سرمایکس
video thumb

ژاپن: صرافی ارزهای دیجیتال تحت حمایت یاهو در ماه می راه اندازی می‌شود

صرافی ارز دیجیتال ژاپنی تائوتائو (Taotao) که پیش از این بیت‌ ارگ (BitARG) نام داشت، از ماه می ۲۰۱۹ به مبادله‌ چندین ارز دیجیتال محدود خواهد پرداخت.

تائوتائو که ۴۰ درصد از آن متعلق به یکی از زیرمجموعه‌ های شرکت یاهو ژاپن می باشد، در ابتدا قرار است به مبادله‌‌ی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) بپردازد و موقعیت‌‌های مارجین نیز برای سه ارز دیجیتال دیگر وجود دارد که این ارزهای دیجیتال عبارتند از: لایت کوین (LTC)، بیت کوین کش (BCH) و ریپل (XRP).

کاربران آتی این صرافی می‌ توانند از قبل برای ایجاد حساب کاربری اقدام کرده و در طرح تبلیغاتی giveaway شرکت کنند. این برنامه‌ ها در ماه مارس ۲۰۱۸ که شرکت یاهو ژاپن اعلام کرد قصد دارد تا از طریق شرکت تابعه‌ ی خود یعنی YJFX سهم عمده‌ ای را به دست بیاورد، رونمایی شدند.

در همان زمان، منابعی اعلام کردند که این خرید برای شرکت، حدود ۲ میلیارد ین (۱۹ میلیون دلار) هزینه داشته است. این حرکت و همچنین موفقیت تائوتائو در کسب مجوز قانونی برای شروع فعالیت در بازار ژاپن، نشان دهنده اولین فعالیت گسترده‌ این غول اینترنت در دنیای صرافی‌ های ارزهای دیجیتال است.

پس از آنکه چندین صرافی در ژاپن مورد حمله هکرها قرار گرفتند، ژاپن تصمیم گرفت تا نظارت دقیقی بر افرادی که قصد راه‌ اندازی صرافی را دارند، داشته باشد.

در ماه آوریل ۲۰۱۷، طرحی برای صدور مجوز مطرح شد، اما حملات و سرقت‌ها همچنان ادامه یافته‌ اند. کوین‌ چک (Coincheck)، در سال ۲۰۱۸ قربانی بزرگ ‌ترین هک تاریخ شد. چرا که در طی این حمله، توکن‌ هایی به ارزش بیش از نیم میلیارد دلار به سرقت رفتند و از آن زمان تاکنون، این صرافی قصد داشته تا با خرید استقراضی به بازار بازگردد.

در اوایل ماه جاری، مقررات جدیدی به ویژه در رابطه با معاملات مارجین (margin trading) به تصویب رسیدند.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version