در حال بارگذاری...
کاردانو

Cardano(ADA)

12,096 تومان خرید
بالاترین قیمت روز
12,122تومان
پایین ترین قیمت روز
11,865تومان
1 ساعت
0.12%
24 ساعت
0.87%
7 روزه
1.31%
در حال بارگذاری...
کاردانو

Cardano(ADA)

11,729 تومان فروش

قیمت کاردانو

Cardano

(ADA)
0.322949 USD

معاملات 24 ساعته
USD 179,986,547
حجم بازار
USD 11,126,100,000
سکه در گردش
ADA 34,451,500,000
موجودی قابل عرضه
ADA 35,212,300,000
در حال بارگذاری...

خرید و فروش کاردانو

شبکه کاردانو،‌ با ارز دیجیتال خود به نام « آدا » (Ada ) می‌تواند برای ارسال و دریافت وجوه دیجیتالی استفاده شود. این پول دیجیتال با امکان انتقال سریع و با امنیت بالا رمزنگاری خود،‌ این روزها به شدت محبوب شده است. کاردانو براساس پلتفرم قراردادهای هوشمند ساخته شده است که به همین دلیل نیز محبوبیت زیادی را نیز به دست آورده است. هدف این ارز رفع بعضی از بزرگ‌ترین مشکلات صنعت کریپتوکارنسی ساخته شده است و برخی از محدودیت‌های مقیاس‌پذیری محدودیت میزان تراکنش‌های بیت کوین و اتریوم را اصلاح می‌کند.

قیمت کاردانو در سرمایکس

خرید ارزهای دیجیتال خود را از یکی از بهترین سایت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال، سایت سرمایکس انجام دهید. شما می‌توانید در سایت سرمایکس قیمت‌های لحظه‌ای انواع ارزهای دیجیتالی را مشاهده کنید.

خرید کاردانو از صرافی ارز دیجیتال سرمایکس

کاردانو ارز دیجیتالی است که روز های اوج قیمت و برعکس را دقیقا همانند دیگر ارزهای دیجیتال تجربه کرده است با تمام این وجود این ارز طرفداران خاص خود را داردبه همین دلیل اگر درخواست خرید این ارز دیجیتال را دارید می‌توانید به سایت سرمایکس مراجعه کنید.

فروش کاردانو به سرمایکس

برای فروش کاردانو می‌توانید به سایت سرمایکس مراجعه کنید تا در کوتاه ترین زمان و با کم ترین کارمزد درخواست شما انجام شود.

شبکه کاردانو

کاردانو یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که مانند اتریوم قابلیت ایجاد و اجرای قراردادهای هوشمند را دارد. تفاوت این دو ارز در این است که امنیت کاردانو با استفاده از معماری چند لایه تامین شده که میزان خطر در شبکه را به صورت چشمگیری کاهش می‌دهد. این ارز دیجیتال اولین پروژه مبتنی بر بلاک چین است که با فلسفه علمی و بر اساس تحقیقات دانشمندان و داوری همتای این حوزه طراحی شده است. این شبکه و ارز آن آدا،‌ در (تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ ) ۲۴ آذر ۱۳۹۶رسما به بازار عرضه شد. تیم کاردانو هر دو نیاز کاربر و تنظیم کننده قانونی را در نظر گرفته است. آن‌ها تلاش می‌کنند تا بین موارد قانونی و حریم خصوصی کاربران،‌ تعادل برقرار کنند. این پلتفرم همچنین از زبان برنامه نویسی « هاسکل » (Haskell ) استفاده می‌کند که بر خلاف اتریوم،‌ در برابر خطاهای احتمالی مصون است. با توجه به آینده مبهم و پیچیدگی سیستم‌های مبتنی بر بلاک چین، انعطاف‌پذیر بودن پروژه در طول زمان بسیار مهم است. پیشبینی شرایط یک پروژه در ماه‌ها یا سال‌های آینده تقریبا غیرممکن است بنابراین یک زبان برنامه‌نویسی قوی مانند هاسکل، با حد و مرز مشخص خطای برنامه نویسی، تقریبا از ایجاد برنامه‌ها و سیستم‌های بی‌هدف جلوگیری می‌کند. بر خلاف برخی از ارزهای دیجیتال دیگر؛ هدف تیم کاردانو، اصلاح کل نظام مالی نیست. بلکه هدف آن‌ها هوشمند سازی و تمرکززدایی برنامه‌ها و فرایند شرکت‌ها و بانک‌ها است. بنیان‌گذار کاردانو،‌ چارز هاسکینسون است که خودش یکی از اعضای تیم توسعه دهنده اتریوم بوده است، به دلیل اینکه بیشتر توسعه دهندگان و سرمایه‌گذاران اولیه این ارز ژاپنی هستند و شباهت‌های زیادی با ارز دیجیتال اتریوم دارد، به کاردانو «اتریوم ژاپنی» هم می‌گویند. .

