سرمایکس
video thumb

آموزش ویدئویی کیف پول jaxx

 

کیف پول jaxx یکی دیگر از کیف پول های موجود برای استفاده کاربران است. اگر به دنبال استفاده از این کیف هستید این ویدئوی آموزشی را از دست ندهید. البته این پیشنهاد استفاده یا عدم استفاده نیست و صرفا یک آموزش از حیث آموزشی آن است.

 

 

 

گفتنی است که در صورت نیاز برای آموزش هر بخشی از دنیای پر سوال بلاکچین و ارزهای دیجیتال می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و در صورت تمایل نیازهای آموزشی خود را به ما بگویید تا در اسرع وقت به این مشکلات و نیازها رسیدگی شود. همچنین کاربران عزیز می‌توانند برای دسترسی به سلسله پادکست‌های صدای ارزجو به این لینک مراجعه کرده و از مطالب خبری و آموزشی به صورت صوتی استفاده کنند. مهم‌ترین بخش سایت ارزجو نیز متعلق به محتوای متنی در زمینه ارزهای دیجیتال است که به صورت روزانه چندین مقاله آموزشی و تحلیلی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

 

بهترین راه برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال این است که یک راهنمای مناسب برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال که به متناسب با نیازها و اهداف شما باشد را پیدا کنید. این راهنما به شما در مورد راه های مختلف کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال، ایده می دهد.

هر روزه پول ها و فرصت های زیادی از طریق فضای ارز دیجیتال به وجود می آید.

بنابراین، چگونه می توانم در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنم؟

به زیر نگاه کنید:

۱- سرمایه گذاری درازمدت- HODL

همانطور که در بازار سهام سرمایه گذاری می کنید، می توانید در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال جایگزین نیز سرمایه گذاری کنید. اکثر معامله گران ارزهای دیجیتال نگرش HODL را پذیرفته اند. آنها تصمیم می‌گیرند که یک ارز دیجیتال را علی رغم افزایش یا کاهش قیمت آن، با این باور که روزی ارزشمند خواهد شد، نگهداری کنند.

HODL، تبدیل به یکی از اساسی ترین اصول در ارزهای دیجتال شده است.

هنگامی که شما یک ارز را نگهداری (HODL) می کنید به این معناست که به آن اعتقاد دارید و آن را برای زندگی خود نگه می دارید. شما می خواهید که ارزهای دیجیتال موجب پیشرفت و موفقیت شما در سرمایه گذاری شوند.

سرمایه گذاری دراز مدت در ارزهای دیجیتال به طرز شگفت انگیزی موفقیت آمیز است.

اما، چگونه با وجود بازار خرسی در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

اصل این است که استراتژی سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال خود را متنوع کنید.

به زیر نگاه کنید:

۲-  درآمد غیرفعال از پرداخت سود سهام

درآمد غیرفعال ایجاد سیستمی است که درآمد بدون نیاز به حضور پیوسته شما جریان داشته باشد و نیاز به نگهداری ندارد. پرداخت های سود سهام که از ذخیره سهام دریافت می شود، منبعی برای درآمد غیرفعال است.

بسیاری از معامله گران نمی دانند که شما واقعا می توانید از طریق ارزهای دیجیتال نیز به همان اندازه سود دریافت کنید.

بعضی از ارزها مانند نئو (NEO) یا ارز دیجیتال وی چین (VeChain) وجود دارند که هر سال بین ۵٪ تا ۱۰٪ سود سهام پرداخت می کنند. این سود سهام از طریق ارزدیجیتال دریافت می شود. اگر قیمت ارز در طول زمان افزایش یابد، شما این امکان را دارید که سود سهام خود را با هم ترکیب کنید.

به عنوان مثال، دارندگان ارز دیجیتال نئو سود خود را به صورت GAS به دست می آورند. GAS به عنوان یک سوخت در بلاک چین نئو مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر شما در مورد آن فکر می کنید، نرخ بهره آن بیشتر از ۲-۳٪ در سال است که توسط بانک محلی ارائه شده است.

اگر واقعا می خواهید انواع مختلف ارزهای دیجیتال را در اختیار داشته باشید، در نظر داشته باشید که شامل ارزهایی باشند که سود سهام خود را در مجموعه ارز دیجیتالی که در اختیار دارید، بپردازند.

