مسیری از ارزجو به سرمایکس، سرمایکس تولد دوباره ارزجو

ما کی هستیم...

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ايران تا چند سال پیش تنها در حد شنیده ها بود و کمتر کسی از ویژگی های آن خبر داشت. سرمایکس (ارزجو)، بزرگترین سامانه خرید وفروش ارزهای دیجیتال این امکان را به واقعيت تبديل کرد و خوشبختانه در این مدت علاقه مندان زیادی بین مردم ایران و منطقه پيدا كرده است.

پیشینه و سابقه ما...

از سال 1392 با مفهوم بلاکچین آشنا شدیم. ولی هنوز برای شروع زود بود. سال 1394 با انواع رمز ارزها آشنا شدیم و جذابیت بازار ارزهای دیجیتال را درک کردیم. در ابتدا با سرمایه گذاری های کوچک شروع کردیم. بارها ضرر کردیم ولی یاد گرفتیم. بالاخره در 20 دی ماه 1396 سرمایکس (ارزجو) متولد شد. سرمایکس (ارزجو)یی که برای رسیدن به هدف های بزرگی خلق شد و مسیر دشوار و ناشناخته ای را باید طی می کرد.

سرمایکس (ارزجو) اکنون پس از تلاش و کوشش خستگی ناپذیر و عبور از ناهمواری های مسیر، و به لطف اعتماد و همراهی شما، از یک شروع دو نفره به تیمی بزرگ با آرزوهای بزرگ تبدیل شده است.

و اما هنوز هم تا رسیدن به مقصد راه زیادی مانده و سرمایکس (ارزجو) امید دارد بتواند نام ایران را در رویدادهای جهانی ارزهای دیجیتال و بلاکچین به گوش فعالان برساند. با بودن شما، ممکن می شود...

سرمایکس (ارزجو) چه کار می کند؟

خرید و فروش

هر ساعت، هر روز، سریع و آسان

سرمایکس (ارزجو) با ارائه بیش از 200 نوع ارزدیجیتال، امکان خرید و فروش 24 ساعته را با نرخ های لحظه ای و واقعی فراهم کرده است. با وجود پشتیبانی و آموزش هایی که تیم سرمایکس (ارزجو) در اختیار کاربران خود قرار می دهد تصمیم گیری برای خرید یا فروش ساده تر شده است.

کیف پول

ایرانی، امن، غیرقابل تحریم

والت سرمایکس (ارزجو) به عنوان نخستین و تنها کیف پول تمام ایرانی ارزهای دیجیتال در نمایشگاه الکامپ 2019 رونمایی و عرضه شد. از ویژگی های این کیف پول، امنیت بالا، غیر قابل تحریم بودن، فروش آنی ارز، سرعت بالای تراکنش ها، کارمزد بسیار کم و پشتیبانی 24 ساعته تیم سرمایکس (ارزجو) میباشد .

آکادمی سرمایکس (ارزجو)

پیشرفت نتیجه آموزش

جهان در حال تغییر است و به سرعت سراغ ارزهای دیجیتال و کاربرد های فناوری بلاکچین پیش میرود تا تحول های جدیدی را وارد زندگی روزمره ما کند .آکادمی سرمایکس (ارزجو) با استفاده از تجربه و دانش مدرسان جوان و متخصص سعی دارد مخاطبان خود را با این حوزه جذاب و پول ساز آشنا کند.

سرمایکس پی

رویای واقعی درآمدهای ارزی

مدت هاست که تبادلات مالی فریلنسر ها، طراحان، برنامه نویسان و شرکت هایی که با کاربران خارج کشور تعامل دارند به دلیل تحریم های ظالمانه بین المللی ناممکن شده است. سرمایکس پی با ارائه درگاه پرداخت ارزدیجیتال رویای کسب درآمدهای ارزی و انجام تراکنشات مالی با خارج کشور را محقق ساخته است.

سرمایکسیی شویم...

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى کاربران عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به سرمایکس (ارزجو) بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.
ارتباط با سرمایکس (ارزجو) ازطریق سایت sarmayex.com و شماره تلفن گویای 02191070060 امکان پذیر است.

سرمایکس (ارزجو) .. همواره در کنار شماست، از لحظه ی شروع تا رسیدن به مقصد و دست یابی به اهداف مالی بزرگ...

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی