در حال بارگذاری...
استراتیس

Stratis(STRAT)

18,382 تومان
بالاترین قیمت روز
0تومان
پایین ترین قیمت روز
0تومان
1 ساعت
0.14%
24 ساعت
-0.18%
7 روزه
-3.61%
در حال بارگذاری...
استراتیس

Stratis(STRAT)

17,825 تومان

قیمت استراتیس

Stratis

(STRAT)
0.490765 USD

معاملات 24 ساعته
USD 765,738
حجم بازار
USD 49,096,100
سکه در گردش
STRAT 100,040,000
موجودی قابل عرضه
STRAT 100,040,000
در حال بارگذاری...

خرید و فروش استراتیس

Stratis یک پلتفرم سرویس دهنده بر پایه بلاکچین است که برای تسهیل کار نهادهای اقتصادی که علاقمند به بهره مند شدن از تکنولوژی بلاکچین هستند پدید آمده است.

Stratis  موسسات را در ساخت سفارشی اپلیکیشن های موردنظرشان با تکنولوژی بلاکچین و با ویژگی های مورد نظر توانمند می سازد. با این روش روند رو به جلو را تسهیل بخشیده و چرخه ی دوام پروژه های بلاکچین محور را شتابدهی می کند.

استراتیس اجازه ی ساخت بلاکچین های مجزا و خصوصی سازی شده را به کاربر می دهد که قابلیت راه اندازی شدن توسط ارگانهای سوم شخص و با توجه به نیاز آنان را دارا می باشد. این بلاکچین ها (و چین های جانبی)توسط بلاکچین مرکزی استراتیس ایمن سازی می شوند و مشتریان Lite و API ها اجازه ی دسترسی به آن را دارند.

مزیتی که استراتیس برای موسسات دارد توانمند سازی آنان برای راه اندازی اپلیکیشن با تکنولوژی بلاکچین است و همه ی اینها بدون لزوم تقبل هزینه های داخلی و دشواریهای ساخت و نگهداری شبکه ی زیربنای بلاکچین خصوصی آنها خواهد بود.

استراتیس، یک پلت فرم مبتنی بر بلاک چین است که توسعه، تست و استقرار برنامه های C # در چارچوب dot NET انجام شده است. استراتیس مانند پلت فرم بلاک چین برای شرکت ها و موسسات عمل خواهد کرد. این موضوع کمک خواهد کرد تا این شرکت ها برای تحقق بخشیدن به فن آوری بلاک چین برای موارد مختلف صنایع  و بسیار سریع استفاده کنند.

استراتیس (Stratis) یک پلتفرم سرویس دهنده بلاک چین (BaaS) است که با هدف ارائه راه حل برای شرکت های مالی جهت بهره مندی از مزایای فناوری Blockchain طراحی شده است.  Stratis به شرکت ها اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی Blockchain را با ویژگی های مورد نیاز خود ایجاد کنند، فرآیند توسعه را تسهیل نموده و چرخه حیات توسعه پروژه های Blockchain را شتاب دهند.

تفاوت اتریوم (Ethereum) و استراتیس (Stratis)

Ethereum و Stratis هر دو از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کنند، اما تفاوت اصلی این است که زبان این قراردادها چگونه توسعه یافته است.  #C یک زبان مشترک در میان جامعه توسعه نرم افزار است، در حالی که Solidity  اینگونه نیست. این تفاوت بدان معنی است که ایجاد قراردادهای هوشمند در بلاک چین اتریوم نیاز به هزینه یادگیری زبان برنامه نویسی Solidity دارد که می تواند بار بسیار بزرگی برای توسعه دهندگان کسب و کار باشد. زبان #C بیشتر شناخته شده و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

نوشتن قراردادهای هوشمند در Ethereum به این معنی است که یک توسعه دهنده باید اول Solidity را آموزش ببیند که یادگیری آن کمی مشکل است. علاوه بر این، Stratis  از قراردادها و دیگر نوآوری های بلاک چین در زنجیره های جانبی خود پشتیبانی می کند.

اما هر دو پروژه نقد های بسیار خوبی از سوی بازار سرمایه دریافت نموده اند و شرکت هایی مانند مایکروسافت از هر دو آنها پشتیبانی می کنند.

برخی از مزایای بلاک چین Stratis که بر دنیای واقعی تأثیر می گذارد عبارتند از :

_تحقیقات پزشکی – بلاک چین Stratis به علم پزشکی جهت انتشار تحقیقات، یک پایگاه داده غیر قابل تغییر را پیشنهاد نموده است. در این پلتفرم بررسی کننده، محقق و ناشر می توانند بدون نگرانی در مورد مشروعیت تحقیقات کار کنند.

_اینترنت اشیا - Stratis می تواند بر پارامتر های صنعت مانند زنجیره تامین، حمل و نقل، دارایی ها و اشتغال تأثیر بگذارد و همه چیز را بر روی بلاک چینی که با توافق اینترنتی در زمان واقعی به روز می شود، قرار دهد. به عنوان مثال یک قفل هوشمند که توسط پلتفرم Stratis فعال می شود، به شما اجازه می دهد بدون هیچگونه اختلاف یا تعامل انسانی یک آپارتمان کاملاً خودکار و هوشمند داشته باشید.

_منشأ یابی – این عبارت به معنی تأیید و ردیابی محصولات است. همانطور که تولید افزایش یافته، تولید محصولات جعلی نیز همراه با آن رشد داشته است. اما هنگامی که چنین محصولاتی در بلاک چین Stratis  قرار داده شوند، مشکل ردیابی و شناسایی آنها نیز حل می شود.

_فناوری مالی – در این زمینه، Stratis در نظر دارد با استفاده از فناوری بلاک چین مشکلاتی مانند اعتماد به اسکناس ها، سرقت و مدیریت هویت را حل نماید.

Stratis یکی از ارزهای رمزپایه جایگزین ارز بیت کوین است که در طول چند هفته‌ گذشته افزایش اعتبار پیدا کرده است. اگر چه حالا بعد از مدتی ارزش آن ثابت شده و در حال حاضر به حدود ۹ دلار رسیده است، پیش از این، بالا رفتن ارزش ناگهانی این پول دیجیتال به نظر غیر عادی می‌رسید. اخیرا کیف پول جدید این ارز رمزپایه راه‌اندازی شده است. به نظر می‌رسد توسعه دهندگان این کیف پول (Breeze Wallet) پیشرفت خوبی در این زمینه داشته‌اند؛ البته تایید شده که Breeze Wallet به شکل موثری قادر به استخراج PoS از این کیف پول است که در حد خود پیشرفت عمده‌ای محسوب می‌شود.

سایت رسمی  Stratis

برای این که بتوانید از آخرین اخبار منتشر شده در زمینه ‏ی Stratis  با خبر شوید و جدید‎ترین بروز رسانی‏های صورت گرفته در این حوزه را مشاهده نماید، بهتر است که به سایت رسمی این ارز مراجعه نمایید. آدرس سایت رسمی  Stratis در زیر آمده است

https://stratisplatform.com/

فناوری پیشرفته، یک کلون از کد اصلی بیت کوین است، با چند ویژگی پیشرفته و به جای C ++ در زبان C # نوشته شده است. در ژوئیه 2016، پیشنهاد ICO از STRAT برای تأمین بودجه توسعه و بازاریابی پلت فرم Stratis وجود داشت. در این ICO، پروژه Stratis قادر به افزایش معادل 915 بیت کوین (به ارزش 675 هزار دلار) بود.

این ارز تبدیل به یکی از معدود ارزهایی شده است که توسط بسیاری از مبادلات رمزنگاری شده به سرعت شناخته شده و کیف پول هایی مانند پولونیک، جعکس و کیف پول سخت افزاری Ledger از آن استفاده می کنند و مبادلات را خیلی سریع انجام می دهند.

ارز رمزپایه محلی در این پلتفرم با نماد اختصاری STRAT نام گذاری شده و بر اساس حجم معاملات بازار با حدوداً ۷۵۰ میلیون دلار، در جایگاه ۳۲ اُم در بین ارزهای دیجیتالی قرار دارد. در ژوئیه ۲۰۱۶، یک عرضه اولیه سکه (ICO) از STRAT برای تأمین بودجه توسعه و بازاریابی پلتفرم Stratis ایجاد شد.

در این ICO، پروژه Stratis توانست بودجه ای به ارزش ۹۱۵ بیت کوین (معادل ۶۷۵ هزار دلار) از سرمایه گذاران جمع آوری کند؛ زیرا ۹۸ میلیون توکن STRAT با قیمت ۰٫۰۰۷۲۷۳ دلار در این  ICO میان سرمایه گذاران توزیع شد. قیمت استراتیس در ماه آگوست سال ۲۰۱۶ معادل ۰٫۰۲۳ دلار بود و هم اکنون با ارزش ۷٫۶۳ دلار مبادله می شود. بازده سرمایه گذاری روی STRAT به میزان ۱۰۴,۱۹۸٫۱۵ % از زمان ICO آن بوده است.

Staking در توکن استراتیس ، همانند سود و زیان سهام شماست. میزان سود این سرمایه گذاری ۰٫۵% – ۱% در سال است که به رقم سرمایه گذاری شما تعلق می گیرد. Staking به حفظ امنیت شبکه Stratis کمک بسیاری می نماید. با نگهداری Stratis در کیف پول خود، شما توکن های جدید STRAT را به عنوان پاداش جهت سرمایه گذاری در این پلتفرم دریافت می کنید.

هدف اصلی ایجاد استراتیس ایجاد اپلیکیشن ها با فناوری بلاک چین است که این پلتفرم بر پایه بلاک چین سرویس دهی می شود و موسساتی که میخواهند به ساخت اپلیکیشن بپردازند این قدرت را برای آن ها فراهم خواهد کرد. این ویژگی استراتیس باعث تسهیل شدن روند کار و افزایش سرعت می شود.

با توجه به اهدافی که در تشکیل stratis در نظر گرفته شده است، امکان ساخت بلاک چین های مجزا با حالت خصوصی سازی برای کاربر را ایجاد می کند که توسط بلاک چین مرکزی ایمن سازی می شود و مشتریان Lite  و API قادر هستند از این بلاک چین های مجزا که قابلیت راه اندازی توسط سازمانهای سوم شخص را دارند ، با در نظر گرفتن نیاز خود به آنها دسترسی پیدا کنند.

اپلیکیشن های راه اندازی شده با بلاک چین بدون مصرف هزینه های داخلی انجام گرفته و در جهت نگهداری از زیربنای بلاک چین استفاده می شود.

شرکت ها و موسسات برای عملکردهای خود و تحقق بخشیدن تکنیک بلاک چین در موارد مختلف از استراتیس استفاده می کنند. درسال 2016 پلتفرم استراتیس به جهت تامین بودجه و توسعه و بازاریابی مورد استفاده قرار گرفت. فناوری stratis  معادل 915 بیت کوین که ارزش آن حدود 675 هزار دلار است که روز به روز بر قیمت آن افزوده خواهد شد.

در واقع استراتیس وظیفه فراهم کردن زیرساخت هایی برای موسسات و سازمان هایی است که هدفشان متحول کردن خود از طریق بلاک چین می باشد و همچنین وظیفه strat  ایجاد موقعیتی که توسعه دهندگان بدون نیاز به زیر ساخت، شبکه خود را پیشرفت و به اجرا در بیاورند.

مزیت به کارگیری strat در درجه اول ایجاد امنیت و اعتماد، سپس کم کردن هزینه های موجود، غیر قابل تغییربودن که خود از خصوصیت های بلاک چین است. امکان دارد سوال پیش آید که کجا وچگونه از این مزیت ها استفاده می کنند،  در بانک ها و اداره جات برای مبادلات مالی ازبرنامه های کاربردی این شبکه نسبت به کارایی بیشتر آن ها و همچنین نسبت به نیاز مشتریان خود از آن استفاده می کنند که می تواند نتایج مفید با کارآمد بهتر به دنبال داشته باشد.

برای دریافت و ارسال استراتیس ، دسترسی به آن کار راحتی نیست، پس بهتر است کوین های دیگر همچون LTC ، STRAT ، BTC که به شما تعلق دارد را مبادله کنید. از صرافی های معتبر برای خرید و فروش stratis می توان استفاده کرد.

برای بدست آوردن کیف پول های استراتیس به دلیل جدید بودن این ارز دیجیتال کیف پول های متعددی یافت نمی شود. با وجود نوین بودن این پلتفرم برای ذخیره کردن آن و انجام مبادلات رمزنگاری شده از کیف پول های در دسترس از جمله Ledger Nano S ، Breeze Wallet ، Stratis Electrum Wallet ، StratisX Wallet استفاده می کنند که قابلیت سرعت بخشیدن به انجام مبادلات را دارند.

