ads
ads
در حال بارگذاری...
دوج ایلان مارس

Dogelon Mars(ELON)

0.01154 تومان خرید
بالاترین قیمت روز
0.01182تومان
پایین ترین قیمت روز
0.01141تومان
1 ساعت
0.429439%
24 ساعت
-0.278933%
7 روزه
5.40648%
در حال بارگذاری...
دوج ایلان مارس

Dogelon Mars(ELON)

0.01092 تومان فروش

قیمت دوج ایلان مارس

Dogelon Mars

(ELON)
0.000000211555 USD

معاملات 24 ساعته
USD 1,517,340
حجم بازار
USD 116,282,000
سکه در گردش
ELON 549,653,000,000,000
موجودی قابل عرضه
ELON 1,000,000,000,000,000
در حال بارگذاری...

خرید و فروش دوج ایلان مارس

دوج ایلان مارس (ELON) یک پروژه میم کوینی برگرفته از شوخی اینترنتی دوج است که می خواهد به موفقیتی که دیگر پروژه ها از جمله دوج کوین بدست آورده اند دست پیدا کند. این میم کوین علاوه بر سگ دوج، به برنامه ایلان ماسک برای زندگی مریخ و به آینده ای موفق اشاره می کند.

طی چندسال اخیر میم کوین های مختلفی با ظاهر و تم میم سگ دوج توجه تریدرها و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده اند. روند افزایش توجه ها به میم کوین در دنیای ارزهای دیجیتال پس از آن شروع شد که مالک تسلا یعنی ایلان ماسک، به طور عمومی حمایت های خود را از دوج کوین (DOGE) آغاز کرد. 

از آن زمان، پروژه های مختلفی با الهام از دوج کوین در بازار ظاهر شده اند و دوج ایلان مارس نیز یکی از آنها است که علاوه بر دوج کوین، قصد دارد تا از محبوبیت ایلان ماسک نیز استفاده کند. در حالی که این ارزدیجیتال مستقیما به ایلان ماسک ارتباطی ندارد و ماسک از این میم کوین حمایتی انجام نداده است، اما به نظر می رسد نام او الهام بخش بسیاری برای خرید و نگهداری این میم کوین بوده است.

خرید و فروش

خرید و فروش دوج ایلان مارس به سریعترین زمان و با بهترین قیمت، بر بستر ERC20 در صرافی سرمایکس امکان پذیر است.

برای ثبت سفارش خرید دوج ایلان مارس، کافی است با مراجعه به وبسایت یا اپلیکیشن سرمایکس، وارد پنل کاربری خود شوید. در صورتی که حساب کاربری ندارید، ساخت و احراز هویت بسیار سریع است و همین امروز می توانید ثبت نام خود را انجام دهید.

پس از ورود به حساب کاربری، از منوی راست صفحه گزینه "خرید ارز" یا "فروش ارز" را انتخاب کرده و سپس با کمک کادر جستجو، ارزدیجیتال دوج ایلان مارس (ELON) را پیدا کنید. حال می توانید سفارش خرید یا فروش دوج ایلان مارس را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد ثبت کنید تا معامله شما انجام شود.

در صورتی که برای خرید یا فروش دوج ایلان مارس مشکلی دارید، پشتیبانی سرمایکس به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته به صورت آنلاین، تلفنی و تیکتی پاسخگوی شماست.

قیمت
دوج ایلان مارس در آذر ماه 1401 قیمت 90.0000002 دلاری دارد و با ارزش بازار 160 میلیون دلاری، در رتبه 129 بازار قرار گرفته است. همچنین دوج ایلان مارس براساس آمار کوین مارکت کپ، سومین میم کوین برتر بازار است. این میم کوین در زمان اوج قیمتی در 31 جولای سال 2021، به بیش از 0.000032 دلار نیز رشد داشته است.

مهمترین ویژگی ها

دوج ایلان مارس همانند شیبا اینو عمل کرده است و بنیانگذاران این میم کوین، 50 درصد از کل موجودی را به ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم اهدا کرده اند.

ویتالیک بوترین توکن های اهدایی را برای سازمان و بنیادهای مختلف خیریه استفاده کرد که باعث شده است دوج ایلان مارس برای خیریه ها کاربرد پیدا کند و همانند برخی میم کوین های دیگر، به عنوان ارزی برای کمک های خیریه ای شناخته شود.

دوج ایلان مارس، علاوه بر نام خود، توکن را نیز ELON نام گذاری کرده است که اشاره مستقیمی به ایلان ماسک است و با این اقدام، موفق شده است تا شانس موفقیت و رشد پروژه خود را نسبت به بسیاری دیگر از میم کوین های بازار افزایش دهد. 

جالب است بدانید تیم توسعه این میم کوین، داستانی تخیلی نیز درباره پیدایش آن منتشر کرده اند. داستان دوج ایلان مارس، در سال 2040 در زمین های قرمز مریخ جریان دارد، جایی که او همراه با خانواده اش زندگی می کند. دوج ایلان مارس همراه با دوستان و خانواده اش، مستعمره در حال رشد خود را به یک مرکز فناوری تبدیل کردند که برای همه گونه های جهان مفید است.

اما در ادامه نابودگرها می رسند و حمله خود را بر علیه این جامعه آغاز می کنند و دوج ایلان مارس مجبور است تا در زمان سفر و مکان سفر کند و به سیاره زمین می رسد، جایی که او قصد دارد تا زندگی و سفر جدیدی را آغاز کند.

