوم سخن گفت.
به گزارش صرافی ارز دیجیتال سرمایکس ، به گفته وی پلتفرم اتریوم ۲، شامل بسته ای از مفاهیم مختلف بوده که این مفاهیم در حقیقت بخشی از نقشه راه بازبینی مجدد و اساسی در کل مفاهیم پیشین تعریف شده برای این ارز دیجیتال به حساب می آید.
گفته می شود اعضای تیم اتریوم طی چند سال اخیر بر روی مفاهیم تعریف شده در نسخه ۲ این پلتفرم ارزی دیجیتال کار کرده اند. اتریوم همچنین بر روی مفاهیمی مانند PoS یا پروتکل های راستی آزمایی معروف به «شردینگ» و «کسپر» تمرکز کرده است. به علاوه، در نسخه اخیر اتریوم پیشرفت های زیادی به چشم می خورند که از این دست می‌توان به «پروتکل اقتصادها» اشاره کرد.

 

سلامت دیجیتال

این مدیر ارشد اتریوم همچنین از نگاشتن مقاله ای در خصوص مفهوم پروتکل اقتصاد خبر داده و تاکید کرد: نسخه شماره ۲ اتریوم اساسا نسخه جدید پنل پلتفرم فعلی این ارز دیجیتال به حساب می آید که می توان از آن در ایجاد یک طراحی برتر در زمینه بهره برداری کلی از سیستم مالی بلاک چین استفاده نمود. وی همچنین خاطرنشان ساخت که هدف توسعه به دست آمده اخیر در اتریوم، جایگزین شدن آن به جای پنل فعلی طی چند سال آینده است.
بوترین تاکید کرد که برای ساخت نسخه شماره ۲ اتریوم، تحقیقات زیادی انجام شده که وی را نسبت به موفقیت آمیز بودن این پروژه امیدوار ساخته است. وی همچنین مدعی شد که هیچ خطا و مشکلی در زمان ساخت این پنل وجود نداشته که تاکنون حل نشده باشد. وی اظهار داشت که تیم فنی شرکت اتریوم به منظور هویت سنجی رسمی مشغول کار بر روی پروتکل‌های «تست نت»، پروتکل های بازرسی و همچنین پروتکلهایی برای بازرسی کدها و اجرای آنها بوده است.
به گفته این مدیر شبکه اتریوم، هم اکنون شرکت های مختلفی به صورت همزمان مشغول کار بر روی این پلتفرم جدید هستند. بوترین در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به ارز دیجیتال بیت کوین و شکست های تحمیل شده بر این ارز، تاکید کرد که اتریوم به هیچ وجه حاضر به تجربه مجدد شکست های تلخ بیت کوین نخواهد بود.

همچنین بخوانید: خرید و فروش ارز دیجیتال

برچسب ها:

دیدگاه ها

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

وارد شوید