چگونه کاردانو بخرم؟

پس از نصب کیف پول، می‌توانید نسبت به خرید آن از وب سایت های خرید و فروش معتبر ارز دیجیتال  مانند سرمایکس اقدام کنید.  
بنیان‌گذار کاردانو،‌ « چارز هاسکینسون » (Charles Hoskinson) خود یکی از اعضای تیم اتریوم بوده است. سال ۲۰۱۵ پروژه کاردانو کلید خورد و به مدت دو سال به‌منظور یافتن راه‌حل‌هایی برای مشکلات اتریوم و بیت کوین، مورد تحقیق و بررسی قرار گرفت. چارز هاسکینسون، بیت کوین را از نسل اول بلاک چین و اتریوم را از نسل دوم بلاک چین در نظر می‌گیرد. طبق عقیده‌ او، ما به یک نسل سومی از بلاک چین‌ها نیاز داریم که کاردانو این نیاز را برطرف می‌کند. در حال حاضر سه  شرکت زیر برروی توسعه کاردانو کار می‌کنند:
  1. The Cardano Foundation
  2. Emurgo
  3. IOHK
به جز شرکت‌های بالا، ده‌ها تیم دیگر به شکل جداگانه در حال کار بروی کد منبع‌باز کاردانو و ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز روی آن هستند. پس از دو سال تحقیق و آزمایش، در ( ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۷ )۶ مهر ۹۶ شبکه اصلی کاردانو راه‌اندازی و کمی بعد ارز دیجیتال کاردانو یا همان آدا به فهرست بیترکس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال آن زمان، اضافه شد.
کاردانو، کامل‌تر از بیت کوین و اتریوم؛ سال ۲۰۱۵ پروژه کاردانو استارت خورد و به مدت دو سال به منظور یافتن راه حل‌هایی برای مشکلات اتریوم و بیت کوین‌، مورد تحقیق و بررسی قرار گرفت. کاردانو توانست با ایجاد فرایندهای جدید در تایید تراکنش مسئله مقیاس‌پذیری در بیت کوین و قراردادهای هوشمند در اتریوم را حل کند. شبکه کاردانو که آن را نسل سوم ارزهای دیجیتال می‌نامند؛ با خط مشی مشخص، ‌امکان استفاده بهتر از قراردادهای هوشمند را فراهم می‌کند. در شبکه کاردانو به دلیل ماهیت فنی شبکه و برنامه نویسی، بیشتر ICOها و پروژه‌های بی‌ارزش و غیر هدفمند،‌ قابل اجرا نیستند.در کاردانو سرعت تراکنش‌ها بالا بوده و در عین حال کارمزد خیلی کمی اخذ می‌شود. این شبکه با طراحی لایه بندی شده، امکان ارائه قابلیت‌های جدید در بلاک چین را فراهم کرده است. برنامه‌نویسان می‌توانند در صورت داشتن ایده‌ای هدفمند، برنامه‌های غیرمتمرکز خود را با آزادی کامل روی این شبکه پیاده سازی کنند. اگر چه اتریوم هم در حال توسعه شبکه است اما کاردانو  می‌تواند یک رقیب بسیار جدی برای آن باشد. کاردانو برای استخراج از الگوریتم اثبات سهام به جای اثبات کار استفاده می‌کند.

اثبات انجام کار (Proof of Work) چیست؟

اثبات کار در شبکه ارزهای دیجیتال با بلاک چین جدا،‌ مانند ارز دیجیتال بیت کوین،‌ اتریوم، لایت کوین و غیره یک پروتکل امنیتی است که با هدف بازدارنگی از حملات سایبری مانند حملات »دیداس« طراحی شده است. در این حملات که یک یا چند کامپیوتر اصلی مورد تهاجم قرار می‌گیرند، با ارسال درخواست‌های تقلبی و حملات گسترده، شبکه از دسترس خارج می‌شود. طبق این پروتکل ماینرها با در اختیار قراردادن کامپیوتر خود برای شبکه، نسبت به کاری که انجام می‌دهند کوین جدید استخراج می‌شود و به ماینرها تعلق می‌گیرد. مفهوم اثبات انجام کار حتی قبل از بیت کوین هم مورد استفاده قرار می‌گرفت، اما ساتوشی ناکاموتو ناشناس از این تکنیک در ارز دیجیتال انقلابی خود استفاده کرد که باعث تغییر شکل روش‌های معمالات سنتی شد.