دوج ایلان در ادامه متوجه می شود که برای رشد و کمک به بشریت، او نیاز دارد تا پول بین سیاره ای را ایجاد کند که توسط تمام تمدن ها قابل استفاده باشد. پولی که امروزه به نام ELON در اختیار ما است.


  تاریخچه

بازار میم کوین ها یک بازار جدید نیست و دوج کوین تنها 4 سال بعد از بیت کوین و در دسامبر سال 2013 عرضه شد، اما میم کوین ها از آن زمان تا چند سال گذشته جدی گرفته نمی شدند و جامعه کوچکی از طرفداران میم و شوخی های اینترنتی را دور خود جمع کرده بودند.

داستان آغاز محبوبیت دوج کوین ها به بازار صعودی سال 2021 بر می گردد که با رشد چندبرابری بیت کوین، اکثر آلت کوین ها از جمله میم کوین ها توانستند رشد قیمتی داشته باشند. بخشی از این رشد در سال 2021 به دلیل حمایت ایلان ماسک از بیت کوین، خرید بیت کوین توسط تسلا و حتی اضافه شدن به عنوان گزینه پرداختی در شرکت تسلا ایجاد شده بود. 

اما در ادامه ایلان ماسک به دلیل اثرات مخرب زیست محیطی بیت کوین، حمایت از آن را قطع کرد و سپس حمایت خود را از میم کوینی به نام دوج کوین اعلام کرد که کمتر کسی می توانست آن را پیش بینی کند، حمایتی که باعث انفجار قیمتی دوج کوین و در ادامه بسیاری دیگر از میم کوین های بازار شد.

سرعت رشد قیمت میم کوین ها به حدی بالا بود که برخی میم کوین ها توانستند تا بیش از 4000 درصد نیز افزایش قیمتی ثبت کنند.

در آوریل سال 2021 نیز دوج ایلان مارس عرضه شد تا از این فرصت استفاده کند و خود را به عنوان میم کوین برتر بعدی بازار معرفی کند. از آن زمان تا به امروز این میم کوین توانسته است توجهات زیادی را به خود جلب کند و امروزه بیش از 140 هزار هولدر دارد.

تکنولوژی

دوج ایلان مارس یک توکن ERC-20 است که در شبکه اتریوم راه اندازی شده است و امروزه خرید، فروش و تبدیل آن به بسیاری از رمزارزها در صرافی های مختلف متمرکز و غیرمتمرکز امکان پذیر است.

هرچند این میم کوین وایت پیپر و مسیر توسعه ندارد و وبسایت رسمی آن نیز اطلاعات زیادی از تیم توسعه، اهداف و برنامه های توسعه آن در اختیار ما نمی گذارد. با این حال لازم به ذکر است که تیم توسعه دوج ایلان مارس تا به امروز از برخی برنامه های خود از جمله عرضه توکن حاکمیتی xELON، همکاری با برنامه های مالی غیرمتمرکز و فرصت های استیکینگ و کسب سود پرده برداشته اند.

مزایا

برای بازار میم کوین ها، یکی از مهمترین عوامل موفقیت جامعه طرفدار و همچنین نشانه هایی است که یک پروژه می تواند با کمک آنها خود را در دید سرمایه گذاران نگه دارد. دوج ایلان مارس همانطور که از نام آن مشخص است، علاوه بر دوج کوین، به ایلان ماسک و هدف زندگی در مریخ نیز اشاره دارد. 

ایلان ماسک از آدم های پرحاشیه این روزها است که تاثیرات مستقیمی نیز در گذشته بر بازار ارزهای دیجیتال داشته است. دوج ایلان مارس با اتصال خود به یکی از مشهور ترین افراد جهانی، این فرصت را ایجاد کرده است تا پیرامون اخبار منتشر شده از ایلان ماسک و حمایت های او از بازار رمزارز، رشد داشته باشد و توجه ها را به خود جلب کند.

همچنین دوج ایلان مارس می تواند به طور مستقیم از موج جدیدی که ممکن است بزودی دوباره برای بازار میم کوین ها ایجاد شود نهایت استفاده را کند و رشد قیمتی چندبرابری را ثبت کند.

در نهایت رویای زندگی در کره مریخ، اخبار و پیشرفت های انجام شده در این زمینه می تواند رقم زننده افزایش توجه ها و رشد قیمتی برای این میم کوین باشند. 

به طور کلی میم کوین ها عموما با این توجه ها و اخبار می توانند رشدهای بزرگ و مهم خود را ثبت کنند و دوج ایلان مارس نشان داده است که پتانسیل خوبی برای جلب توجه ها به خود را دارد.

کیف پول

دوج ایلان مارس امروزه در صرافی های مختلفی عرضه شده است و کیف پول های مطرحی از جمله Guarda و MetaMask از آن پشتیبانی می کنند. همچنین اگر نمی خواهید با کیف پول های پیچیده و کارمزدهای بالا کار کنید، ذخیره سازی و انتقال ELON در کیف پول داخلی سرمایکس امکان پذیر است.

این کیف پول ایرانی اطمینان حاصل می کند که دارایی های شما به امن ترین روش ذخیره می شوند و در هر زمانی، به راحتی و با کمترین کارمزد و بدون نگرانی از خطرات تحریم قابل برداشت و انتقال هستند.


آدرس سایت

برای این که بتوانید از آخرین اخبار و بروز رسانی‎های صورت گرفته در باره ‏ی دوج ایلان مارس مطلع شوید، می‏توانید به سایت رسمی این ارز با آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://dogelonmars.com/

ثبت نظر

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات کاربران

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی