مریم جوادی

22نوشته یافت شد

در حالی ‌که بیت کوین در حال حاضر نزدیک به بالاترین رکوردش معامله می‌شود، برتری‌اش از نظر نسبت سرمایه بازاری کل ارز دیجیتال به سرعت… به خواندن ادامه دهیدچرا اتریوم در حال سبقت گرفتن از بیت کوین است؟
ارزهای دیجیتال از قبیل بیت کوین در برابر سرقت آسیب‌پذیر هستند. البته خطرشان بیش از حمل پول نقد در جیبتان نیست. در اغلب موارد، می‌توانید… به خواندن ادامه دهیدچگونه از بیت کوین‌ خود حفاظت کنیم؟
تتر هیچگونه شواهد و مدارکی دال بر وجود یک دلار در ازای هر تتر عرضه شده در حساب بانکی خود ارائه نکرده است. طی ماه… به خواندن ادامه دهیدآیا هر ارز دیجیتال تتر واقعا پشتوانه پولی یک دلاری دارد؟
با نزدیک شدن زمان برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای در آمریکا، اخبار مرتبط با دستکاری انتخابات بار دیگر سروصدا به پا کرده‌اند. به نظر می‌رسد که بلاک… به خواندن ادامه دهیدآیا بلاک چین راه‌حل مقابله با دستکاری در انتخابات آمریکا است
عرضه اولیه توکن روشی است که در آن به کمپانی‌ها اجازه می‌دهد در چندین دقیقه چند میلیون دلار برای پروژه‌های خود به دست آورند. دنیای… به خواندن ادامه دهیدچگونه می‌توان از توکن ارزهای دیجیتال میلیون‌ها دلار سرمایه به دست آورد؟
با توجه به سودهایی که عدم تمرکز و شفافیت انجام معاملات نصیب صنایع مهم و بزرگ می‌کند، احتمالا اتریوم فیسبوک آینده خواهد بود.   ارزجو… به خواندن ادامه دهیداتریوم فیسبوک آینده خواهد بود
شاید در مورد این که ارزهای دیجیتال می‌تواند پتانسیل‌های مختلفی داشته باشد شنیده باشید ولی آیا این ارزها نهایتاً می‌توانند جایگزین ارزهایی که در حال… به خواندن ادامه دهیدسرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال چه ریسک‌هایی به همراه دارد؟
فناوری بلاک چین که سیستم ثبت تراکنش‌هاست و ارزهای دیجیتال بر روی آن عمل می‌کنند، در حال حاضر توجه زیادی را از جانب به وال… به خواندن ادامه دهیدآیا اتریوم از بیت کوین مهم‌تر است؟
در حالی که بیت کوین به کاربرد «پرداخت صرف» فناوری بلاک چین محدود شده است، اتریوم از طریق اپلیکیشن‌ها و برنامه‌هایش قادر به پشتیبانی از… به خواندن ادامه دهیدقابلیت‌های کاربردی اتریوم برخلاف بیت کوین نامحدود است
اتریوم کلاسیک پلتفرم منبع باز یا همان اپن سورس غیر متمرکز بر اساس فناوری بلاک چین است که اجرای قراردادهای هوشمند و توسعه اپلیکیشن‌های غیر… به خواندن ادامه دهیداتریوم کلاسیک چگونه به وجود آمد؟
بلاک سیف به وسیله یک روش کاملاً پیچیده و کار بر روی سه نقطه ضعف اصلی که همان کیف‌های پول، صرافی‌ها و بلاک چین‌های شخصی… به خواندن ادامه دهیدفناوری بلاک سیف به کمک امنیت بلاک چین می‌آید
نوبل به عنوان یک جایزه آکادمیک خاص، از زندگی عموم مردم جداست. برای اینکه جایزه دوباره به مردم پیوند داده شود، آکادمی سلطنتی علوم سوئد… به خواندن ادامه دهیدچرا معتقدیم خالق بیت کوین شایسته دریافت جایزه نوبل است؟
عرضه اولیه سکه که به عنوان اولین گام سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال عنوان شده که به امید تبدیل شدن به ارزی مانند بیت کوین (Bitcoin) به… به خواندن ادامه دهیدچرا بعضی ارزهای دیجیتال فقط مخصوص ثروتمندان است؟
آیا ممکن است که ارز دیجیتال بتواند به طور کلی سیستم مالی دنیا را در اختیار بگیرد و جایگزین ارز فیات شود؟ قطعاً. با این… به خواندن ادامه دهیداگر ارزهای دیجیتال دنیا را فرابگیرد چه شرایطی پیش می‌آید؟
ارزهای دیجیتال یک پیشرفت شگفت‌انگیز در حوزه فناوری قلمداد می‌شوند اما اگر بیت کوین می‌خواهد جایگزین سیستم مالی جهانی شود یا هم‌ردیف آن قرار گیرد… به خواندن ادامه دهیدآیا بیت کوین می‌تواند جایگزین سیستم مالی جهانی شود؟