در حال بارگذاری...
وی ایمپایر  دائو

vEmpire DDAO(VEMP)

734 تومان خرید
بالاترین قیمت روز
740تومان
پایین ترین قیمت روز
708تومان
1 ساعت
0.12%
24 ساعت
1.44%
7 روزه
6.26%
در حال بارگذاری...
وی ایمپایر  دائو

vEmpire DDAO(VEMP)

712 تومان فروش

قیمت وی ایمپایر دائو

vEmpire DDAO

(VEMP)
0.0194423 USD

معاملات 24 ساعته
USD 2,064,721
حجم بازار
USD 3,376,820
سکه در گردش
VEMP 173,684,000
موجودی قابل عرضه
VEMP 810,720,000
در حال بارگذاری...

خرید و فروش وی ایمپایر دائو

ارز دیجیتال وی ایمپایر دائو (VEMP)

ارز دیجیتال وی ایمپایر دائو با نماد (VEMP) یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز متاورسی است که در سال 2021 توسط گروهی از توسعه‌دهندگان راه‌اندازی شده است و بنا بر ادعای سازندگان آن، اولین پروتکلی است که در ازای بهره بازدهی دوگانه، استیکینگ توکن متاورسی را فعال می‌کند و پاداش آن را در دو توکن بومی وی ایمپایر دائو و توکن بومی استیک شده پرداخت می‌کند.

توکن بومی وی ایمپایر دائو یک توکن ابزاری و حاکمیتی است که از آن برای پاداش دادن به ارائه‌دهندگان نقدینگی و ذی‌نفع‌ها (Stakeholders) استفاده می‌شود. دارندگان توکن وی ایمپایر دائو همچنین می‌توانند توکن‌ حاکمیتی مورد نیاز برای شرکت در رأی‌گیری‌ها را به دست بیاورند.


برای این که بتوانید با خرید ارز دیجیتال در تراکنش‏ های مالی خود احساس امنیت کنید و آن را به راحتی با افراد دیگر رد و بدل نمایید. نیازمند استفاده از یک کیف پول هستید. حال این سوال برای شما پیش می آید این کیف باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ در سرمایکس ما پیشنهاد نمی دهیم که کدام کیف پول را انتخاب کنید. بلکه ویژگی های چند تا از کیف پول های معتبر و امن که دارای عملکرد سریع و بهینه باشند را معرفی می کنیم.
شما می توانید با تحقیق و بررسی یک یا چند کیف پول امن را برای خرید یا نگه داری وی ایمپایر دائو های خود کنید.کیف پول سرمایکس

سرمایکس اولین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی را ارائه داده است. این کیف پول هم اکنون از بیت کوین، اتریوم، تتر و تمامی ارزهای موجود در سرمایکس پشتیبانی می کند. در آینده نزدیک سایر رمز ارزها اضافه و در دسترس کابران قرار می گیرد. همچنین این کیف پول ویژگی های متمایز و ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:


    نخستین کیف پول ارزهای دیجیتال ایرانی
    غیرقابل تحریم
   سرعت‌انتقال‌بالا
    بدون کارمزد
   خرید ارز در مبالغ خرد( 50 هزارتومان به بالا)
    امکان فروش آنی به سرمایکس به ویژه برای ماینرها
    امکان گزارش گیری از تمامی تراکنش ها
    امنیت بالا

آدرس سایت

برای این که بتوانید از آخرین اخبار و بروز رسانی‎های صورت گرفته در باره ‏ی وی ایمپایر دائو مطلع شوید، می‏توانید به سایت رسمی این ارز با آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://www.v-empire.io

ثبت نظر

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات کاربران

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی