نتایج جستجو شده برای : بیت کوین

646مطلب
پرداخت و یا دریافت با ستفاده از سکه های دیجیتال، در بخش رمزنگاری یک امر عادی است. با این حال، شرکت کنندگان در بسیاری از صنایع دیگر نیز ممکن است وسوسه شوند که از مزایای ارائه شده توسط ارزهای غیرمتمرکز بهره مند شوند. با استفاده از بیت کوین کش (BCH)،… به خواندن ادامه دهیدنحوه‌ی پرداخت حقوق کارکنان با استفاده از بیت‌ کوین
آلت کوین چیست؟ آلت کوین ها، ارزهای دیجیتالی هستند که پس از بیت کوین عرضه شدند. همان طور که از نامش پیدا است آلت کوین (Altcoin)  یعنی کوین جایگزین. در سال های ۲۰۱۳ – ۲۰۱۴ که بیت کوین مورد توجه مردم قرار گرفت برخی از شرکت های دانش بنیان به… به خواندن ادامه دهیدآلت کوین چیست؟
این مقاله در چهار بخش تهیه شده است, که ۱۲ سناریوی مختلف در مورد بیت کوین بررسی شده است. اگر بخش اول را مطالعه نکرده اید,… به خواندن ادامه دهید۱۲ سناریو مختلف از بیت کوین؛ از آینده ای روشن تا نابودی این ارز دیجیتال ( بخش دوم )
این مقاله در چهار بخش تهیه شده است, که ۱۲ سناریوی مختلف در مورد بیت کوین بررسی شده است. هیچ کس نمی داند که در… به خواندن ادامه دهید۱۲ سناریو مختلف از بیت کوین؛ از آینده ای روشن تا نابودی این ارز دیجیتال ( بخش اول )
گزارشات حاکی از این است که ماینرهای بیت کوین توانستند در یک روز، چهار برابر مجموع درآمد روزانه‌ی ماینر‌های شبکه‌ی بیت‌ کوین SV و بیت‌ کوین کش (BCH) درآمد کسب کنند. بیت‌ کوین پادشاه ارزهای دیجیتال است طبق پست توئیتری که طرف یک کاربر با نام مستعار Shakepay منتشر شده… به خواندن ادامه دهیددرآمد روزانه‌ی ماینرهای بیت کوین بیشتر از بیت‌ کوین SV و بیت‌ کوین کش است!
روز به روز به تعداد افرادی که به ارزهای دیجیتال علاقه نشان می دهند، افزایش پیدا کرده است. اما سوالی که ذهن بسیاری از افراد… به خواندن ادامه دهیدچگونگی تعیین ارزش بیت کوین
داده های جدید نشان می دهد که عصر یکشنبه بهترین زمان برای خرید بیت کوین با قیمتی پایین تر است. طبق گفته چارلز ادواردز، (Charles Edwards) مدیر دارایی دیجیتال Capriole عصر یکشنبه بهترین زمان برای خرید بیت کوین است. همانطور که در زیر نشان داده شده است، از نظر تاریخی،… به خواندن ادامه دهیدیکشنبه‌ها؛ زمانی مناسب برای خرید بیت کوین
درک تأثیر بیماری همه گیر کووید ۱۹ بر بازارهای دارایی مبتنی بر ارز دیجیتال بلاک چین، و ناچیز است یا قابل توجه؟ ویروس کووید ۱۹ در دوره جامعه ما به یک نقطه تعیین کننده تبدیل شده است، اما تاثیر این بیماری همه گیر را می توان از طریق اثرات آن… به خواندن ادامه دهیدآیا می توانیم در موج دوم شیوع ویروس کووید ۱۹، انتظار افزایش قیمت بیت کوین را داشته باشیم؟
آندریاس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) می گوید که احتمالاً بیت کوین هرگز ویژگیهای حریم خصوصی مانند موارد موجود در مونرو را نخواهد داشت. آندریاس آنتونوپولوس، یک از آموزش دهندگان بیت کوین می گوید دوست دارد خصوصیات بیشتری در خصوص حفظ حریم خصوصی در بیت کوین مشاهده کند، اما بعید است که… به خواندن ادامه دهیدآندریاس آنتونوپولوس می‌گوید، بیت کوین هرگز به طور واقعی خصوصی نخواهد بود
اگرچه بیت کوین به عنوان وسیله ای برای سرمایه گذاری طراحی نشده است، اما افزایش ارزش بیت کوین آن را به بهترین ارز برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است که شما می توانید در ۱۲۰۰ سال گذشته بر روی آن سرمایه گذاری کرده باشید. افزایش قیمت بیت کوین (BTC) طی… به خواندن ادامه دهیدافزایش ارزش بیت کوین ، آن را به بهترین ارز برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است!
تحلیلگران بر این باورند که ثبات پس از هاوینگ بیت کوین ممکن است به تحریک پذیرش ارز دیجیتال در سرتاسر جهان کمک کند. به دنبال وقوع رویداد اخیر بیت کوین (BTC) ، بسیاری از کارشناسان این صنعت پیش بینی کردند که ارزش بیت کوین کاهش یابد، به خصوص پس از… به خواندن ادامه دهیدتاثیرات رویداد هاوینگ بیت کوین بر جامعه ارز دیجیتال
رابرت کیوساکی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین طی سه سال آینده تقریباً ۱۰۰ درصد در سال افزایش می یابد. رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، تاجر و نویسنده کتاب پرفروش پدر ثروتمند، پدر فقیر بار دیگر برای اعلام نظر خود در باره صعودی بودن بیت کوین، بار دیگر پستی در… به خواندن ادامه دهیدرابرت کیوساکی پیش‌بینی می‌کند که بیت کوین در ۳ سال ۷۵ هزار دلار ارزش داشته باشد
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که کارمزد تراکنش های بیت کوین در میان هوینگ اخیر بیت کوین، شاهد نوسانات غیر عادی بوده و در یک ماه بیش از ۸۰۰ درصد افزایش یافته است. گفتنی است که از ۱۱ آوریل تا ۱۴ ماه مه، کارزمزدهای تراکنش بیت کوین… به خواندن ادامه دهیدافزایش ۸۰۰ درصدی کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در یک ماه!
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که جامعه بیت کوین در اولین روز پس از رویداد هاوینگ به اندازه ۲۰۰ میلیون دلار بیت کوین را از صرافی های ارز دیجیتال خارج کرده است. به دنبال رویداد هاوینگ بیت کوین در ۱۱ مه، کاربران ۲۳٫۵۴۰ بیت کوین (BTC) را… به خواندن ادامه دهیدخروج ۲۰۰ میلیون دلار بیت کوین از صرافی‌ها پس از وقوع هاوینگ!
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که تعداد آدرس های بیت کوین با موجودی کمتر از ۱ بیت کوین از زمان هاوینگ دوم در ژوئیه ۲۰۱۶ بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته است. تعداد آدرس های بیت کوین از زمان هاوینگ دوم افزایش یافته است، اما تعداد کیف… به خواندن ادامه دهیدافزایش تعداد کیف پول‌های بیت کوین کوچکتر پس از هاوینگ دوم تاکنون!