Stratis یک ارز دیجیتال نسبتا جدید بوده که به همین دلیل است که گزینه های کیف پول زیادی  برای آن در دسترس نیست. اما برای حمایت از متقاضیان اولیه، گزینه های خوبی برای ذخیره کردن آن وجود دارد. بهترین کیف پول ها عبارتند از:

StratisX Wallet_

کیف دسکتاپ و نسخه رسمی توسط تیم توسعه Stratis است. این کیف پول همه ویژگی های استفاده با خیال راحت را دارد، و همچنین اجازه می دهد تا پاکسازی توکن Stratis به راحتی انجام شود. این کیف پول سبک و کم حجم است  چراکه که یک بلاک کامل را دانلود نمی کند. کیف پول StratisX Wallet به دلیل اینکه بلاک کامل را دانلود نمی کند از گنجایش پایین و سبک برخوردار است و به عنوان یک کیف پول، تمام ویژ گی های ایده آل برای ذخیره پول را داراست و همچنین قابلیت پاکسازی راحت توکن استراتیس را دارد.

https://github.com/stratisproject/stratisX/releases

Stratis Electrum Wallet_

یک نسخه رسمی از کیف پول بیت کوین – اتریوم توسط تیم Stratis است. همچنین یک کیف پول دسکتاپ سبک است که بلاک چین را دانلود نمی کند. ساختن و استفاده در مبادلات روزمره آسان است. اما از پاکت کردن کوین های Stratis پشتیبانی نمی کند. این کیف پول در سیستم عامل های لینوکس، ویندوز و مک در دسترس است.

https://github.com/stratisproject/electrum-stratis/releases

 

Ledger Nano S

در حال حاضر تنها کیف پول سخت افزار Ledger Nano S از ذخیره سازی Stratis پشتیبانی می کند. کار با Nano S ساده است. در حال حاضر با Ledger Nano S می توانید Stratis، Bitcoin، Ethereum، Litecoin، Dogecoin، Zcash، Ripple، Dash را تضمین کنید. مونرو نیز به زودی به آن اضافه می شود.

_کاربری ساده – شما می توانید به راحتی آن را به کمک یک کابل USB به کامپیوتر، لپ تاپ یا حتی تلفن همراه متصل و از توکن های STRAT خود استفاده نمایید. همچنین با این کیف پول می توانید به راحتی دارایی های دیجیتالی خود را ارسال و دریافت کنید.

_امنیت بالا – برای ایجاد کیف پولی امن و مطمئن تر برای کاربران، توسعه دهندگان ویژگی های امنیتی بسیاری به آن افزوده اند. در صورتی که کیف پول خود را گم کردید یا کسی آن را به سرقت برد، این شخص نمی تواند بدون اجازه شما به دارایی هایتان دسترسی داشته باشد. این ویژگی با پرسش یک رمز عبور که توسط خودتان از پیش تعیین شده، امکان پذیر می باشد. این کیف پول دارای همه ویژگی هایی است که شما نیاز دارید تا سکه های Stratis خود را از دسترس هکرها ایمن نگه دارید.

_وجود دکمه فیزیکی – برای اینکه کاربران احساس امنیت بیشتری داشته باشند، این شرکت دکمه فیزیکی روی دستگاه قرار داده که از طریق آن می توانید معاملات را تأیید نمایید.

_پشتیبان گیری خودکار – این کیف پول دارای قابلیت پشتیبان گیری خودکار از حساب شما جهت ایجاد امنیت بیشتر است.

این کیف پول را می توانید از سایت رسمی آن www.ledgerwallet.com دانلود کنید.

Breeze Wallet_

بیشترین انتظار کیف پول توسط دوستداران Stratis است. این یک کیف پول در آینده Bitcoin و Stratis را پشتیبانی می کند و مبادلات بین دو  ارز رمزنگاری را ارائه می دهد. این کیف پول را می توانید از سایت رسمی استراتیس دانلود نمایید.


آدرس سایت

برای این که بتوانید از آخرین اخبار و بروز رسانی‎های صورت گرفته در باره ‏ی استراتیس مطلع شوید، می‏توانید به سایت رسمی این ارز با آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://stratisplatform.com/

برچسب ها

دائو

ثبت نظر

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات کاربران

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی