سرمایکس
sarmayex Coin icon

بازار معامله حرفه ای

سرمایکس راه اندازی شد

sarmayex Coin icon
شروع معامله sarmayex Arrow icon

دوستاتو به سرمایکس دعوت کن
و درآمد کسب کن

با ارسال کد معرفی به دوستان از سود هر تراکنش خرید زیرمجموعه
خود از سرمایکس درآمد ریالی داشته باشید.

دریافت کد دعوت
here-banner

مراحل کسب درآمد از سرمایکس

get-ref
۱
دریافت کد دعوت دوستان از سرمایکس
با ورود به حساب کاربری خود در سرمایکس کد دعوت از دوستان را که در پنل کاربری شما قابل مشاهده است را کپی کنید.
share-ref
۲
اشتراک گذاری کد دعوت از دوستان
با ارسال کد معرف خود به دوستان و آشنایان آنها را به عنوان زیر مجموعه در سرمایکس دعوت به ثبت‌نام کنید.
income
۳
دریافت درآمد ریالی
در ازای خرید کاربر معرفی شده از طرف شما پورسانت ریالی از سرمایکس به شما تعلق می گیرد که در پنل کاربریتان قابل مشاهده و برداشت است.

چگونه دوستان خود را دعوت کنیم؟

چرا دوستان خود را دعوت کنیم؟

به کمک فعالیت‌های خودت و دوستات در سرمایکس امتیاز‌هات رو افزایش بده و برای خرید‌هات از سرمایکس کد تخفیف بگیر و در باشگاه مشتریان امتیازاتت رو خرج کن ، علاوه بر این درآمد هم کسب کن.

پردرآمدهای سرمایکس

رتبه
حساب کاربری
پاداش‌ها

سوالات متداول

کد معرف یا کد دعوت از دوستان در سایت سرمایکس چیست؟

شما با معرفی و ارائه کد ریفرال خود در سرمایکس به دوستان و آشنایان تان که در سایت ثبت‌نام کامل انجام داده و تراکنش انجام داده همزمان می توانید درصدی از سود هر تراکنش خرید زیرمجموعه تان از سرمایکس درآمد ریالی داشته باشید. هیچ محدودیتی برای افراد معرفی شده وجود ندارد. .ریفرال در واقع همان دعوت از دوستان است که در سایت سرمایکس به عنوان کد معرف در پنل کاربری تان قابل مشاهده است. شما با ارائه این کد معرف به دوستان و آشنایانتان می توانید در ازای تراکنش‌های زیرمجموعه‌هایتان از سرمایکس درآمد داشته باشید حتی اگر شما تراکنشی انجام نداده باشید.

کد دعوت از دوستان را از کجا دریافت کنم؟

با اعلام شماره موبایل شما به عنوان معرف، حدود 30 درصد از خرید ارز دیجیتال هر شخص معرفی شده به اعتبار حساب کاربری معرف اضافه خواهد شد. جهت دریافت کد ریفرال ابتدا باید در سرمایکس ثبت‌نام کنید و سپس در پنل کاربری و در قسمت پیشخوان، از منوی سمت راست گزینه اطلاعات من را کلیک کنید. در صفحه «اطلاعات من»، کد معرف خود را کلیک کنید تا کپی شود. بعد از کپی، می‌توانید لینک را برای دوستان تان ارسال کنید. لازم به توضیح است در صورتی که کد معرف دوست خود را نمیدانید، می‌توانید بجای کد معرف، از شماره موبایلی که دوستتان با آن ثبت‌نام کرده استفاده کنید. کد معرف شما همان شماره موبایل ثبت شده در سایت سرمایکس می‌باشد در بخش کد معرف شماره موبایل شخصی را که سایت سرمایکس را به شما معرفی کرده می توانید وارد نمایید.

دعوت از دوستان در سرمایکس چه فایده ای دارد؟

کد دعوت از دوستان از چند جهت فایده دارد. اول اینکه شما حدود 30 درصد (متغیر و بسته به ارز دیجیتال) از 100 کارمزد خرید و فروش اول افراد زیرمجموعه خود را دریافت کنید. دوما هر 500 هزار تومان خرید و فروش خود و افراد زیرمجموعه شما 1 امتیاز برای شما داره که می‌توانید این امتیاز رو در باشگاه مشتریان سرمایکس به صورت دریافت کد تخفیف خرید ارز دیجیتال و خرید از دیگر برندها بهرمند شوید و اینکه در قرعه‌کشی و گردونه شانس سرمایکس هم امتیازات خود را خرج کنید

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version