نتایج جستجو شده برای : جهان

17مطلب
بر اساس اخبار منتشر شده، به دنبال به‌روز اختلال سخت‌افزاری در دیتاسنترهای شرکت علی بابا (Alibaba Cloud) که تأمین‌کننده زیرساخت‌های ابری صرافی ارزهای دیجیتال اوککس… به خواندن ادامه دهیدتوقف برداشت‌ها از صرافی OKX؛ دلیل آن چه بود؟
Cointelegraph Brasil از برخی از برترین متخصصان ارز دیجیتال و بلاک چین کشور دعوت کرد تا مراحل بعدی این بازار را ترسیم کنند. از سال… به خواندن ادامه دهیدانتظار برزیل از بازار ارز دیجیتال و بلاک چین در سال ۲۰۲۱ !
برایان وسبری (Brian Wesbury)، اقتصاددان آمریکایی، افکار خود را در مورد اینکه چه اتفاقی می افتد اگر توده مردم ارزهای فیات را کنار بگذارند و… به خواندن ادامه دهیداگر توده مردم ارزهای فیات را با بیت کوین جایگزین کنند، چه اتفاقی می‌افتد؟
دراین مطلب می خواهیم شما را با پنج کشوری که در زمینه پذیرش ارزهای دیجیتال و بلاک چین در سال ۲۰۲۰ پیشگام بوده اند، آشنا… به خواندن ادامه دهیدمعرفی ۵ کشور دوستدار ارز دیجیتال و بلاک چین در سال ۲۰۲۰!
همانطور که در گزاش های منتشر شده آمده است، شما می توانید در مدت ۱۰۰ سال به راحتی تا ۹۰ درصد پس انداز فیات خود را تنها به دلیل تورم از دست بدهید، اما چنین اتفاقی هرگز در صورت سرمایه گذاری بر روی بیت کوین رخ نخواهد داد. در زمان… به خواندن ادامه دهیدبیت کوین بهترین دارایی است که بشریت تا کنون داشته!
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که ارزهای دیجیتال بانک مرکزی تصورات ما از پول و کاربردهای آن را به طور اساسی تغییر می دهد. ۸۰ درصد از بانک های مرکزی مشغول کار پیرامون ارزهای دیجیتال بانک مرکزی هستند، از تحقیق گرفته تا تست و برنامه های آزمایشی…. به خواندن ادامه دهیدارزهای دیجیتال بانک مرکزی این توانایی را دارند که امور مالی جهانی را متحول کنند
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که حملات باج افزارها به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک هنجار است، زیرا جهان با پیامدهای ناشی از همه گیری ویروس کرونا در حال مبارزه است. سال به سال، چشم انداز باج افزار به طرز چشمگیری تغییر می… به خواندن ادامه دهیدحملات باج‌افزاری ارز دیجیتال به این زودی‌ها از بین نخواهند رفت؟
ارز رمز پایه، ارزی دیجیتالی است که ابداع و مدیریت آن با یک تکنولوژی پیشرفته به نام کریپتوگرافی صورت می گیرد. ارز رمزپایه با ایجاد بیت کوین در سال ۲۰۰۹، از تبدیل شدن به یک مفهوم دانشگاهی جلوگیری کرد و به یک واقعیت مجازی بدل شد. بیت کوین در سال… به خواندن ادامه دهیدآینده ارزهای دیجیتال و بیت کوین چیست؟
بر اساس گزارش های منتشر شده، همانطور که لیبرا و کووید ۱۹ فشار بیشتری برای صدور CBDC ایجاد می کنند، برخی از پروژه ها به دنبال از بین بردن ارز بین المللی اصلی هستند. از آنجایی که ارزهای دیجیتال بانک مرکزی توسط کشورهایی در سراسر جهان همچنان مورد آزمایش و… به خواندن ادامه دهیدCBDC های منطقه‌ای می‌توانند موجب تقویت تجارت بین‌المللی شوند!
اگر بیت کوین طوفان مالی فعلی را فرونشاند، سیستم پولی ما در آستانه تحولات چشمگیر یا حتی یک انقلاب قرار خواهد گرفت. ما در یک نقطه عطف در تاریخ قرار داریم. ماه های آینده نشان خواهد داد که چگونه سرمایه گذاران نهادی در میان مدت نسبت به بسته های حمایتی… به خواندن ادامه دهیدبحران ناشی از ویروس کرونا؛ نقطه عطفی برای بیت کوین !
ویروس همه گیر کرونا یا همان کووید ۱۹ به این زودی ها به پایان نمی رسد. ترس و اضطراب به شدت افزایش یافته است و تقریبا نیمی از مردم ایالات متحده احساس می کنند که این ویروس به سلامت روان آنها آسیب رسانده است. مردم ترسیده، مضطرب، افسرده هستند و… به خواندن ادامه دهیدسیر تکامل پول در عصر شیوع ویروس همه‌گیر کرونا !
اپیدمی ویروس کرونا یا کووید ۱۹ اقتصاد جهانی را به سمت یک رکود بزرگ سوق می دهد، اما ممکن است یک شانس طلایی در این زمینه برای صنعت ارزهای دیجیتال وجود داشته باشد و آن تسریع در پذیرش ارزهای دیجیتال بانک مرکزی است. به نظر می رسد استفاده از پول… به خواندن ادامه دهیدبحران ویروس کرونا عرضه CBDC را تسریع می‌کند؛ وجه نقد دیگر غیرقابل تحمل است!
هنگامی که شی جینپینگ، رئیس جمهور چین در ماه گذشته حمایت جدی خود را از فناوری بلاک چین اعلام کرد، کارشناسان عنوان کردند که چین به زودی در زمینه تسلط بر نوآوری های بلاک چین از ایالات متحده پیشی خواهد گرفت. تحقیقات ثبت اختراعات ما در مرکز عالی بلاک چین… به خواندن ادامه دهیدجنگ چین و آمریکا برای تسلط بر بلاک چین !
حضور گسترده و بعضا سازمان بافته مشتریان سازمانی در زمینه ارزهای دیجیتال به یکی از حساس ترین موضوعات روز در صنعت ارزها و دارایی های دیجیتال بدل شده است. یکی از سوالات مهم در این زمینه به این موضوع باز می گردد که آیا اساسا باید نگران حضور این دسته… به خواندن ادامه دهیدآیا باید نگران ورود سازمان ها و موسسات مالی به بازار ارزهای دیجیتال بود؟
از آنجایی که بیت کوین در حال حاضر جز ۳۰ ارز برتر قرار دارد در حال تبدیل شدن به نیرویی است که می توان آن را جز بازار ارز جهانی به حساب آورد. این مسئله زمانی دارای اهمیت است که بدانیم تنها یک دهه از آغاز فعالیت بیت کوین می… به خواندن ادامه دهیدبیت کوین در بین ۳۰ ارز برتر دنیا!