ads
ads
در حال بارگذاری...
پنکیک سواپ

PancakeSwap(CAKE)

86,215 تومان خرید
بالاترین قیمت روز
92,522تومان
پایین ترین قیمت روز
86,262تومان
1 ساعت
-0.385129%
24 ساعت
-6.0951%
7 روزه
-1.58203%
در حال بارگذاری...
پنکیک سواپ

PancakeSwap(CAKE)

83,689 تومان فروش

قیمت پنکیک سواپ

PancakeSwap

(CAKE)
1.61905 USD

معاملات 24 ساعته
USD 28,162,112
حجم بازار
USD 325,844,000
سکه در گردش
CAKE 201,257,000
موجودی قابل عرضه
CAKE 385,794,000
در حال بارگذاری...

خرید و فروش پنکیک سواپ

پنکیک سوآپ یک صرافی غیرمتمرکز و بازارساز خودکار مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس است که توسط توسعه‌دهندگان ناشناس در سپتامبر 2020 راه‌اندازی شده است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا توکن‌های BEP-20 را به طور مؤثر و ایمن مبادله کنند. 

پنکیک سوآپ یکی از بزرگترین برنامه‌های غیرمتمرکز زنجیره هوشمند بایننس است و از نظر بسیاری به عنوان پروژه‌ای با پتانسیل بی‌پایان شناخته می‌شود که نشانه خوبی برای وضعیت آینده این پلتفرم است. امروزه پنکیک سوآپ بسیار محبوب است و چندین میلیارد دلار نقدینگی قفل شده دارد. 

پنکیک سوآپ یک صرافی غیرمتمرکز برای مبادله توکن‌های BEP20 در زنجیره هوشمند بایننس است و از مدل بازارسارز خودکار (Automated Market Maker) استفاده می‌کند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا توکن‌ها را مبادله کنند، در استخر‌های نقدینگی ارائه کنند و در ازای آن توکن نقدینگی FLIP دریافت کنند. این توکن‌ها می‌توانند در ادامه برای بازپس‌گیری سهم از استخر و همچنین بخشی از کارمزد‌های معاملاتی مورد استفاده قرار گیرند. 

پنکیک سوآپ همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های CAKE و SYRUP را فارم کنند و در ازای توکن‌های نقدینگی، توکن CAKE دریافت کنند. 

در پنکیک سوآپ امکان معاملات توکن‌های BEP20 وجود دارد و کاربران می‌توانند با تأمین نقدینگی صرافی، کارمزد دریافت کنند. علاوه بر آن، کاربران می‌توانند توکن‌های نقدینگی خود را به توکن‌های CAKE تبدیل کنند و با استیک CAKE، توکن‌های بیشتری را کسب کنند. 

CAKE، توکن بومی صرافی غیرمتمرکز و اکوسیستم پنکیک سوآپ است و مزایای مختلفی را برای دارندگان آن فراهم می‌کند. CAKE یک توکن BEP-20 است که در زنجیره هوشمند بایننس فعالیت می‌کند. توکن CAKE یک توکن حاکمیتی است و به کاربران اجازه می‌دهد تا برای تصمیم‌گیری در مورد نحوه خرج و توزیع بودجه اکوسیستم رأی دهند. همچنین کاربرانی که توکن‌های خود را به اشتراک می‌گذارند، با CAKE پاداش دریافت می‌کنند. 

توکن CAKE موفق شده است تا با رشد اکوسیستم پنکیک سوآپ رشد خارق العاده‌ای را تجربه کند و از این توکن می‌توان برای به دست آوردن توکن‌های رایگان در استخر‌های نقدینگی، فارم و کسب بازده و همچنین به عنوان یک توکن حکومیتی در رای‌گیری‌ها استفاده کرد. 

توکن CAKE در ابتدا عرضه نامحدودی داشت، موضوعی که انتقاد‌هایی را نیز به همراه داشت و در ادامه یک پیشنهاد برای محدود کردن عرضه کل آن به 750 میلیون توکن ارائه شد. این پیشنهاد توسط جامعه شبکه حمایت گسترده‌ای دریافت کرد و در نهایت با هدف افزایش ارزش، بهبود جامعه و پایداری اکوسیستم در سال 2022 تأیید و اجرایی شد. هم اکنون تعداد عرضه کل توکن CAKE سقف 750 میلیون توکنی پیدا کرده است. 

خرید و فروش

خرید و فروش پنکیک سوآپ و توکن CAKE به سریعترین زمان و با بهترین قیمت، بر بستر BEP20 در صرافی سرمایکس امکان‌پذیر است. 

برای ثبت سفارش خرید پنکیک سوآپ، کافی است با مراجعه به وبسایت یا اپلیکیشن سرمایکس، وارد پنل کاربری خود شوید. در صورتی که حساب کاربری ندارید، ساخت و احراز هویت بسیار سریع است و همین امروز می‌توانید ثبت نام خود را انجام دهید. 

پس از ورود به حساب کاربری، از منوی راست صفحه گزینه "خرید ارز" یا "فروش ارز" را انتخاب کرده و سپس با کمک کادر جستجو، ارز دیجیتال پنکیک سوآپ (CAKE) را پیدا کنید. حال می‌توانید سفارش خرید یا فروش پنکیک سوآپ را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد ثبت کنید تا معامله شما انجام شود. 

در صورتی که برای خرید یا فروش پنکیک سوآپ مشکلی دارید، پشتیبانی سرمایکس به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته به صورت آنلاین، تلفنی و تیکتی پاسخگوی شماست. 

قیمت

پنکیک سوآپ در دی ماه 1401 قیمت 3.16 دلاری دارد و با ارزش بازار 521 میلیون دلاری، در رتبه 61 بازار قرار گرفته است. پنکیک سوآپ همچنین براساس آمار کوین مارکت کپ، سومین توکن برتر صرافی غیرمتمرکز بازار است. این ارز دیجیتال در زمان اوج قیمتی در 30‌آوریل سال 2021، به بیش از 44.18 دلار نیز رشد داشته است. 


تاریخچه

صرافی غیرمتمرکز پنکیک سوآپ توسط گروهی از توسعه‌دهندگان ناشناس در سپتامبر 2020 ایجاد شده است. شبکه ومورد استفاده در زمان راه‌اندازی پنکیک سوآپ را نسبت به دیگر صرافی‌ها متفاوت کرده بود، زنجیره بایننس اسمارت چین به پنکیک سوآپ این امکان را داده بود تا تراکنش‌های سریعتر و ارزان‌تری را نسبت به زنجیره اتریوم ارائه دهد. 

در زمان راه‌اندازی پنکیک سوآپ، اتریوم از تراکنش‌های گران قیمت و کند رنج می‌برد. محبوبیت گسترده حوزه دیفای در سال 2020 باعث افزایش تقاضا برای تراکنش‌ها و در نتیجه بدتر شدن شرایط اتریوم شده بود. تقریباً تمام برنامه‌های دیفای در آن زمان در شبکه اتریوم عرضه شده بودند و فعالیت می‌کردند. 

پنکیک سوآپ با کمک شبکه بایننس اسمارت چین موفق شد تا مزایای قابل توجهی را ارائه دهد و طی سالیان گذشته به سوی تبدیل شدن به یک مؤسسه بزرگ و متنوع دیفای به لطف هزینه‌های شبکه ارزان، برندسازی قوی و ارائه ویژگی‌های جدید و نوآورانه حرکت کرده است. مزایا و معایب

با توجه به اینکه پنکیک سوآپ از مدل بازارساز خودکار استفاده می‌کند، در این صرافی از استخر‌های نقدینگی استفاده می‌شود. کاربران پنکیک سوآپ می‌توانند با تبدیل شدن به تأمین‌کنندگان نقدینگی این استخر‌ها درآمد کسب کنند. کاربران با واریز توکن‌ها به استخر، توکن‌های نقدینگی فارم می‌کنند و با استیک توکن‌های CAKE پاداش دریافت می‌کنند. از این توکن‌ها همچنین برای شرکت در قرعه کشی‌ها و توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) می‌توان استفاده کرد. 

