نتایج جستجو شده برای : قوانین ارز

87مطلب
داده‌های منتشر شده نشان می‌دهد که با وجود کاهش ارزش بازار سهام وال‌استریت ایالات‌متحده آمریکا و ضعف شاخص دلار آمریکا، بیت‌کوین (BTC) موفق شده است… به خواندن ادامه دهیدشاخص دلار آمریکا به پایین‌ترین حد خود در ۵ ماه گذشته رسید: آیا بیت‌کوین صعود خواهد کرد؟
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که، رشد روز افزون استفاده از ارز دیجیتال در منطقه جنوب صحرای آفریقا، نهادهای نظارتی را وادار می کند تا در این صنعت تجدید نظر کنند. منطقه جنوب صحرای آفریقا بدون شک در پذیرش ارزهای دیجیتال دچار بسیاری از مشکلات نظارتی شده… به خواندن ادامه دهیدنگاهی به چشم انداز مقررات ارز دیجیتال در منطقه جنوب صحرای آفریقا
وقتی بیشتر مردم چیزهایی در مورد خرید بیت کوین (BTC) یا ارزهای دیجیتال دیگر می شنوند، بلافاصله به بزرگ ترین صرافی ها فکر می کنند که بیشتر آنها در آسیا واقع شده اند. امروزه کشورهایی مانند چین و کره جنوبی به کانون اصلی نوآوری در بلاک چین تبدیل شده اند…. به خواندن ادامه دهیدنگاهی به آخرین موارد مربوط به قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال در آسیا
بر اساس گزارش های منتشر شده، قانون گذاری ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۰ تا کنون این گونه رقم خورده است که ایالات متحده قوانین ارزهای دیجیتال سخت تری را وضع می کند، در حالی که هند سرانجام به بانک ها اجازه داده است تا با شرکت های مرتبط با ارز… به خواندن ادامه دهیدنحوه قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال در ایالات متحده و اروپا در سال ۲۰۲۰
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که وزارت دارایی اوکراین اعلام کرده که مقامات این کشور می توانند برای توقیف دارایی های غیرقانونی، کیف پول های ارز دیجیتال را مسدود کنند. اوکسانا مارکارووا (Oksana Markarova)، وزیر دارایی اوکراین گفته است که سرویس نظارت بر امور مالی اوکراین (SFMS)… به خواندن ادامه دهیدوزارت دارایی اوکراین: مقامات این کشور می‌توانند برای توقیف دارایی‌های غیرقانونی، کیف پول‌های ارز دیجیتال را مسدود کنند!
ترید ارز دیجیتال ترید (Trade) یکی از اصطلاحات پر کاربرد در بین فعالان بازارهای مالی بوده و به معنی تجارت یا خرید و فروش می باشد. مفهوم ترید ارز دیجیتال را اینگونه می توان تعریف کرد که خرید ارز دیجیتال در قیمت پایین و فروش آن در قیمت بالاتر. ترید… به خواندن ادامه دهیدترید ارز دیجیتال
چارچوب های قانون گذاری برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در سراسر جهان به روش های مختلفی توسعه یافته است و از ممنوعیت ها تا قانون گذاری های مربوط به ارزهای دیجیتال متفاوت می‌ باشند. علیرغم اینکه آمریکا در حوزه امور اقتصادی کشور پیشرویی می‌ باشد اما بسیاری از… به خواندن ادامه دهیدکارشناسان پاسخ می‌دهند: چرا ایالات متحده هنوز در حوزه‌ی قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال سرآمد نیست؟
پس از برگزاری اجلاس گروه ۲۰ (G-20) در ژاپن، ۲۰ تن از وزرای دارایی و روسای بانک مرکزی به خدمت گرفته شدند تا به طور رسمی متعهد به اجرای دستورالعمل های کارگروه اقدام مالی (FATF) شوند، چراکه نبود قوانین و مقررات در بازار ارزهای دیجیتال می تواند زمینه ساز افزایش… به خواندن ادامه دهیدآیا مقررات FATF پایانی است برای ناشناس بودن ارزهای دیجیتال؟
چنین به نظر می رسد که الگویی بین ملت هایی که خواستار ارزهای دیجیتال هستند و آنهایی که می خواهند آن را خنثی کنند، در حال شکل گیری می باشد. دو کشور پرجمعیت در دنیا در حال طرد کردن بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند در حالی که سایر… به خواندن ادامه دهیدچگونه کشورهای کوچک در زمینه ارزهای دیجیتال بهتر عمل می‌کنند؟
دولت ژاپن در تلاش است تا یک شبکه پرداختی جهانی ارزهای دیجیتال که عملکرد آن مشابه سوئیفت باشد، ایجاد کند. آیا سوئیفت با یک شبکه‌ی پرداختی جهانی ارزهای دیجیتال جایگزین می شود؟ خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع ناشناس ادعا کرد که انگیزه این کشور برای استفاده از این… به خواندن ادامه دهیدG7، توسعه ارز دیجیتال جایگزین شبکه سوئیفت توسط ژاپن را تائید می‌کند!
درجلسه رسیدگی به ارز لیبرای فیس‌ بوک که از جانب کمیته بانکی سنای ایالات ‌متحده آمریکا برگزار شد، قانون ‌گذاران در مورد مسائل مربوط به حفظ حریم شخصی این پروژه صحبت کردند. طبق گزارش کوین‌ تلگراف، دیوید مارکوس (David Marcus)، مسئول توسعه کیف پول فیس‌ بوک، کالیبرا (Calibra)، در این… به خواندن ادامه دهیدبررسی ارز دیجیتال فیس‌ بوک در مجلس سنای ایالات متحده آمریکا!
خرید و فروش بیت کوین در کشور زیمبابوه هر روز رونق بیشتری می گیرد. در حالی که دولت این کشور به‌ تازگی قانونی را تصویب کرده که استفاده از دلار آمریکا را در این کشور ممنوع می‌کند تا از این طریق شهرواندان را مجبور به استفاده از ارز ملی کنند…. به خواندن ادامه دهیدممنوعیت استفاده از دلار در زیمبابوه، عاملی بر شیوع تب بیت‌ کوین
با توجه به خبر منتشره توسط خبرگزاری TASS در روسیه، کمیته دومای روسیه ممکن است تصویب لایحه مهم بر روی دارایی های مالی دیجیتال (DFA) را به فصل پائیز موکول کند. به گفته آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازرهای مالی دومای روسیه، در نظر دارد تا تصویب لایحه برای دارایی های… به خواندن ادامه دهیدروسیه تصویب لایحه‌ی قانون‌گذاری بر روی دارایی‌ های دیجیتال را به تعویق انداخت!
اقدامی که دولت ایران برای متوقف کردن عرضه برق به ماینرهای لوکال بیت کوین (BTC) در ماه ژوئن انجام داد، منجر به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال برتر شد و از آنجایی که قیمت بیت کوین از سال ۲۰۱۷ افزایش نیافته بود، افزایش نرخ هش منجر به افزایش علاقه نسبت به… به خواندن ادامه دهیدنگاهی به قوانین مربوط به استخراج ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف!
جمهوری اسلامی ایران به سبب تحریم های  سنگین ، تحت فشار قرار گرفته و به تازگی نیز از سوئیفت (۱) کنار گذاشته شده است به این صورت که  در سال ۲۰۱۲ میلادی ایالات متحده به وسیله قدرت خود برآن شد که اتحادیه ی اروپا را متقاعد کند تا به ایران… به خواندن ادامه دهیدبلاک چین پس از سوئیفت در ایران