نتایج جستجو شده برای : آکادمی سرمایکس

14مطلب
این مقاله در چهار بخش تهیه شده است, که ۱۲ سناریوی مختلف در مورد بیت کوین بررسی شده است. برای مطالعه بخش سوم ۱۲ سناریو مختلف… به خواندن ادامه دهید۱۲ سناریو مختلف از بیت کوین؛ از آینده ای روشن تا نابودی این ارز دیجیتال ( بخش چهارم )
فرایند لیست شدن یک ارز در صرافی کوین بیس کدام ارزها در مرحله پذیرش قرار دارند؟ کوین بیس که به خاطر ارزهای رمزنگاری شده موجود… به خواندن ادامه دهیدفرایند لیست شدن یک ارز در صرافی کوین بیس
پول دیجیتالی چیست؟ پول دیجیتالی، پولی است که ما به صورت فیزیکی آن را در اختیار نداریم و در فضای دیجیتالی و اینترنتی آن را… به خواندن ادامه دهیدتفاوت پول دیجیتالی و پول الکترونیکی چیست؟
روز به روز به تعداد افرادی که به ارزهای دیجیتال علاقه نشان می دهند، افزایش پیدا کرده است. اما سوالی که ذهن بسیاری از افراد… به خواندن ادامه دهیدچگونگی تعیین ارزش بیت کوین
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت ارز رمزپایه BCB Group مستقر در انگلیس در تلاش است تا با راه اندازی خزانه… به خواندن ادامه دهیدراه‌اندازی یک خزانه‌داری اختصاصی به‌منظور سرمایه‌گذاری بر روی بیت کوین توسط BCB Group
” آکادمی ارزجو برگزار میکند “ این دوره برای تمام افرادی است که میخواهند درک کاملی از بازار ارز های دیجیتال داشته باشند .  آکادمی ارزجو با اعطای مدرک معتبر از هلدینگ بزرگ ارزجو آماده پذیرش و ثبت نام علاقه مندان به حوزه ارزهای دیجیتال می باشد. مجموعه ی ارزجو… به خواندن ادامه دهیددوره جامع ارزهای دیجیتال ( آموزش مقدماتی تا سرمایه گذاری پیشرفته )
حتما شما نیز با آکادمی ارزجو آشنایی دارید و یا اینکه اگر چند دقیقه ای وقت بگذارید با این آکادمی دوست داشتنی ما آشنا می شوید. ما در این آکادمی به بیان مطالب آموزشی از پایه ای ترین مطالب تا مسائل حرفه ای می پردازیم که حالا  نوبت به توضیح… به خواندن ادامه دهیدآکادمی ارزجو: پلتفرم قراردادهای هوشمند
آشایی با ارزهای دیجیتال برای بسیاری از افراد به یک موضوع پیچیده و سخت تبدیل شده و تصور می کنند که این حوزه نیاز به تحقیق و بررسی های زیادی دارد. البته ما منکر پیچیدگی آن نیستیم ولی این ادعا را داریم که همه پیچیدگی های حوزه بلاک چین و… به خواندن ادامه دهیدورکشاپ یک روزه آشنایی و ورود به بازار ارز های دیجیتال
در این وبینار به بررسی تاریخچه ارز های دیجیتال قبل از بیت کوین ، کارکرد مقدماتی با بیت کوین و نکات ضروری امنیتی هنگام استفاده از کریپتوکانسی ها پرداختیم. درخواست هایی مبنی بر ارسال ویدئوی این وبینار که در تاریخ ۱۴ آبان برگزار شده بود، داشتیم که تصمیم گرفتیم این… به خواندن ادامه دهیدویدیو ضبط شده و رایگان وبینار آموزشی ارزجو ( کریپتو را بهتر بشناسید)
اخیرا، موضوع ارزهای دیجیتال و بلاک چین تبدیل به بحث داغی در بین مردم دنیا شده است. برای شروع هر کاری، تسلط به مفاهیم پایه ضروری است. در این مقاله، قصد داریم تا شما را با لیستی از پر کاربردترین و رسمی ترین اصطلاحات در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال آشنا کنیم…. به خواندن ادامه دهیدآشنایی با اصطلاحات رایج در زمینه‌ ارزهای دیجیتال!
در سومین قسمت آکادمی ارزجو به بررسی واژگان معروف بازار کریپتوکارنسی می پردازیم که قرار است در اپیزودهای آینده از آن استفاده کنیم . توجه داشته باشید که ویدیو کامل اپیزودهای آینده ی آکادمی ارزجو دیگر از سوشیال مدیاهای ارزجو منتشر نمی شود و فقط با مراجعه و عضویت در… به خواندن ادامه دهیدویدئو: اصطلاحات معروف مارکت کریپتوکارنسی (ارزهای دیجیتال)
بیت کوین چیست؟ این سوالی است که بسیاری از کاربران تازه وارد به دنبال پاسخ آن هستند که البته مطالب چندان زیادی به زبان فارسی وجود نداشته و بعضا دیده می شود که اطلاعات غلطی نیز به این بخش از کاربران داده می شود. ما در آکادمی ارزجو به دنبال… به خواندن ادامه دهیدبیت کوین چیست؟
وایت پیپر بیت کوین یکی از مهم ترین اسناد برای فعالین بازار ارزهای دیجیتال محسوب می شود و مادر یا پدر! همه شرکت های بزرگی است که در حوزه‌ی بلاک چین و ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت هستند. گفتنی است که این وایت پیپر تنها ۹ صفحه بوده و ساتوشی… به خواندن ادامه دهیدویدئو: وایت پیپر بیت کوین چیست؟ (آکادمی ارزجو)
بیت کوین چیست و چه تاریخچه ای دارد؟ اگر شما نیز به دنبال پاسخ این سوال هستید پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر را مشاهده کنید. همه چیز به ۱۱ سال قبل بازمی گردد، در اکتبر سال ۲۰۰۸ فردی ناشناس با نام مستعار ساتوشی ناکوموتو اقدام به انتشار وایت پیپر بیت… به خواندن ادامه دهیدویدئو: بیت کوین چیست؟ (آکادمی ارزجو)