سرمایکس
video thumb

پشتیبانی کیف پول رسمی بایننس از ارز دیجیتال ریپل و کارت اعتباری

تراست والت، کیف پول رسمی صرافی بایننس، خریدها را با استفاده از کارت اعتباری و توکن XRP ریپل پشتیبانی می کند. این شرکت در جولای سال گذشته کیف پول تراست را خریداری کرد. این شرکت اضافه شدن این ویژگی های جدید را طی یک خبر مطبوعاتی با کوین تلگراف به انتشار گذاشته است. لازم به ذکر است که بایننس کیف پول تراست را در ماه جولای سال گذشته خریداری کرد.

طبق اعلام مطبوعات، کاربران هم اکنون قادر به ارسال، دریافت، ذخیره و تبدیل ارز دیجیتال ریپل با استفاده از تراست والت هستند. طبق اعلام سایت رسمی این کیف پول، تراست والت همچنین از بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش و هر گونه توکن ERC20  و ERC721 پشتیبانی می کند.

این کیف پول در پی همکاری با شرکت پردازش پرداخت به نام سیمپلکس (Simplex)  هم اکنون نیز خرید XRP، بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین و اتریوم را با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی پشتیبانی می کند.

در این خبر نیز تراست والت کور به عنوان یک کتابخانه نرم افزاری میان پلتفرمی و متن باز جدید که توسط این شرکت ارائه شده است، توسعه دهندگان را قادر به ساختن برنامه ها و کیف پول های غیر متمرکز بومی بیشتر می کند.

علاوه بر این، ویکتور رادچنکو، بنیان گذار تراست والت بیان کرد، این کتابخانه، توسعه دهندگان مستقل را قادر می سازد تا بلاک چین های جدید را با این کیف پول ادغام کنند.

بایننس که در حال حاضر از نظر میانگین حجم مبادلات به عنوان بزرگ ترین صرافی ارزهای دیجیتال به شمار می رود، در پایان ماه ژانویه از خرید با استفاده از کارت اعتباری و کارت بدهی از طریق سیمپلکس پشتیبانی می کند.

همانطور که  کوین تلگراف در ماه فوریه گزارش داد، کیف پول بایننس و صرافی غیرمتمرکز بایننس با کیف پول آفلاین لجر نانو S ادغام خواهند شد. صرافی غیرمتمرکز بایننس یک صرافی همتا به همتا مبتنی بر بایننس چین است. بایننس چین، یک شبکه آزمایشی است که در ماه گذشته توسط بایننس راه اندازی شد.

در پایان ماه نوامبر سال گذشته در خبرها منتشر شد که یک صرافی غیر متمرکز دیگر به نام بهکس (Bhex) 15 میلیون دلار سرمایه را با پشتیبانی از صرافی های بزرگی مانند هوبی (Huobi) و اوکی کوین (OKCoin) به دست آورده است.

 

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version