ads
ads

راهنمای کار با سرمایکس مجموعه‌ای کامل از مستندات آموزشی سرمایکس

کارشناسان ما همراه شما هستند آموزش ویدئویی پروفایل کاربری

بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا و نیز حمایت از قوانین مرتبط با پولشویی، احراز هویت مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی الزامی است. احراز هویت به افرادی که در سایت سرمایکس ثبت نام می‌کنند کمک می‌کند تا با امنیت بیشتر و خیال راحت تری به معامله در داخل پلتفرم بپردازند.

دانلود راهنمای ثبت نام و احراز هویت در سایت

خرید ارز دیجیتال از سرمایکس به دو شیوه اصلی انجام میشه: خرید ارز از منوی خرید ارز و خرید ارز از منوی کیف پول. در هر دو شیوه میتونی ارز موردنظرتون رو به راحتی از میون بیش از 600 رمزارز مختلف جستجو کنی و ارز موردنظرت رو بخرید و به کیف پول داخلی سرمایکس، یا کیف پول بلاکچینی سرمایکس یا سایر کیف پولها (کیف پول شخصی شما) منتقل کنی.

دانلود راهنمای خرید ارز دیجیتال در سایت

فروش ارز دیجیتال از سرمایکس به دو شیوه اصلی انجام میشه: 1) فروش ارز از منوی فروش ارز 2) فروش ارز از منوی کیف پول. در هر دو شیوه میتوانید ارز موردنظرتون رو به راحتی از بین بیش از 630 رمزارز مختلف جستجو کنی و ارز موردنظرت رو از کیف پول شخصی خود بفروشید و یا اینکه از بخش فروش منوی کیف پول میتوانید ارز موجود در کیف پول سرمایکس را به به راحتی بفروشید و مبلغ فروش خود را روی اعتبار یا حساب بانکی خود دریافت کنید.

دانلود راهنمای فروش ارز دیجیتال در سایت

کیف پول سرمایکس به شما این امکان را میدهد که بیش از 630 ارز دیجیتال مختلف را بدون کارمزد شبکه بخرید و در سرمایکس نگه دارید. شما میتوانید این ارزها را در مبالغ خرد نیز حتی بخرید و گزارش دقیق تراکنشهای کیف پول خود را مشاهده کنید.

دانلود راهنمای کار با کیف پول سایت

در صورتی که میخواهید اعتبار ریالی خود را از سرمایکس برداشت کرده و به حساب بانکی خود واریز کنید، میتوانید از امکان برداشت اعتبار استفاده کنید. فرایند برداشت اعتبار در سایت و اپلیکیشن ساده و یکسان است و شما از طریق ویدیوی زیر میتوانید به راحتی با فرایند برداشت اعتبار آشنا شوید.

دانلود راهنمای برداشت اعتبار سایت

در صورتی که میخواهید اعتبار ریالی خود را برای خرید ارز (مخصوصا در مواقع خریدهای با مبالغ بالا) افزایش دهید، به دو روش افزایش اعتبار آنلاین (از طریق درگاه بانکی) یا افزایش اعتبار آفلاین (از طریق واریز بانکی و ارسال رسید) اعتبار خود را افزایش دهید

دانلود راهنمای افزایش اعتبار آنلاین سایت دانلود راهنمای افزایش اعتبار آفلاین سایت

شما به راحتی میتوانید با دعوت از دوستان تان به سرمایکس از 100 خرید اول هرکدام از دوستان تان، 30 درصد از کارمزد خرید آنها به حساب شما منتقل میشود. همچنین با هر 500 هزار تومان خرید یا فروش ارز دیجیتال توسط دوستان تان، شما 1 امتیاز کسب میکنید که آنها را در باشگاه مشتریان سرمایکس هم میتوانید خرج کنید

دانلود راهنما

در هر زمان که دوست داشتی نگاه کن ! پلی لیست آموزش کار با سرمایکس

آنلاین تماشا کنید

کارشناسان ما همراه شما هستند پرسش و پاسخهای متداول

برای ورود و ثبت نام در سایت سرمایکس، کافیست با انتخاب گزینه عضویت، صفحه ثبت نام اولیه برای شما نمایش داده می شود. شما در این صفحه باید تمام اطلاعات خواسته شده مثل نام و نام خانوادگی، شماره تماس همراه، ایمیل و کد معرف را وارد نمایید. سپس روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا روند ثبت نام انجام شود. نکته: با انجام ثبت نام اولیه شما می توانید ازتمامی امکانات سایت به جز خرید و فروش ارز برخوردار باشید. جهت بهره مندی از امکان خرید و فروش ارز تکمیل ثبت نام و مراحل احراز هویت را انجام دهید. پس از تکمیل مراحل ثبت نام ایمیل و رمز مورد نظر خود را وارد کنید، سپس ایمیل خود را تایید نمایید. پس از تایید ایمیل، وارد فضای حساب کاربری خود می‌شوید که باید اطلاعات خود را تکمیل کنید و پس از آن منتظر تایید اطلاعاتتان توسط بخش پشتیبانی باشید. پس از تایید اطلاعات تان، پیامک تایید حساب کاربری به شماره موبایل شما ارسال می‌شود و بلافاصله می‌توانید اقدام به خرید یا فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال کنید. همچنین میتوانید ویدیوی آموزش ثبت نام در سایت سرمایکس را مشاهده کنید.

بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا و نیز حمایت از قوانین مرتبط با پولشویی، احراز هویت مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی الزامی است. احراز هویت به افرادی که در سایت سرمایکس ثبت نام می‌کنند کمک می‌کند تا با امنیت بیشتر و خیال راحت تری به معامله با افراد داخل پلتفرم بپردازند.

ایمیل: پس از ثبت نام موفق، بایستی ایمیل شما تایید شود، تا برای مواردی نظیر ورود به سایت، دریافت رسید انجام تراکنش و غیره از این ایمیل تایید شده استفاده شود.
شماره تلفن همراه: تلفن همراه یکی از راه‌های ارتباطی با کاربر ،جهت احراز هویت، تایید تراکنش، فراموشی رمز عبور، اطلاع رسانی و غیره است
شماره تلفن ثابت: به توصیه پلیس فتا در صورت نیاز به شناسایی و پیگیری موارد احتمالی سوء استفاده، تلفن ثابت برای احراز هویت الزامی ست.(شماره تلفن ثبت شده باید متعلق به خود شخص یا شخص دیگری که او را تایید می‌کند، باشد)
کد ملی: برای اطمینان از این که تراکنش انجام شده توسط یک شخص حقیقی باشد، ورود کد ملی الزامی ست.
کارت بانکی: برای مبارزه با پولشویی کاربر ثبت نام شده تنها امکان خرید با کارت‌هایی که به نام خودش است و قبل از خرید در سایت ثبت و تایید شده را خواهد داشت.

شما در این مرحله باید تمام اطلاعات خواسته شده را به صورت عکس سلفی از خود همراه با متن رضایت نامه و کارت ملی وارد کنید. در این تصویر شما با داشتن برگه ای که روی آن متن رضایت نامه نوشته شده و کارت ملی چسبانده شده، یک عکس سلفی با کیفیت (مطابق تصویر نمونه) از خود تهیه کنید به طوری که کارت ملی و متن دست نویس با ذکر تاریخ و امضا خوانا باشد. سپس تصویر سلفی را آپلود کنید و روی گزینه ارسال کلیک کرده تا روند ثبت نام انجام شود.

در عکس ارسالی بایستی اصل مدرک شناسایی معتبر مثل تصویر کارت ملی را همراه با یادداشتی دست نویس با متن زیر در کنار چهره خود نگه دارید. متن یادداشت: اینجانب ...... به کد ملی ..... ضمن مطالعه و تایید کلیه ی قوانین جهت استفاده از خدمات سرمایکس مدارک لازم را جهت احراز هویت در سایت سرمایکس ارسال کرده ام و متعهد می شوم که حساب کاربری و مبالغ پرداختی متعلق به خودم بوده و به شخص دیگری اجازه استفاده داده نمی شود و صرفاً جهت خرید و فروش خودم در سایت سرمایکس می باشد. (به همراه درج تاریخ و امضا روز ارسال عکس) کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است. اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. در صورت تایید نشدن عکس از طرف پشتیبانی با شما تماس گرفته شده و از طریق چت آنلاین عکس صحیح را ارسال بفرمایید.

جهت افزایش امنیت و دسترسی شخص شما به هر گونه فروش و برداشت از کیف پول من به سایر آدرس کیف پولها باید تنظیمات Google Authenticator را انجام دهید دقت نمایید.
جهت ارسال میتوایند از Google Authenticator یا پیامک استفاده و نیازی نیست که هر دو را فعال نمایید (ولی جهت اطمینان میتوانید هر دو گزینه را فعال نمایید).
فعال سازی Google Authenticator
ابتدا بر روی فعال کردن Google Authenticator کلیک نماید وارد صفحه تنظیمات Google Authenticator میشوید :
مرحله ۱: ابتدا نرم افزار Google Authenticator را از مسیر زیر نصب کنید .
مرحله ۲: بعد از نصب، نرم افزار را باز کنید و روی دکمه افزودن (علامت +) کلیک کنید و گزینه scan a barcode یا Enter a provided key را انتخاب نمایید .
مرحله ۳: با اسکن بارکد مقابل یا ورود رمز عبور، سطر جدیدی با عنوان کیف پول سرمایکس اضافه میشود.
کد بازیابی رمز یکبار مصرف خود را در جای مطمئن یاداشت کنید یا از صفحه حاوی کد QR و کد بارکد عکس بگیرید .(درصورت از دست دادن این کد، دسترسی ارسال و انجام عملیات مهم رو کیف پول خود را نخواهید داشت و امکان بازیابی وجود ندارد.)
بعد از انجام مراحل بالا برای ثبت نهایی از قسمت فعال سازی Google Authenticator اقدام به ورود به کیف پول خود نمایید.
برای ارسال ارز به کیف پول، رمز حساب کاربری خودتان را بعلاوه رمز شش رقمی برنامه Google Authenticator را وارد نمایید.

در صورت فراموش کردن رمز ورود خود کافیست درقسمت ورود به پنل کاربری روی گزینه فراموشی رمز ورود کلیک کنید. در صفحه جدید، شماره موبایل خود را وارد کرده و تیک «من ربات نیستم» را نیز بزنید، سپس با کلیک روی دکمه ارسال کد تایید، رمز ورود جدید از سرمایکس برای شما پیامک میشود.

پس از ثبت نام در سایت سرمایکس، رمز عبور برای شما پیامک می شود، در صورتی که تمایل دارید جهت امنیت بیشتر رمز عبور اختصاصی خود را داشته باشید، در قسمت پنل کاربری بخش تنظیمات و گزینه تغییر رمز عبور را انتخاب کنید و رمز عبور اختصاصی خود را وارد نمایید.

جهت افزایش امنیت ورود به پنل کاربریتان در سایت سرمایکس علاوه بر وارد کردن رمز ورود می توانید رمز عبور دو مرحله ای که از طریق ایمیل یا پیامک شما قابل دریافت است را فعال کنید.
برای این کار ابتدا وارد پنل کاربری شده در بخش تنظیمات ، گزینه امنیتی را انتخاب نموده، دو گزینه پیامک و ایمیل را ملاحظه می فرمایید ، یکی از این دو سرویس را انتخاب نموده و فعال نمایید.

مقدار هزینه انتقال در سرمایکس با توجه به تنوع و تعداد ارزها متفاوت است. اگر قصد خرید هر کدام از ارزهای موجود در سایت سرمایکس را دارید با وارد کردن مقدار ارز مورد نظر مقدار هزینه انتقال در شبکه به شما نمایش داده می شود.
البته توجه داشته باشید در صورت خرید و نگهداری از ارز موردنظرتان در کیف پول سرمایکس، شما هیچ هزینه ای بابت انتقال در شبکه پرداخت نخواهید کرد.

کیف پول سرمایکس با عنوان کیف پول داخلی اکنون از تمامی ارزهای موجود در سرمایکس پشتیبانی می کند، حتی در این کیف پول خرید و فروش مبلغ 50 هزارتومان ارز دیجیتال هم امکان پذیر است. سرمایکس امروز به‌عنوان اولین کیف پول رمزارز ایران خود را معرفی می‌کند و آمادگی ارائه‌ی خدمات درگاه ارز دیجیتال را هم دارد. بدیهی است که این امکان باعث می شود تا بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید و از روش های جدید نقل و انتقالات مالی بهره برده و از تجارت خود لذت ببرید. همچنین این کیف پول ویژگی های متمایز و ویژه ای را در اختیار کاربران قرار میدهد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پس از ورود به ناحیه کاربری در قسمت سمت راست منوی کاربر گزینه ارسال تیکت را انتخاب کنید و در صفحه ای که باز میشود بر روی گزینه ارسال درخواست کلیک کنید. می توانید در هر لحظه مشکل خود را مطرح کرده و بزرگترین خصوصیت پیگیری از این روش این است که مشکل شما در تمام ساعات شبانه روز (حتی روزهای تعطیل) بررسی شده و بدون پاسخ نخواهد ماند.

ریفرال در واقع همان دعوت از دوستان است که در سایت سرمایکس به عنوان کد معرف در پنل کاربری تان قابل مشاهده است. شما با ارائه این کد معرف به دوستان و آشنایانتان می توانید در ازای تراکنش های زیرمجموعه هایتان از سرمایکس درآمد داشته باشید حتی اگر شما تراکنشی انجام نداده باشید.
شما با معرفی و ارائه کد ریفرال خود در سرمایکس به دوستان و آشنایان تان که در سایت ثبت نام کامل انجام داده و تراکنش انجام داده همزمان می توانید درصدی از سود هر تراکنش خرید زیرمجموعه تان از سرمایکس درآمد ریالی داشته باشید. هیچ محدودیتی برای افراد معرفی شده وجود ندارد.

جهت دریافت کد ریفرال ابتدا باید در سرمایکس ثبت‌نام کنید و سپس در پنل کاربری و در قسمت پیشخوان قسمت زیرمجموعه های من، کد معرف شما قابل مشاهده است. لازم به توضیح است کد معرف شما همان شماره موبایل ثبت شده در سایت سرمایکس می باشد در بخش کد معرف شماره موبایل شخصی را که سایت سرمایکس را به شما معرفی کرده می توانید وارد نمایید.
اما وارد کردن کد معرف برای چیست؟ با اعلام شماره موبایل شما به عنوان معرف، حدود 30 درصد از خرید ارز دیجیتال هر شخص معرفی شده به اعتبار حساب کاربری معرف اضافه خواهد شد.

جهت خرید کیف پول سخت افزاری، ابتدا وارد سایت سرمایکس شوید در انتهای صفحه اول سایت در بخش خدمات خرید کیف پول را انتخاب نمایید، وارد صفحه خرید کیف پول سخت افزاری می شوید و هر یک از برندهای لجر ، کول ولت یا ترزور که موجود هست را می توانید انتخاب کنید و به سبد خریداتان اضافه کنید، آدرس و شماره تماس جهت دریافت کیف پول سخت افزاری را وارد نمایید و وارد صفحه پرداخت بانکی شوید. جهت پیگیری سفارش ثبت شده از طریق بخش پنل کاربری و سفارش محصول می توانید سفارش اتان را پیگیری نمایید.
نکته: قابل توجه برای خریداران کیف پول سخت افزاری لجر این است که نیازی به احراز هویت نیست. برای خرید کیف پول لجر کلیک کنید

streamline
هفت روز هفته، در 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
call icon تماس با پشتیبانی