سرمایکس

سرمایه گذاری نوین

سرمایکس ، نوآوری جدید در خدمت رسانی به شما
oval.png
داستان یک تولد سرمایکس از کجا شروع کرد؟

در سال 1391 به واسطه فعالیت های متعدد در حوزه IT و برنامه نویسی با مفهوم بلاکچین و بیت کوین آشنا شدیم. اما شرایط برای فعالیت در این حوزه فراهم نبود. پس از گذشت 5 سال و در سال 1396 به عنوان یکی از نخستین سامانه های ارائه ارزهای دیجیتال و آموزش های اختصاصی در این زمینه شروع به کار کردیم. شروعی قوی که با اعتماد کاربران عزیز همراه شد.
سرمایکس توانست در مدت کوتاهی با اعتماد و همراهی شما عزیزان به بزرگترین سامانه خرید و فروش ارز دیجیتال در کشور تبدیل شود و نخستین کیف پول کاملا ایرانی ارزهای دیجیتال را راه اندازی نماید.
بازار ارزهای دیجیتال و فناوری های آن همواره در حال تغییر و پیشرفت است و اکنون با رشد چشم گیر این بازار، سامانه ها نیز باید در شیوه خدمات دهی خود تغییر و تحول اساسی ایجاد کنند. به همین دلیل هلدینگ سرمایکس با اعمال تغییرات گسترده، مسیر جدیدی را برای خدمت رسانی به شما عزیزان انتخاب کرده است .سرمایکس می‌کوشد با حفط ارزش‌های گذشته ، ارزش های جدیدی را خلق کند.در سرمایکس کاربران می توانند علاوه بر خدمات منحصر به فرد و کیفیت همیشگی ، از خدمات جدید مانند تالار مبادلات، تبادل ارز با ارز، سرمایه گذاری های نوین در سایر حوزه ها و همکاری های متقابل با سازمان ها استفاده کنند.

سرمایکس
سرمایه گذاری نوین

کیف پول اختصاصی خرید در امنیت کامل
طراحی زیبا و کارپسند به شما اهمیت میدهیم
خرید و فروش 24 ساعته همیشه در کنار شما هستیم
نرخ لحظه ای همه ارزها آنلاین و برخط در صف اول
تنـــها یـــک کلیـــک فاصلـــه داریـــد
خرید و فروش ارزهای دیجیتال

در سرمایکس کاربران می توانند علاوه بر خدمات منحصر به فرد و کیفیت همیشگی ارزجو، از خدمات جدید مانند تالار مبادلات، تبادل ارز با ارز استفاده کنند و از خدمات پشتیبانی 24 ساعته بهره مند شوند. با همراهی همیشگی شما عزیزان، سرمایکس در تلاش است تا به عنوان سامانه ای مدرن و پیشتاز در صنعت ارزهای دیجیتال خدمات متنوع و نوآورانه رمزارز را بهتر، سریع تر و آسان تر به ایرانیان و جهانیان ارائه دهد. منتظر اخبار و رویدادهای هیجان انگیز ما در سرمایکس باشید .

بهتریـــن را تجربـــه کنیـــد خدمات هوشمند سرمایکس
رابط کاربری آسان معاملات آنی و آسان
خرید و ارز خودکار تبدیل ارز به ارز
خرید بدون دردسر کیف پول هوشمند
همیشـــه در کنـــار شـــما هستیـــم دریافت اپلیکیشن سرمایکس !