بیایید راه های دیگری برای کسب پول از طریق ارزهای دیجیتال را کشف کنیم.

۳-  آربیتراژ (Arbitrage)

به عبارت ساده، آربیتراژ خرید یک با قیمتی پایین و فروش آن در مکانی دیگر با قیمتی بالاتر می باشد. ممکن است که شما این مسئله را ندانید، اما احتمالا جنسی را ارزان تر خریداری کرده تا بتوانید بعدا آن را با قیمتی بالاتر به فروش برسانید.

بسیاری از مردم این کار را انجام می دهند و می خواهند بتوانند آربیتراژ بیت کوین را نیز انجام دهند. این احتمالا سریع ترین راه برای کسب پول است.

اگر شما به یک صرافی بروید و ببینید که یک ارز با یک قیمت خاص در فهرست آن ذکر شده و سپس به لیست یک صرافی دیگر نگاه کنید، متوجه تفاوت قیمت در این دو صرافی خواهید شد. در این مثال، شما تمایل دارید که ارز خود را از آن صرافی تهیه کنید که قیمت پایین تری را به شما ارائه می دهد.

ارز دیجیتال را از یک کیف پول به کیف پول دیگر انتقال دهید. و آن را در صرافی به فروش برسانید که قیمت بالاتری را ارائه می دهد.

شما باید سریع باشید و باید اطمینان حاصل کنید که سود منصفانه ای وجود دارد. در غیر این صورت، انجام آربیتراژ بیت کوین، ارزشمند نخواهد بود.

۴-  ایر دراپ (Airdrops)

به عبارتی ساده، ایر دراپ به شما این امکان را می دهد که ارز رایگان کسب کنید. ایر دراپ زمانی است که یک پروژه بلاک چین توزیع ارزها یا توکن های رایگان را به جامعه ارزهای دیجیتال توزیع می کند.

خوبی ایر دراپ این است که شما ارز رایگان را بدون سرمایه گذاری به دست می آورید. با این وجود، باید آگاه باشید که برای دریافت ایر دراپ، لازم است که از قبل در حسابتان توکن وجود داشته باشد.

در فضای جامعه ارزهای دیجیتال، ایردراپ ها نیز به عنوان ارز دیجیتال رایگان شناخته می شوند.

هدف اصلی ایر دراپ، توزیع دارایی های دیجیتال به مردم است تا از آنها استفاده کنند.

حالا بیایید تا بهترین راه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را کشف کنیم.

به زیرنگاه کنید:

۵-  استخراج

این راهنمای گام به گام استخراج (ماینینگ) را مطالعه کنید، در نتیجه در مورد چگونگی استخراج بیت کوین ها هیچ گونه سؤالی برای شما باقی نخواهد ماند. برای دستیابی به هدف این مقاله، می خواهیم نحوه کار بیت کوین ماینینگ را مورد بررسی قرار دهیم.

بیت کوین ماینینگ چیست؟

بیت کوین ماینینگ فرآیندی است که توسط آن، تراکنش‌های صورت گرفته بین دو کاربر در شبکه بیت کوین تائید شده و به دفتر کل به نام بلاک چین افزوده شده و بیت‌‌‌کوین های جدیدی به عنوان پاداش آن تولید می‌شود. هر کاربری با دسترسی به اینترنت و نیز برخورداری از سخت‌افزار مناسب می‌تواند به ماینینگ بیت کوین بپردازد.

فرآیند ماینینگ شامل روی هم گذاشتن تراکنش‌های اخیر در بلاک‌ها و تلاش برای حل یک مساله پیچیده محاسباتی است. این تراکنش ها توسط کامپیوترهای متصل به بلاک چین تائید می شوند.

این کامپیوترها باید از توان خود برای حل مسائل پیچیده محاسباتی پیچیده استفاده کنند. این مسائل نه تنها برای مغر انسان پیچیده است بلکه برای کامپیوترهای قدرتمند نیز پیچیده می باشد.

همانطور که بیت کوین های بیشتری ایجاد می شود سختی این مسائل نیز افزایش می یابد. کامپیوترهایی که این مسائل را با موفقیت حل می کنند، بیت کوین پاداش می گیرند.

به عبارت دیگر، ماینینگ، فرآیند ایجاد بیت کوین های جدید به هنگام تلاش برای استخراج یا ماینینگ بیت کوین است. معمولا هر ارز دیجیتال تعداد محدودی سکه در اختیار دارد. برای مثال، عرضه سکه بیت کوین ۲۱ میلیون است. انتظار می رود که آخرین بیت کوین در حدود سال ۲۱۴۰ استخراج شود.

شمار زیادی سکه وجود دارد که شما می توانید، استخراج کنید، بنابراین اگر تمایل دارید، هنوز هم زمان برای ماینینگ یا استخراج در حد زیاد وجود دارد.

بیایید یکی دیگر از بهترین راه ها برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را کشف کنیم.

۶-  بهره برداری از هارد فورک ها

ما قصد داریم بیت کوین را به عنوان مثال اصلی در این زمینه بکار ببریم، اما تمام مفاهیم توضیح داده شده در این بخش می توانند به سایر ارزهای دیجیتال نیز تعمیم داده شوند.

هارد فورک برای توسعه فناوری بلاک چین یک امر حیاتی است. هر پروژه بلاک چین برای افزایش عملکرد خود نیاز به بروز رسانی مداوم دارد. اگر در میان کاربران بیت کوین در مورد چگونگی این به روزرسانی‌ها، اجماعی وجود نداشته باشد، بلاک چین بیت کوین به دو بخش تقسیم شده است.
این تقسیم یک فورک نامیده می شود.

وقتی فورک بیت کوین اتفاق افتاد و بیت کوین کش به وجود آمد، در ازای هر بیت کوینی که در کیف پولتان وجود دارد، شما به صورت اتوماتیک یک بیت کوین کش دریافت خواهید کرد.

تنها موردی که باید انجام دهید، این است که آن ارز دیجیتالی را که از هارد فورک عبور می کند را صاحب شوید.

نتیجه گیری

بازار ارزهای دیجیتال یک بازار بسیار بی ثبات است. بنابراین، شما به یک راهنمای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال مفید نیاز دارید تا به شما در به دست آوردن پول کمک کند. علیرغم قیمت های نزولی که ما در بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ مشاهده کردیم، فناوری بلاک چین همچنان پتانسیل زیادی برای رشد دارد.

اینها تنها چند روش در مورد چگونگی به دست آوردن پول از طریق سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است.

آنها را امتحان کنید و ببینید که منجر به چه چیزی می شود!

ما شخصا از بعضی از این استراتژی های ارزهای دیجیتال جهت کسب سود استفاده می کنیم. با این حال، توصیه می کنیم که کار خود را با دقت انجام دهید، چرا که در فضای غیرمتمرکزی مانند بازار ارزهای دیجیتال، کلاهبردارهای زیادی وجود دارند که به دنبال سرقت پول شما هستند.

 

 

 

 

چهار معیاری که سلامت بیت‌ کوین را بررسی می‌کنند!

اگر در طی چند ماه گذشته به دنبال نوسانات قیمت بیت کوین بوده‌اید، درمی‌یابید که  این ارز دیجیتال درمعرض مشکلات جدی قرار دارد. از اوایل ماه سپتامبر تاکنون این ارز پایه‌ریزی شده توسط ساتوشی ناکاموتو از حدود ۷،۸۰۰ دلار به کمتر از ۴۰۰۰ دلار سقوط کرده است.

با این حال، رویدادهای اخیر باعث دلسردی کسانی شده است که امیدوار بودند تا قیمت بیت کوین به‌شدت افزایش پیدا کند. معیارهای دیگری از درستی ارزهای دیجیتال وجود دارد که نشان‌دهنده این است که این ارزهای دیجیتال بهتر از آن چیزی است که بسیاری از مردم تصور می‌کنند.

 

 

چگونگی نحوه محاسبه میزان سود در فرآیند استخراج ارزهای دیجیتال !

آیا عزم راسخی برای استخراج ارزهای دیجیتال دارید؟ اگر جواب شما مثبت است، شما نیاز دارید که بدانید چگونه به بهترین نحو از تجهیزات و دارایی خود استفاده کنید. در این راهنما یاد می‌گیرید که چگونه دارایی دیجیتال خود را به سودآورترین شکل ممکن استخراج کنید.

بدیهی است، پول زیادی برای ASICهای گران‌قیمت بیت کوین هزینه می‌شود. اگر شما درحال حاضر توان خرید این تجهیزات را دارید، احتمالا می‌دانید که روند کار چگونه است و می‌توانید بیت کوین را استخراج کنید. اگرچه، کسانی که دارای بودجه نسبتا متوسطی هستند، احتمالا به دنبال ایجاد یک GPU miner برای ارزهای دیجیتال اسکریپت هستند یا یک دستگاه کوچک ASIC برای بیت کوین و یا دیگر ارزهای SHA-256 می‌خرند. در این صورت، شما در مسیر درست قرار دارید.

 

 

هر آن‌چیزی که از ارز دیجیتال ملی باید بدانید + مزایا و معایب

چگونه می توان به راحتی کسب و کارهایی که بیت کوین کش را می پذیرند، پیدا کرد؟

پذیرش ارزهای دیجیتال توسط تجار و بازرگانان هنوز هم فراگیر نشده است، بنابراین ممکن است برای پیدا کردن مکان هایی که ارزهای دیجیتال را مورد پذیرش قرار می دهند، نیاز به کمک و راهنمایی داشته باشید. ما در این مقاله سعی داریم تا به شما راهنمایی هایی در خصوص اینکه چگونه می توانید مکان های نزدیک به کسب و کارهایی را پیدا کنید کهبیت کوین کش را می پذیرند، ارائه دهیم.

نحوه ایجاد و ارسال صورتحساب ارزهای دیجیتال که باید بدانید

 

کریپتوتوریسم یا گردشگری کریپتو چیست؟

 

نگاهی مختصر به تاریخچه استخراج ارزهای دیجیتال !

علیرغم اینکه ارزهای دیجیتال به تازگی وارد جریان اصلی بازار شده اند، اما آنها برای یک دهه است که پدید آمده اند. با وجود اینکه بیت کوین، اولین ارز دیجیتالی بود که به وجود آمد، اما می توان گفت مفهوم ارز دیجیتال آنلاین حتی قبل از به وجود آمدن بیت کوین نیز وجود داشته است. از زمان پیدایش بیت کوین تا کنون بیش از ۱۶۰۰ نوع ارز دیجیتال متفاوت به وجود آمده است که به نظر می رسد، در هر هفته یک ارز دیجیتال عرضه شده است. در طول این مدت، ما اتفاقات گوناگونی در بازار ارزهای دیجیتال مشاهده کرده ایم که از عمده ترین آنها می توان به نوسانات بازار ارزهای دیجیتال اشاره کرد.

ارزهای دیجیتال نیز دارای زیر مجموعه هایی می باشند. به عنوان مثال، عرضه اولیه سکه (ICO) در سال های اخیر توانسته تا به عنوان راهی برای شرکت های مبتنی بر بلاک چین باشد تا بتوانند از طریق ارزهای دیجیتال برای پروژه های خود سرمایه جذب داشته باشند.

 

 

آشنایی با الگوی مثلث افزایشی (صعودی) برای تحلیل تکینکال!

چگونگی عملکرد معامله فرکانس بالا در بازار ارزهای دیجیتال !

نکاتی از نحوه خواندن بلاک چین بیت کوین که باید بدانید!

یک تجزیه کننده بلاک، بلاک چین بیت کوین را می خواند. هیچ نوع رمزگذاری برای اطلاعات ذخیره شده بر روی بلاک چین وجود ندارد. بیت کوین یک سیستم با نام مستعار است. به این معنی که الگوریتم ECDSA در حال مخفی کردن هویت کاربران می باشد. با این حال، اطلاعات باینری (دو دویی) در بلاک چین قابل خواندن است.

بلاک چین یک پایگاه داده تراکنش است. هر گره کاملی که در شبکه بیت کوین مشارکت دارد، دارای همان کپی است. پروتکل بیت کوین، ساختار آن را مشخص می کند و وسیله ای است که از طریق آن هرگره یک کپی را نگه می دارد. به طور کلی، بلاک چین، یک ساختار اطلاعاتی برای ذخیره بلاک هاست. بلاک چین، بلاک ها را در یک مجموعه ذخیره می کند تا همراه با بلاک جنسیس شروع به کار کند.

چرا از فناوری بلاک چین استفاده می کنیم؟

 

 

چگونه ارزهای دیجیتال را خریداری کنیم؟

ارزهای دیجیتال برای مدت زمان زیادی است که راه اندازی شده اند، اما می توان گفت که آنها با افزایش قیمت چشم گیری که در سال ۲۰۱۷ داشتند، در صدر اخبار قرار گرفتند. در اینجا یک راهنما وجود دارد که به شما در خرید بیت کوین یا هر ارز دیجیتال محبوب دیگری کمک خواهد کرد.

قیمت بیت کوین (BTC) به عنوان با ارزش ترین ارز دیجیتال در جهان، در ماه مارس امسال به ۳۷۹۴٫۳۵ دلار رسید. این ارز در ابتدای ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ با قیمت تقریبا ۲۰،۰۰۰ دلار به فروش می رسید که در ابتدای همان سال چیزی حدود ۷۵۰ دلار قیمت داشت.

در حقیقت، بیت کوین و اتر دو ارز دیجیتال برتر بودند، چرا که اتریوم نیز در سال ۲۰۱۷ شاهد رشد چشم گیری بود، این پلتفرم در ابتدای سال ۲۰۱۷ تنها ۱۰ دلار قیمت داشت، در حالی که در اواخر همان سال به ۱٫۴۰۰ دلار رسید. این مسئله، نشان دهنده افزایش ۱۴۰ برابری این ارز بود که بسیار بیشتر از بیت کوین با افزایش قیمت روبرو شده بود.

 

 

۶ راه کسب سرمایه برای راه اندازی کسب و کار بیت کوین !

 

نحوه پذیرش پرداخت با بیت کوین در کسب و کارها!

امن‌ترین راه برای خرید ارزهای دیجیتال و بیت کوین

سود ۱۰۰ هزار برابری سرمایه‌گذاران بیت کوین

 

تاثیر استخراج ارزهای دیجیتال در بهینه سازی و صرفه جویی در انرژی

 

امروزه ارزهای دیجیتال و استخراج این نوع از ارز های رمز پایه بسیار پرکاربرد است و تبدیل به صنعت شده است که این صنعت نیروی برق زیادی را مصرف می کند و تامین برق مصرفی این صنعت بسیار دشوار شده است و باید به دنبال راهکار های ارزان و ساده برای صرفه جویی در انرژی باشیم.

بلاک چین یکی از فناوری های جدید است. هر فردی که قصد داشته باشد آینده ای مطمئن داشته باشد و کاملا آماده برای اتفاقات آینده باشد با شرکت در فناوری بلاک چین به آمادگی های لازم خواهد رسید. بلاک چین در حوزه های مختلفی کاربرد دارد، یکی از کاربرد های بلاک چین امکان انجام تراکنش همتا به همتا ارزهای دیجیتال به مانند بیت کوین است. در واقع ارز های رمز پایه متن باز هستند و هیچ نهادی نظارت ندارند. جالب است بدانید که تراکنش هایارزهای دیجیتال توسط استخراج کنندگان که ماینر هم نامیده می شود، تایید می شود و هر کدام از این تراکنش ها در بلوکی قرار می گیرند و همینطور این بلوک ها به یک زنجیره اضافه می شوند.

 

 

بیت کوین ماینینگ چگونه کار می‌کند؟

چطور اتریوم استخراج کنیم

نگاهی به ۵۰ ارز دیجیتال برتر ؛ ارزهای دیجیتال در یک نگاه!

امیدواریم که این راهنما، شما را به‌درستی هدایت کند، همچنین شما را به انجام تحقیقات بیشتر در این زمینه علاقمند کرده و از کلاهبرداری‌های احتمالی که وجود دارد، دور کنیم. (ارزهای تقلبی نیز در بین این ۵۰ ارز وجود دارد). اطلاعاتی که در این راهنما یافت می‌شود، نتیجه صدها ساعت تحقیق دقیق توسط تیم نویسندگان است. توجه داشته باشید که این لیست به طور مداوم در حال تغییر است.

چرا نباید از مقررات وضع شده برای انواع بلاک چین‌ و ارزهای دیجیتال بترسیم؟

 

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version