کاردانو (ADA) چگونه کار می‌کند؟

کاردانو در دو لایه توسعه یافته است که دفتر کل ارزش‌های داخل حساب‌ها را از روش انتقال ارزش بین حساب‌های دیگر را جدا می‌کند. این تفکیک باعث انعظاف‌پذیری بیشتر قراردادهای هوشمند پلتفرم می‌‌‌‌شود. شرکت‌ها می‌‌توانند از این تفکیک به منظور سفارشی‌سازی هر چه بیشتر قراردادها استفاده کنند.
هدف ارز دیجیتال کاردانو ایجاد یک بلاک چین است که بتواند عملکرد بهتری نسبت به بلاک چین‌های قدیمی داشته باشد، به این معنی که بتواند معاملات بیشتر را ارزان تر و سریع‌تر پردازش کند. تیم کاردانو طی »عرضه اولیه سکه« (ICO) خود ۶۳ میلیون دلار جمع آوری کرد. از آن زمان، سرمایه آدا در بازار به ۳۳ میلیارد دلار رسیده است. آدرس سایت

برای این که بتوانید از آخرین اخبار و بروز رسانی‎های صورت گرفته در باره ‏ی کاردانو مطلع شوید، می‏توانید به سایت رسمی این ارز با آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://www.cardano.org/en/home/

برچسب ها

قابل استخراج

ثبت نظر

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات کاربران

عماد غیبانی

سلام.ارسال کاردانو در بستر BEP2 چند ساعت طول میکشه؟

بنیامین شکوهی

با سلام جناب سید موسی رضوی فلاحیه، تمامی ثبت نام ها در ارزجو تایید شده و از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده، برای پیگیری با شماره 02191070060 در سایت تماس بگیرید.

بنیامین شکوهی

ارز کارادنو به دلیل مشکل فنی شبکه غیر فعال هست به محض رفع مشکل در ارزجو فعال خواهد شد.

بنیامین شکوهی

سلام ارز کاردانو در حال حاضر غیر غعال هست

آرش یزدانی

سلام چرا نمیشه خرید؟

شجاع میرزایی

سلام چرا ارز کاردانو در ارزجو جهت خرید ارائه نمیشه؟ آیا ارزجو برای ارائه این ارز برنامه ایی دارد؟

افشین شهبازی هومونلو

کی میشه کاردانو خرید لطفا جواب بدید

مریم دلشاد خرم ابادی

كاردانو تو كدوم كيف ميشه نگه داشت؟؟

وحید نصرتی

سلام وقت بخیر خواهشا این ارز فعال کنید یکی از بهترین ارزها هست که متاسفانه نمیشه اینجا خرید کرد ارز BRG هم یکی از ارزهای خوب بازار هست که برای اوراکل هست و خیلی خوب مسیر خودشو پیدا کرده خواهشا این ارزهارو فعال کنید داخل سایت

علی قربان زاده

ببخشید چرا نمیشه کاردانو خرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ : ((((

علی لطفی

سلام آقای شکوهی فکر نمی کنید این مشکل فنی دیگه زیادی طول کشیده

سید موسی رضوی فلاحیه

با سلام نزدیک به 2 هفته جهت احراز هویت اقدام کردم ولی متاسفانه تا به امروز زده درحال کارشناسی از شما تقاضا میکنم جهت فرع هرچه سریعتر مشکل اینجانب اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

سحر داودی

سلام کی موجود میشه کاردانو؟

علی

سلام چطور میتونم کاردانوهام به ارزجو بفروشم

سعید عزیزی

سلام چرا کاردانو رو نمیخرید؟

بنیامین شکوهی

با سلام به محض رفع مشکل فنی و در صورت فعال شدن اطلاع رسانی خواهد شد.

مسلم

سلام کاردانو نمیشه خرید کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

طناز هادی زاده

سلام ببخشید تاریخ حدودیه کاردانو برای خرید مشخص نشده هنوز؟

بنیامین شکوهی

سلام جناب کشفی قطعا در دست بررسی هست

آرش بهرامیان

سلام لطفا کاردانو هم موجود کنید ممنون

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی