سرمایکس
sarmayex Coin icon

پیتزا بزن، بیت کوین ببر!

شروع بازی
یک انتخاب هوشمند و هدفمند

سرمایکس در ابتدا و از سال 1391 با فعالیت در حوزه برنامه نویسی و سپس در سال 1396 با نام برند ارزجو در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1400 با عنوان برند سرمایکس با ایجاد خدمات نوین حوزه ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری به فعالیت خود ادامه داد.

هم اکنون سرمایکس بزرگترین و با سابقه‌‌ترین سامانه ارزهای دیجیتال در ایران است. از اردیبهشت 1402، علاوه بر بازار خرید و فروش فوری ارزهای دیجیتال، سرویس خرید و فروش کاربر به کاربر (p2p) سرمایکس هم شروع بکار کرده و در سال 1402، سرویسهای جانبی فوق العاده‌‎ی دیگری نیز رونمایی میشوند.

1396
دی
شروع فعالیت سرمایکس
1396
دی
اولین خرید ارز در سرمایکس
1396
بهمن
اولین فروش ارز به سرمایکس
1398
فروردین
کیف پول اختصاصی سرمایکس
1398
شهریور
حمله بزرگ هکری به ارزجو
1400
آبان
ریبرند ارزجو به سرمایکس
چشم انداز سرمایکس

سرعت تغییر و رشد در دنیای ارزهای دیجیتال بسیار بالاست و ایده‌های نو هم‌زمان با توسعه فناورانه و رشد بازار وارد حوزه کریپتو می‌شوند. سرمایکس هم با حفظ ارزش‌های گذشته خود با سرعت این قطار پیشرفت همگام شده است. سرمایکس با ایجاد مسیرهای جدید و نگاه به آینده ای روشن، خدمت رسانی به کاربران ایرانی را ادامه داده است و خدمات منحصر به فرد و باکیفیتی از قبیل معامله حرفه‌ای (بازار P2P)، تبادل ارز با ارز، باشگاه مشتریان، سرویس‌ وام دهی بر مبنای ارزهای دیجیتال، آکادمی، فروشگاه با پرداخت ارز دیجیتال و انواع سرمایه گذاری‌های نوین در سایر حوزه‌ها و همکاری‌های متقابل با سازمان‌ها را ایجاد کرده است.

ارزش هــای گــروه سرمایــکس
بهتریــن هــا در خدمــت شمــاست
معامله‌های آنی و آسان
بصورت اتوماتیک
تبدیل سریع ارز به ارز
با بهترین نرخ
درگاه ارز دیجیتال
مشاهده وضعیت موجودی
۵۵۰
هزار
کاربر فعال
۷۰۰
نوع
ارز دیجیتال مختلف
۳۵
میلیون
معامله انجام شده
۶
سال
سابقه فعالیت
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version