CAKE یک توکن BEP20 است که در ابتدا در زنجیره هوشمند بایننس راه‌اندازی شد. عملکرد اصلی CAKE، ایجاد انگیزه برای تأمین نقدینگ پلتفرم پنکیک سوآپ است. 

کاربران می‌توانند توکن‌های خود را برای کسب پاداش استفاده کنند که با سپرده‌گذاری توکن‌های نقدینگی و قفل کردن آن‌ها انجام می‌شود. فرآیندی که به عنوان فارم شناخته می‌شود و توسط سیستم با توکن‌های CAKE پاداش داده می‌شود. توکن CAKE به کاربران این فرصت را می‌دهد تا سرمایه‌گذاری کنند و موجودی خود را افزایش دهند. 

همچنین از CAKE می‌توان برای شرکت در قرعه کشی‌های مختلف پنکیک سوآپ استفاده کرد. قرعه کشی‌های پنکیک سوآپ زمان محدودی دارد و هزینه دریافت هر شانس، 10 CAKE است که شامل ترکیبی تصادفی چهارعددی از 1 تا 14 است. جایزه آن معادل 50 درصد کل استخر قرعه کشی است و برای برنده شدن، اعداد دریافتی کاربر باید با چهار عدد تعیین شده برنده قرعه کشی مطابقت داشته باشد. 

کاربران همچنین می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نیز برنده شوند که می‌توان آن‌ها را با توکن‌های CAKE معاوضه کرد یا در کیف پول نگهداری کرد. 

پنکیک سوآپ از جمله صرافی‌های غیرمتمرکز فعال بازار است که مسیر توسعه (Roadmap) خود را نیز ارائه کرده است که از برنامه‌های آن در سال 2022 می‌توانیم به تغییر و بهبود ظاهر و عملکرد سایت و پلتفرم، ارائه سود جدید و بهتر برای استیکینگ، ارتقا و بهبود قرعه کشی‌ها، مولتی چین و مبادله استیبل کوین‌ها اشاره کنیم. 

همچنین با توجه به انجام فعالیت‌ها با استفاده از قرارداد‌های هوشمند، امکان دستکاری و دخالت در امور مالی این صرافی امکان‌پذیر نیست. امنیت پنکیک سوآپ توسط شرکت‌های Certik و SlowMist Security به طور مداوم بررسی می‌شود و گواهی‌نامه امنیتی را دریافت کرده است. تا به امروز پنکیک سوآپ خود را به عنوان یکی از امن‌ترین صرافی‌های غیرمتمرکز جهانی معرفی کرده است. چه کیف پول‌هایی از پنکیک سوآپ پشتیبانی می‌کنند؟ 

پنکیک سوآپ از جمله محبوب ترین توکن‌ها در فضای صرافی‌های غیرمتمرکز است و کیف پول‌های مختلفی از جملهMetamask,Binance Walle,Coinbase Wallet,Trust Wallet WalletConnect, Opera Wallet,MathWallet,TokenPocket,SafePal,Coin98 و Blocto از آن پشتیبانی می‌کنند. 

همچنین اگر نمی‌خواهید با کیف پول‌های پیچیده و کارمزد‌های بالا کار کنید، ذخیره‌سازی و انتقال پنکیک سوآپ در کیف پول داخلی سرمایکس امکان‌پذیر است. 

این کیف پول ایرانی اطمینان حاصل می‌کند که دارایی‌های شما به امن‌ترین روش ذخیره می‌شوند و در هر زمانی، به راحتی و با کمترین کارمزد و بدون نگرانی از خطرات تحریم قابل‌برداشت و انتقال هستند. 


آدرس سایت

برای این که بتوانید از آخرین اخبار و بروز رسانی‎های صورت گرفته در باره ‏ی پنکیک سواپ مطلع شوید، می‏توانید به سایت رسمی این ارز با آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://pancakeswap.finance/

برچسب ها

دیفای NFT

ثبت نظر

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات کاربران

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی