نتایج جستجو شده برای : تجارت

240مطلب
با افزایش برنامه های کاربردی برای مشاغل جدید در ایالات متحده، یک پلتفرم متمرکز بر ارز دیجیتال می گوید که مصمم است تا به کارآفرینان… به خواندن ادامه دهیدارز دیجیتال چگونه می‌تواند شروع یک کار جدید را سریعتر و ارزان‌تر کند؟
بر اساس گزارش های منتشر شده می توان عنوان کرد، سطح آزادی هایی که ایالات متحده دارد این کشور را به عنوان بهترین مکان برای… به خواندن ادامه دهیدبهترین کشور برای ارزهای دیجیتال کجاست؟
آیا صرافی های متمرکز همچنان به ارائه محیط قانون گذاری شده برای دارایی های دیجیتال به منظور پذیرش انبوه ادامه می دهند یا آینده به صرافی های غیرمتمرکز تعلق خواهد گرفت؟ صرافی های غیرمتمرکز بدون شک پیشرفت مهیجی در ارز دیجیتال هستند. صرافی های غیرمتمرکز تجارت ارزهای دیجیتال را مستقیماً… به خواندن ادامه دهیدآیا آینده به صرافی های غیرمتمرکز تعلق خواهد گرفت؟
سیستم پرداخت الکترونیکی ارز دیجیتال چین در صدر اخبار پیرامون ارزهای دیجیتال بانک مرکزی یا CBDC قرار دارد. از آنجا که چین اولین کشوری خواهد بود که ارز دیجیتال بانک مرکزی را راه اندازی می کند، تغییراتی که یوان دیجیتال برای اقتصاد جهانی وعده می دهد و نقشی که این… به خواندن ادامه دهیدپیامد ژئوپلیتیکی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی
در این بحران اقتصادی جهانی، افراد و موسسات از دارایی‌های سنتی دور شده‌اند و سعی می‌کنند به دنبال فرصت‌های رمزنگاری باشند. همه گیری بیماری کرونا تقریبا برای همه انسان‌های دنیا یک چالش بزرگ بوده  و بسیاری از کارهای جهان را مختلف کرده است. اما در کنار این پاندمیک فرصت‌های بسیاری… به خواندن ادامه دهیدتغییرات جدید در دنیای اقتصاد با شیوع موج دوم کرونا
بر اساس گزارش های منتشر شده، دانشکده مدیریت روتردام استدلال می کند که توکن های اوراق بهادار (STO) برای تأمین مالی استارتاپ ها بهتر از عرضه سکه اولیه (ICO) می باشند. توماس لامبرت (Thomas Lambert)، دانیل لیبائو (Daniel Liebau) و پیتر روزنبووم (Peter Roosenboom) از دانشکده مدیریت روتردام پیشنهاد می… به خواندن ادامه دهیدتحقیقات نشان می‌دهد که STO ها در تأمین مالی استارتاپ‌ ها بهتر از ICO ها هستند
همراه با پیشرفت های فناوری، حملات بدافزارها نیز افزایش می یابد. در میان همه گیری، باج افزارها به سمت کوین های با محور حفظ حریم خصوصی روی می آورند. از آنجایی که ارتباط، جهان را به یک دهکده جهانی تبدیل کرده است، انتظار می رود که حملات سایبری رو به… به خواندن ادامه دهیدمعرفی مخرب ترین باج افزارهایی که ارز دیجیتال درخواست می کنند !
امروزه تقریباً روزانه ارزهای دیجیتالی و رمزپایه جدید ظاهر می شوند و خد را در کنار سایر ارزهایی که در بازار هستند، جا می دهند. هزاران نوع متفاوت از آن ها در هر گوشه و کناری وجود دارد. با این وجود شاید شما متوجه شده باشید که اکثریت قریب به… به خواندن ادامه دهیدچگونه پتانسیل ارزهای دیجیتالی جدید را بررسی کنیم؟
بیت کوین تنها یک ارز دیجیتال پیشرو نبوده است بلکه موجی بوده که موجبات ایجاد ارزهای رمزنگاری دیگر را نیز فراهم آورده تا در یک شبکه غیر متمرکز همتا به همتا فعالیت کنند. این ارز یک استاندارد حقوقی برای رمزنگاری ارزها است و الهام بخش یک لژیون در حال رشد… به خواندن ادامه دهید۱۰ جایگزین مهم بیت کوین را بشناسید
ارز رمز پایه، ارزی دیجیتالی است که ابداع و مدیریت آن با یک تکنولوژی پیشرفته به نام کریپتوگرافی صورت می گیرد. ارز رمزپایه با ایجاد بیت کوین در سال ۲۰۰۹، از تبدیل شدن به یک مفهوم دانشگاهی جلوگیری کرد و به یک واقعیت مجازی بدل شد. بیت کوین در سال… به خواندن ادامه دهیدآینده ارزهای دیجیتال و بیت کوین چیست؟
کارشناسان معتقدند برای جلوگیری از شیوع کلاهبرداری های ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۰، یک اکوسیستم ارز دیجیتال جامع تر مورد نیاز است. در گزارشی جدید که توسط شرکت اطلاعاتی دارایی دیجیتال CipherTrace در تاریخ ۲ ژوئن منتشر شد، ارزش وجوه بد دست آمده از جرایم ارز دیجیتال که در طی… به خواندن ادامه دهیدافزایش جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۰!
فناوری های در حال ظهور مانند بلاک چین می تواند به پزشکان و بیمارانی که به دنبال کسب بهترین نتیجه از اجرای این فناوری هستند، کمک کند. قبل از سال ۲۰۰۹، ارز دیجیتال و بلاک چین اصطلاحات رایجی نبودند. با این حال، از زمان انتشار آنها به عنوان نرم افزار… به خواندن ادامه دهیدچگونه بلاک چین ، بخش سلامت را متحول می‌کند؟
کوین تلگراف با بازرگانان و مدیران Crypto.com و Pundi X مصاحبه کرد تا از وضعیت فعلی پرداخت های ارز دیجیتال برای مشتریان خرده فروشی ها مطلع شود. پرداخت با ارز دیجیتال مدت هاست که در کانون بحث و تبادل نظر در مورد این موضوع که چرا ارزهای دیجیتال وجود دارند… به خواندن ادامه دهیدموانع موجود بر سر راه پذیرش پرداخت ارز دیجیتال چیست؟
داستان پتانسیل رمز ارزها همان تاریخ پیشرفت پول است. پول در طول تاریخ بشر اشکال بسیاری به خود گرفته است ، اما در هسته اصلی آن، ابزاری برای توانایی ذخیره و برقراری ارتباط تولید با تقاضای انسان است. به طور خلاصه، تولید انسان ترکیبی از زمان و انرژی ما (کالری)… به خواندن ادامه دهیدارز دیجیتال چگونه می تواند بهترین شکل پول باشد؟
پس انداز داشتن یکی از مهمترین اصولی است که هر کسی باید آن را در زندگی خود مد نظر داشته باشد. روش های مختلفی برای به دست آوردن میزانی از پس انداز وجود دارد. اما بهترین روش به نظر من، ایجاد یک پس انداز مستمر است که ضمن پولسازی برای… به خواندن ادامه دهیداصول دست یابی به شغل دوم با هدف پس انداز مفید