نازنین مرقامی

51نوشته یافت شد

اداره‌ی دادستانی کل نیویورک ادعا کرده است که صرافی ارزهای دیجیتال بیت‌فینکس حدود ۸۵۰ میلیون دلار سرمایه‌ی خود را از دست داده و سپس از… به خواندن ادامه دهیددادستانی نیویورک: بیت‌فینکس حدود ۸۵۰ میلیون دلار سرمایه‌ خود را از دست داده است!
به گزارش وال استریت ژورنال در تاریخ ۲۳ آوریل، ماسایوشی سان (Masayoshi Son)، یک میلیاردر ژاپنی و بنیان ‌گذار گروه سافت بانک (SoftBank) با سرمایه‌گذاری… به خواندن ادامه دهیدمیلیاردر ژاپنی با سرمایه‌گذاری در بیت کوین ، ۱۳۰ میلیون دلار از سرمایه‌اش را از دست داد!
طبق گزارش Decrypt investigation، نویسندگان مقاله سفید ارزهای دیجیتال برای انجام هر سفارش ۵۰ هزار دلار دریافت می‌کنند، اما نویسندگان غیر وابسته (freelancers) که در… به خواندن ادامه دهیددرآمد ۵۰ هزار دلاری نویسندگان مقاله سفید ارزهای دیجیتال برای انجام هر سفارش!
طبق گزارشات منتشره در تاریخ ۲۳ آوریل، بایننس بزرگ ترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز خود با نام دکس (DEX) را زودتر… به خواندن ادامه دهیدعرضه‌ی زودتر از موعد صرافی غیرمتمرکز بایننس (Binance DEX)!
تتر عرضه سکه‌ های خود را بر روی بلاک چین ترون (TRX) آغاز کرده است. این خبر با انتشار پستی در وبلاگ ترون اعلام شد.… به خواندن ادامه دهیدراه اندازی استیبل کوین USDT بر روی بلاک چین ترون !
جی‌ پی‌ مورگان چیس (JPMorgan Chase)، غول صنعت بانکداری و خدمات مالی، در حال برنامه ‌ریزی برای گسترش یک پروژه بلاک چین موجود است تا… به خواندن ادامه دهیدجی‌پی‌مورگان پروژه‌ی بلاک چین خود را گسترش می دهد !
کوین‌تلگراف اسپانیایی در روز ۱۵ آوریل گزارش داد که فیلیپه لارین (Felipe Larrian) ، وزیر اقتصاد و دارایی شیلی، لایحه‌ای مبنی بر قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال… به خواندن ادامه دهیدارائه لایحه جدید قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال به مجلس شیلی !
در دنیای ارزهای دیجیتال اخبار و شایعات زیاد بوده، اما واقعیت ها همواره کم است. این مسئله، به خصوص در مورد دولت هایی صادق است… به خواندن ادامه دهیدبررسی حقایق پنهان در پشت پرده ممنوعیت استخراج بیت کوین در چین !
جان مک‌ آفی (John McAfee) یک بار دیگر به شدت بر پیش‌ بینی خود درباره رسیدن قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به یک… به خواندن ادامه دهیدطبق پیش بینی مک‌ آفی، قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به یک میلیون دلار خواهد رسید !
برونو لومر (Bruno Le Maire)، وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه اعلام کرده که فناوری بلاک چین برای دولت این کشور یک اولویت است. لومر این… به خواندن ادامه دهیدوزیر اقتصاد و دارایی فرانسه: فناوری بلاک چین برای دولت این کشور یک اولویت است
صرافی ارزهای دیجیتال جمینی اعلام کرد که پشتیبانی کامل از سگویت (SegWit) را که نوعی کد نویسی خاص از بیت کوین است و امکان پیاده… به خواندن ادامه دهیدجمینی، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال است که از سگویت پشتیبانی می کند
به گزارش خبرگزاری بلاک (Block)، صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کردکه در سه ماه اول سال ۲۰۱۹، حدود ۷۸ میلیون دلار سودآوری داشته که… به خواندن ادامه دهیدافزایش ۶۶ درصدی سود صرافی بایننس در سه ماهه اول سال جاری!
بنا به گزارش رویترز، فرانسه در تلاش است تا سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را متقاعد کند که مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال خود را… به خواندن ادامه دهیدتلاش فرانسه برای متقاعد کردن اتحادیه اروپا به پذیرش مقررات ارزهای دیجیتال خود
در میان سرمایه‌گذاران صنعت ارزهای دیجیتال همیشه این اعتقاد وجود داشته‌ است که ورود سرمایه‌ی نهادی به بازار نوظهور ارزهای دیجیتال رویدادی است که باعث… به خواندن ادامه دهیدطبق گزارش بخش تحقیقاتی بایننس، ۷ درصد از کل ارزهای دیجیتال متعلق به سرمایه گذاران نهادی می باشد
نگاهی به آمار جستجوهای صورت گرفته در ماه گذشته برای عبارت “خرید بیت کوین” (buy Bitcoin) بیانگر این است که پس از افزایش قیمت بیت… به خواندن ادامه دهیدبا توجه به داده های گوگل، زمانی که قیمت بیت کوین بالا باشد، مردم تمایل بیشتری به خرید آن دارند