از ارزجو تا سرمایکس ...

سرمایکس، نوآوری جدید در خدمت رسانی به شما

کیف پول اختصاصی و امن

طراحی زیبا و کاربر پسند

خرید و فروش 24 ساعته

نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال

از ارزجو تا سرمایکس....


چرا ارزجو تصمیم گرفت که سرمایکس شود؟

ارزجو در سال 1396 با اهدافی بزرگ متولد و در 4 سال گذشته، به پاس همراهی شما عزیزان توانست به یک سامانه امن برای مبادلات ارزهای دیجیتال تبدیل شود و با خدمات منحصر به فرد خود کاربران زیادی را جذب کند و تبدیل به بزرگترین رمزارز کشور شود.

بازار ارزهای دیجیتال و فناوری های آن همواره در حال تغییر و پیشرفت است و اکنون با رشد چشم گیر این بازار، سامانه ها نیز باید در شیوه خدمات دهی خود تغییر و تحول اساسی ایجاد کنند. به همین دلیل ارزجو تصمیم گرفته است تا با اعمال تغییرات گسترده، مسیر جدیدی را برای خدمت رسانی به شما عزیزان انتخاب کند.

از این پس ارزجو در راستای ارائه خدمت رسانی بهتر با برند و ظاهر جدید سرمایکس در خدمت شما همراهان گرامی است.مجموعه سرمایکس می‌کوشد با حفط ارزش‌های ارزجو ، ارزش های جدیدی را خلق کند.

در سرمایکس کاربران می توانند علاوه بر خدمات منحصر به فرد و کیفیت همیشگی ارزجو، از خدمات جدید مانند تالار مبادلات، تبادل ارز با ارز استفاده کنند و از خدمات پشتیبانی 24 ساعته بهره مند شوند. با همراهی همیشگی شما عزیزان، سرمایکس در تلاش است تا به عنوان سامانه ای مدرن و پیشتاز در صنعت ارزهای دیجیتال خدمات متنوع و نوآورانه رمزارز را بهتر، سریع تر و آسان تر به ایرانیان و جهانیان ارائه دهد. منتظر اخبار و رویدادهای هیجان انگیز ما در سرمایکس باشید

سرمایکس، نوآوری جدید در خدمت رسانی به شما همراهان گرامی

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی